רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

ברוקלין בחולון -הכירו את ג'ונסון

  |   14 באוקטובר 2014

כבר הרבה זמן שאני מדברת איתכם על שיקום השיער שלי וכן הלאה, והפעם – הגיע הזמן להתרענן.

החלטתי שאני נשארת על אותו קו אורך ורוצה לחזור קצת לאומברה הישן והטוב שתמיד מרענן ונותן נופך של סטייל. קיבלתי המלצה חמה מלקוחה מתוקה שלי (תודה מיטל!) על המספרה של ג'ונסון בחולון, והחלטתי להחתים דרכון ולעלות על איילון דרום עד רחוב סוקולוב של חולון כדי להגיע למספרה המדוברת.

יש עסקים שאני ממש מרגישה צורך לפרגן להם מכל הלב, כי מגיע להם. אז קודם כל -העיצוב של המקום החזיר אותי 3 חודשים אחורה, לברלין. המקום ממש ממש ממש מגניב באוירה שמחה, סוג של הזיה בתוך חולון. הרבה תמונות וינטג'יות מגניבות עם זריקות ציניות על הקירות,  מרגיש כמו ברוקלין הקטנה בתוך עיר שלא חשבתי שיש בה חיים. תקראו לי ניאנדרתלית, אני אקרא לעצמי תל אביבית מלידה, אבל ככה באמת הרגשתי.

את האומברה תקתקנו תוך שעה בערך, אחרי שבמקרים רבים מצערים אחרים יצא לי לשבת מעל ל-3 שעות אצל ספרים וכשפתחנו את השיער גילינו שהשיער לא זז באפילו טון (!!) מה שמעיד על מקצועיות.

והתוצאות? תבחנו בעצמכם:

DSC_4263_edit הדס ימיני, צילום: אסף שגיא הדס ימיני, צילום: אסף שגיא הדס ימיני, צילום: אסף שגיא הדס ימיני, צילום: אסף שגיא

את התמונות צילם אסף שגיא המקסים (תודה אסף!) ביום בו אני הכי לא התכוננתי לצילומים. מה זה אומר?
באמצע יום עבודה, ג'ינס, גופיה, צעיף, חצ'קונים, כמעט ובלי איפור, טלפון ביד, מגישה לכם את עצמי בנטורל, מסריחולה, בלי גינונים.

נקודה חשובה בנוגע לג'ונסונים: המחירים שלהם מותאמי חולון ולא תל אביב, אל תצפו לשלם מעבר לפופיק בשביל לקבל תספורת נורמלית, בסטייל מטורף ובתחושה של חו"ל.

לא צריך לטוס בשביל להרגיש שברלין זה כאן!

לתמונות נוספות ומידע נוסף גשו לפייסבוק של ג'ונסון. מומלץ להזמין מקום מראש ולהגיד שהגעתן דרך BFF!

סוקולוב 75, חולון.הדס ימיני
הדס ימיני, עורכת BFF, חיה ונושמת אופנה, טרנדים ורשתות חברתיות.

הוספת תגובה