רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

איפור לכל כיס

  |   5 בדצמבר 2012

פעמים רבות אנו שומעות על כל הטרנדים החדשים בעולם הטיפוח והאיפור. אותם טרנדים מתפרסמים חדשות לבקרים, בעיקר בתקופות המעבר בין העונות, כאשר כל חברות האיפור יוצאות במגוון קמפיינים נרחב עם מוצרים חדשים למראה איפור חדש וייחודי לעונה הנוכחית.

אבל למה זה טוב בעצם? תפקידו של האיפור הוא לגרום לנו להיראות כמו עצמנו רק בגרסה משופרת, הוא מאפשר לנו לשחק עם מה שנהיה מעוניינות להדגיש (את מה שאנחנו אוהבת בעצמנו כמו העיניים או לחלופין את השפתיים) ולטשטש קצת את מה שאנחנו קצת פחות שלמות איתו.

השאלה הנשאלת, בכל פעם שאנו יוצאות למרכז הקניות על מנת להתחדש במוצר איפור נחשק, היא כיצד ניתן לעשות זאת מבלי לפשוט את הרגל?!?!?. כתגובה למצב הכלכלי הלא פשוט כלל והמאבק החברתי שאת אותותיו ניתן עוד להרגיש, חשבתי שזה הזמן המתאים לתת את הבמה למספר חברות איפור פחות מוכרות שמחזיקות מגוון של מוצרים איכותיים במחירים עממיים. החברה הראשונה שאתחיל ממנה זו חברת MUA (או בשמה המלא Make up Academy), זאת חברה בריטית שבסיסה בלונדון ושבעליה חרטו על דגלם איפור ברמה גבוהה אך במחירים שמתאימים לכל כיס. אז מה הם בעצם מציעים? בחברה הזאת באמת יש הכל מהכל אך כמו בכל חברה תמיד יש את המוצרים המוצלחים במיוחד, "הכוכבים" שבאמת (לעניות דעתי, לפחות…) יכולים להתחרות בקלות בהרבה מחברות האיפור המקצועיות שקיימות בשוק.

עוד בצעירותי למדתי שתמיד רצוי להתחיל בהתחלה, כלומר בפריימר. זה בדיוק המוצר הראשון שברצוני להמליץ עליו, אך ראשית אבהיר את תפקידו: הפריימר משמש כשכבת בסיס המונחת על העפעפיים, מחליקה אותן ומגדילה את עמידות הצלליות המונחות מעליו (מונע את המראה המוכר לכולנו של צלליות המצטברות בקפל). המוצר הראשון, גולת הכותרת שאני תמיד ממליצה עליו לכל מכריי הינו הפריימר לעיניים של MUA.

אני חייבת להודות שמאז שרכשתי אותו הפסקתי להשתמש כמעט לחלוטין בבסיסים ופריימרים לעיניים של חברות אחרות שקיימות אצלי בארסנל האיפורי (של מגוון חברות מקצועיות כמו ,MAC בנפיט או OFRA). למה הוא טוב אתן בטח שואלות? אז ככה: נכון שלעיתים כשנוחתת עלינו המוזה ויש לנו אפילו קצת זמן ספייר בבוקר ואנחנו מחליטות להשקיע ולהשתמש בכמה צלליות נורא יפות שרק רכשנו במיטב כספינו. אז הכל טוב ויפה ובאמת אנחנו נראות ממש מקסים, אז כאן הפריימר נכנס ותפקידו הוא לדאוג שנמשיך להראות כך למשך כל היום. ממש ברגע זה, בזמן שאני כותבת, אני עם איפור עיניים מלא ועל הרגליים כבר יותר מ12 שעות מהבוקר, והאיפור נראה ממש כמו שהוא נראה בבוקר (ניגשתי במיוחד למראה לוודא 🙂 ). הפריימר עצמו בעל צבע בז' עדין שמייד עם המריחה על העפעף נהפך לשקוף וכך הוא לא משפיע כלל על צבעי הצלליות בהן נשתמש. יתרונו העיקרי (לצד יתר מעלותיו שכבר ציינתי) הוא מחירו הזול שמסייע לו לגבור כמעט על כל חברה אחרת בשוק. את הפריימר של MUA ניתן לרכוש עבור 2.5 פאונד בלבד, לצורך השוואה, מחירי פריימרים של מגוון חברות איפור מקצועיות כמו מאק, עופרה וסמשבוקס נעים סביב ה-100 שקלים . אכן תמורה מעולה!

המלצה נוספת נוגעת לשלב שבא אחרי הפריימר, ניחשתן נכון, הצלליות. לחברת Make up Academy ישנן מספר סוגי צלליות ומתוך ניסיון אישי אני יכולה לומר שהן מדהימות! הסוגים המומלצים הן צלליות היחיד במרקם פנינה, יש להן פיגמנט מעולה ובאמת שניתן להשוות אותן לצלליות של מאק או חברות מעולות אחרות. הצללית מכילה של 2 גרם שזהו גודל מכובד למדי ואני בספק אם אי פעם אני אצליח לסיים איזושהי צללית שלהם. חשוב לא פחות הוא המחיר ופה הוא פאונד אחד בלבד!

מספרי הצלליות בתמונות (מימין לשמאל: 24,14,3,26).

לסיכום, אני יכולה לומר בלב שלם שאין צורך לפשוט את הרגל על מנת להינות ממוצרי איפור מעולים, רק שצריך לעשות סקר שוק קטן ולהיפתח למותגים בלתי ממותגים.
מקווה שאהבתן את הסקירה שלי.יולי וולוביק סמוחה
דוקטורנטית שקדנית ביום וחובבת אופנה וטיפוח בלילה, בעלת הבלוג Baby Steps in Fashion.
  • Facebook

הוספת תגובה