רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

הטרנדים של MAC לאביב 2015

  |   18 בפברואר 2015

כאשר קיבלתי את ההזמנה לאירוע הטרנדים של MAC לאביב קיץ 2015 התחילה אצלי ההתרגשות. החורף עומד להסתיים והקיץ שאותו אני הכי אוהבת בעולם מגיע. האירוע עצמו היה מושלם, מופע מרהיב של שתי מגה מאפרות: נטע סקלי סניור ארטיסט מאק ישראל ומישל לי קולינס סניור ארטיסט מאק דרום אפריקה, על במה אחת, חושפות את כל הטרנדים החדשים שיצר צוות המאפרים של מאק בשבועות האופנה עבור קולקציית המעצבים לאביב קיץ 2015.

בשבילי לקבל את ההסבר משתי המגה מאפרות, מה ההשראות שהובילו את צוות המאפרים ליצור את מראות האיפור העונה וטיפים כיצד ליצור אותו הם חוויה אחת גדולה.

אז אחרי שחזרתי נפעמת ונרגשת מגודל החוויה שהיתה לי כמאפרת,אני הולכת לשתף גם אתכם בחוויה!

בקיץ הזה אמני האיפור משחקים עם קלילות באופן שהוא גם מילולי – צבע בהיר, גוון, טקסטורה ומגע, וגם מטאפורי – כמצב רוח. גישה קלילה ואופטימית שולטת בעונה החדשה.

אם ישנו מסר אחד ברור המגיע לאיפור דרך כל הרפרנסים של שנות השבעים המוקדמות אשר שולטים כרגע באופנה, הוא חופש. החופש להיות עצמך.

המשפט החשוב שאמרה נטע סקלי על במה ושאותו אני מיישמת בסגנון האיפור שלי" איפור לא צריך להיות מתמטי ומדיוק,האיפור זורם ומשתלב עם תווי הפנים. התחכום מגיע מכיוון המוצרים השונים והשילוב ביניהם. אנחנו רואים פחות שליובים של צבעים ויותר שילובים של טקסטורות ומרקמים שונים. העבודה נעשית בשכבות של חומרים שונים. המראה שנוצר הוא מעניין ומתוחכם ולא עמוס,  סוג של "הפוך על הפוך"….

בעוד אביב קיץ 2015 נדמה במבט ראשון כחזרה ברורה ומהדהדת על המראה הטבעי, מבט קרוב יותר יחשוף מגוון אפשרויות אשר המשותף בין כולן הוא שהן מבקשות לחקור דרכים כיצד לפתוח את מראה הפנים.

במהלך האירוע הודגמו 4 טרנדים בולטים אשר יככבו באביב קיץ 2015:
RE:VIEW איליינר שחור וריסים עיניים פתוחות, גרסה חדשה ויוקרתית.


הסוד למראה הוא שימוש באיילנר ובמסקרה שהושקו בקולקציה החדשה. המברשת של האיילנר מאוד דקה ויחד עם זאת מאוד יציבה, כך שגם אלו עם "הידיים השמאליות" יכולות לצייר קו אחיד, שחור משחור וחד עם גימור בעל ברק. אפשר להניח מעל של ליינר שחור אחר ליצירת עומק וברק.

מסקרה - 72 ש״ח אייליינר - 110 ש״ח

מסקרה – 72 ש״ח
אייליינר – 110 ש״ח

המברשת של המסקרה פותחת את הריסים ויוצרת ריסים מודגשים וטבעיים. "מסקרה מעבה הנבנית לתוצאת מקסימום. אנחנו עושים שימוש במקסימום חומר כדי להשיג ריסים מעובים." לין דנואייה (מצוות המאפרים העולמיים של מאק).

ENLIGHTTENED טרנד המציע חזון עתידני של טוהר הבא לידי ביטוי דרך גלוסיות וברק של העור.

זהו מראה טבעי מאוד הנראה כמעט ללא איפור, אבל להבדיל מפנים נקיות מאיפור ללא שום דבר עליהם,הפנים במראה הזה נראות נקיות ומוארות ולכן בחרתי להביא לכם את מה שהמאפרים של מאק אומרים על המראה שיצרו:
״כיוון זה של ביוטי שוטף את העור באור ובבהירות, כחלופה לצללים המחטבים וההצללות המודעות של העונות הקודמות. הטיפול החדש הזה בעור מתקשר לדבר מה טהור וזך המציע "חזון ספיריטואלי ואופטימי יותר לאופן בו נראה בעתיד. במקום לתת לעור מראה הנראה כלקוח מתוך סרט מדע בדיוני, נראה שמימיות וקורנות״" מנבאת לוצ'יה פירוני.

אלכס בוקס תיארה זאת בפואטיות כ "האור הספיריטואלי הרגוע והנקי שניתן לראות מעל העננים… שליו ומלא תקווה." אם כי להשיג אפקט זה של עור קורן יכול להיות תהליך פחות פשוט מכך: עבודה בשכבות רבות של רפלקציה וטקסטורות מאירות, מבריקות, בקרם ואבקות בגימור פנינה. גלוס (גלוס לעיניים בגוון חום – אפרפר הוא מוצר חובה העונה) ושכבות שקופות של גווני מאט חיוור – דורשים מומחיות טכנית באפליקציה.

"הוספת אור לגוון העור מתחילה בבחירה המדויקת של הגוון אשר יאיר את תת גוון העור. החל מלבן טהור ועד זהב עמוק או פיוטר," מסביר טרי בארבר. "הדבר המהותי הוא כי התהליך יצור בסופו עור פורצלן ולא זוהר שזוף".
האופן הפשוט ואולי המיידי ביותר לביטוי הטרנד הוא על ידי עפעפיים משוחות בגלוס. "מעטים הדברים היפים יותר מעור טבעי המועשר בברק שקוף," אומר בארבר. על מנת לתת ביטוי אמתי למצב הרוח הזה, גבות מחומצנות וריסים מחוקים יצרו מראה נאיבי ותמים. "הסרת כל מסגרת מגדירה לפנים מעצימה את הברק שלהן." אומרת לין דנואייה.
זה נשמע אולי קצת יומרני, אבל זהו מראה שאפשר לשחק איתו, גם בצילומי אופנה וגם ביום יום. שימוש במוצר חדש שנקרא ה MIXING MEDIUM SHINE- יוצר אפקט של הברקה טבעית של העור ללא שימר. צריך לקחת טיפה מהחומר ולהניח אותו בעדינות עם קצות האצבעות על הנקודות הגבוהות בפנים: עצם הלחי ועצם הגבה. אפשר לשלב את המוצר עם מוצרים נוספים או ללכת איתו לבד.

MINERALIZE SKINFINISH PERFECT TOPPING, LIGHTSCAPADE (לעור בהיר), GLOBAL GLOW (לעור כהה) היא פודרה המחקה במראה טקסטורה של קרם. הפודרה הזו הגרוסה לחלקיקים הקטנים ביותר ויוצרת את ה-איזון המושלם בין מאט וברק ללא שימר.

 MAC MINERALIZE_Skinfinish 300 160 ₪ MAC Pro-MixingMediumShine 101 ₪


MAC MINERALIZE_Skinfinish 300 160 ₪
MAC Pro-MixingMediumShine 101 ₪

 

FREE PARTY
מפסטיבל הBurning man וגלסטונברי ועד רייבים ומסיבות טבע, זהו יופי הנולד מתוך רגשות אהבה קוסמית ונדידה אל מחוץ לקווים וגבולות. כנגד עור עירום כמעט, אנו מתנהגים אל צבע כאל משאב יקר על מנת לייצר אפקט גווני ניו אייג', מלאי תקווה, המספרים סיפור של טיול בחוף ים: אקווה, כחול מים צלול, ירוק של קצף ים, קורל וורוד צדפה, פסטל שרבט וגלידה (עם נגיעת גליטר מעליו.)


עירוב בלתי מתואם בכוונה, מיקום חופשי ללא מגבלות, הוספת אלמנט מיוחד וקבלת השונה: ירוק מנטה או ורוד ליפסטיק הממוקמים על העיניים ("גווני שפתיים על העיניים הם הביטוי הקיצי למשחקים עם תת גווני העור מן העונה שעברה" מבחינה לין דנואייה).
מה שיפה במראה הזה ,זאת הפשטות של פעם,נגיעה עם פס של עיפרון תכלת בתןך העין ונגיעה של צללית בגוון ירוק מנטה,בקו הריסים התחתון מקפיצים את המראה.
הקיץ העיניים מאופרות בגוונים של זהב,בגימור מבריק.מספיק נגיעה של צללית על העפעף כדי ליצור את המראה.

PIGMENT_Glitter Gold 300 MAC 109 ₪

PIGMENT_Glitter Gold 300 MAC 109 ₪

 

"NO MAKEUP"

המראה שכולנו אוהבות……
המירכאות הן אלו המספרות את סיפורו של הטרנד הרווח ביותר: להיראות נטולת איפור. בכלל זה עור חשוף ועור אשר השמש נישקה, אך לעיתים רחוקות בלבד זהו עור נטול איפור באמת. המראה ה"באמת אמתי" (כפי שמכנה אותו ואל גארלנד (מאפרת מדהימה שאני מאוד אוהבת) הוא ביטוי לביטחון עצמי ולמידה של חוסר התעסקות במראה יתר על המידה.

"בעוד האפקט הינו טבעי, היעדר האיפור אין מקורו בעצלות… למעשה, ההיפך הוא הנכון," מבהיר טום פישו (עוד מאפר שאני מעריצה). "כאשר האיפור הוא טבעי, יש לתת שימת לב מרובה יותר לכל פרט." אני מאשרת! כאשר מורחים כמות גדולה של צבע, מתמקדים פחות בפרטים הקטנים ויותר בצבעוניות. כאשר האיפור הוא נקי וטבעי לללא צבעים,יש חישבות מרובה לפרטים הקטנים.

והפרטים הם: עור נקי אשר אינו מעובד מדי (קונסילר הוא המלך), גימור היברידי (שילוב של שכבות שונות של מוצרים), פידור מינימלי, גבות מטופחות, ללא מסקרה על ריסים ישרים, היילייט שקוף, רמיזה של שמש – זוהר, מנומש או שזוף קלות, מעט ליפ קונדישינר (כמעט עבר זמנו של הליפסטיק לקיץ 2015).
מבחינת הגוונים והתחושה, אנחנו באזור החמים והנקי, לא גראנג'י. ה"זוהר הפנימי" הוא אמיתי. "זו אינה מישהי אשר צריכה לכסות את פניה בבסיס כדי שעורה ייראה טוב, היא מעדיפה לטפל בעור שלה." אומר מארק קראסקילו. בפשטות, "נו מייקאפ" מבטא גישה דמוקרטית לביוטי – כולנו יכולים לשאוף להיראות כמו הגרסה הטובה ביותר של עצמנו.
המוצרים המובילים את המראה:
MATCHMASTER CONCEALER- משום שכיסוי בקרם בסיס אינו באופנה העונה, כיסוי נקודתי בעזרת פורמולת קרם זו יוצרת עור בעל גימור נקי מבלי להיראות עשוי מדי..
PREP AND PRIME NATURAL RADIANCE – פריימר עם זוהר, מעניק ממדיות לפנים, תחת קרם הבסיס ומעליו באזור עצמות הלחיים ליצירת מראה מואר בעל ברק נמוך.

וזהו לעת עתה… נחזור בקרוב עם עדכונים מעניינים לפורים. מקווה שנהניתן 🙂

מיכל.מיכל אופיר
מאפרת כ-14 שנה, מתמחה באיפור כלות ואירועים. פיתחה את שיטת האיפור Maximum u להתאמת גווני ומרקמי איפור.

הוספת תגובה