רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

בין פדיקור לדו קיום

  |   9 במרץ 2016

לפני שתתחילו לקרוא את הפוסט, אני מצרפת שיר שמסמל בעיניי העצמה נשית. בכל פעם שאני מרגישה קצת אבודה אני מזכירה לעצמי בעזרת הבייבס שיש לי את כל הכוחות להסדיר ולסדר ולהלהיב ולתקן:

עכשיו, אחרי שלחצתן פליי, אנחנו מוכנות 🙂

אתמול החלטתי ללכת להתפנק לכבוד יום האישה הבינלאומי וקבעתי לעצמי מני פדי בסניף של יוליה ביפו.

אחרי יום עבודה מתיש הכולל פגישות, התרוצצויות, קרייססים וירקות, טסתי ליפו (כמובן שתוך כדי עוד שיחת עבודה קצרצרה) והגעתי.
הורדתי נעליים, שמתי את הרגליים באמבט המוקצף, ניסיתי להרפות תוך כדי הפעלה של כסא המסאז'ים, ואז זה התחיל – דקירה ביפו, חמישה פצועים. ומשם הדיווחים רק הולכים ומסתעפים, כשבסופו של דבר יש נרצח אחד וכעשרה נפגעים.

תנו לי לנסות לתאר את הסיטואציה שהייתי בה: משמאלי, ישראלית שירדה מהארץ והיגרה לארה"ב, מימני ערבייה מוסלמית מיפו, שהבטיחה לי שהיא לא כזאת דתייה למרות השביס שחבשה לראשה. כל זאת כשבמרחק מטרים ספורים מאיתנו מסתובב מחבל חופשי ודוקר אנשים חפים מפשע.

התפתח בין שלושתנו דיון, על המצב, על פוליטיקה, על מנהיגים, על שלום, על אלימות.

ניסיתי לכמה רגעים לצאת מהסיטואציה ולהסתכל באופן אפקטיבי על המצב, הרגשתי שהמציאות נותנת לי כאפה מצלצלת לפנים, כאילו שאני חיה איזו סצינה שאפילו יוצרי "מחוברים" לא יכלו לדמיין.

לא פחדתי, לא חששתי, התרגלתי למציאות שאני חיה בה, ורק שמחתי שאני לא צריכה להתמודד איתה. העובדת במקום נעלה את הדלתות ואיפשרה לנו פשוט להמשיך להירגע ולשוחח.
שלוש נשים חזקות ודעתניות (כן, כללתי גם את עצמי בתיאור זה), משלוש מקומות שונים בעולם, עם דעות שונות, מתרכזות לכדי מקום אחד קטן כדי לטפח את עצמן, ולא מוותרות על התקווה – זו המשמעות של יום האישה הבינלאומי בשבילי.

ובכל זאת, ההדר של האתר מעיד על כך שאנחנו בבלוג אופנה, אז בתמונה למעלה רואים את הצבע המהמם שבחרתי למרוח (OPI כמובן).

 הדס ימיני
הדס ימיני, עורכת BFF, חיה ונושמת אופנה, טרנדים ורשתות חברתיות.

הוספת תגובה