רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

בלונד, לא מילה גסה!

  |   27 בנובמבר 2012

אחד מהטרנדים החמים ביותר של חורף 2012 הוא צביעת קצוות השיער ו/או חלקים נרחבים ממנו בגווני שמש הקרויים בשפה עממית "בלונד".

הטרנד בעל שני הצבעים מיושם על ידי כוכבות הוליווד בצורה עדינה ומעוררת השראה (שלא כמו התספורות התלושות של ניקי מנאז' או קייטי פרי) ע"ע ג'סיקה ביל המקסימה, ומגזיני האופנה הגדולים ביותר טוענים שזו הדרך הטובה ביותר להתרענן לקראת האביב, או לפחות להיות באילוז' שאנחנו קרובים אליו.

מעולם לא צבעתי את השיער, ואני שומרת על הגוון הטבעי שלי, כך שההחלטה הספונטנית שלי אמש לצבוע את השיער לבלונד עדין נחשבת די קיצונית ואמיצה. אממה? בחרתי להיות ספונטנית *דווקא* ביום שני: יום החופש הבינלאומי של הספרים.

הסתובבתי ברחבי דיזינגוף עם סיגלית, גיסתי המדהימה והשותפה שלי בBFF, וחיפשנו אחר ספר פתוח. כשכבר כמעט נואשתי מכל הסיפור ואחרי מחשבות על צביעה עצמאית (שטוב מאוד שלא ביצעתי), שוטטתי והגעתי לבית הספר לספרות של אבי פדידה, שנמצא על רחוב קינג ג'ורג' בואכה כיכר מסריק. בכניסה למקום קיבל את פניי יואב, מנהל ההדרכה של בית הספר, והציע לי רענון בהתאם לציפיות שלי.

בבית הספר למעצבי השיער של אבי פדידה תוכלו לבחור אם להסתפר ע"י ספרים מקצועיים או על ידי אחד הסטודנטים (האופציה השנייה זולה יותר), במקרה הזה בחרתי ללכת עם הלב שלי, ובחרתי ביואב ארובס לטפל במחלפות ראשי.

יואב לא בחור שמבטיח הבטחות שווא. הוא מדבר איתך בגובה העיניים, מסביר לך מה כדאי לך בצורה מאוד פשוטה, וגם מיישם בהתאם. כל מה שאני צריכה בגבר (וגם במעצב שיער)!

הפקדתי את פדחתי לידיו הנאמנות, והרי התוצאות לפניכם:

לפני

לפני

אחרי

אחרי

בנוסף, הספקתי תוך כדי לשבת על ספסל עם ניירות כסף על הראש, אייפון ביד אחת וסיגריה ביד השנייה, כדי להתראיין לתכנית "מצייצת" של קרין אלדיאה ההורסת. להאזנה לחצו כאן (19:30) כמובן שתיעדנו את הרגע המביך, אלא מה?
מכון ללימודי עיצוב השיער – אבי פדידה – רחוב קינג ג'ורג' 95 תל אביב 03-5284391
אז מה אתם חושבים, בלונדיניות אכן נהנות יותר?


הדס ימיני
הדס ימיני, עורכת BFF, חיה ונושמת אופנה, טרנדים ורשתות חברתיות.

הוספת תגובה