רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

גלוסיבוקס נובמבר

  |   2 בדצמבר 2013

גלוסיבוקס נובמבר הגיעה הפעם בשקית כחולה מבד ולא בתוך קופסה, מה שכבר מייחד אותה משאר הקופסאות שקיבלתי עד כה. ציפיתי כל כך לקופסת נובמבר, עם כל חרושת השמועות שרצה על הקופסה השווה שאמורה להגיע אלינו. והאמת? כל הרשת רחשה וגעשה לקראת קופסת נובמבר – ואני חייבת לציין שאני מאוכזבת קמעה.

מי שזוכרת את הסיקור הקודם בו כתבתי בהתרגשות שאני מחכה לקופסה הבאה… יכולה להבין את ההרגשה שלי כעת. באריזה הפעם היו שלושה מוצרים בגודל מלא, שזה אחלה, אבל מבחינת משקל ונראות – החבילה די דלילה. אז מה היה לנו בקופסה?

וקצת קלוזאפים:

לק של קולור קלאב, הגוון שקיבלתי קצת לא מתקבל טוב בתמונה – מדובר בחום נוצץ. אני חייבת לציין שכשקיבלתי אותו אמרתי לעצמי שבחיים לא הייתי קונה גוון כזה. על הידיים הוא מתקבל כחום כהה כהה- כמעט שחור, ודווקא נראה ממש אחלה.

מסקרה של מייבלין, שידוע שאני נורא אוהבת (מי לא?), בעלת מברשת אובלית שאמורה להעניק מראה חתולי. ררר.

צללית מינרלית בגוון "צ'רי ליידי". שימו לב – צלליות מינרליות יש להניח על העפעף רק עם מברשת דחוסה, להתחיל עם מעט חומר בטפיחות קלות, ולהוסיף חומר אם רוצים לחזק את הפיגמנט.

קרם יום רימונים של ולדה – בפעם שעברה שקיבלנו מוצר של ולדה התלוננתי על הריח האורגני המוזר. הפעם הריח פשוט ממכר, הקרם נספג בקלות, מתאים לעור רגיל (כמו שלי) באופן מושלם והכי חשוב – טבעי!

דוגמית קרם פנים- לחות לעור של לנקסטר. לא יצא לי להשתמש, אעדכן.

דוגמית בושם – קוואלי – ריח ממכר, אלגנטי. יכול להיות שיהיה קצת חזר לחלקכן, אבל אני מאוד התחברתי.

לא יודעת עדיין מה זה גלוסיבוקס? כנסי לאתר שלהם ותגלי

קיבלתן גם אתן את הגלוסי הנוכחית, אתן מאוכזבות / מרוצות? אשמח לתגובות הכנות שלכן 🙂הדס ימיני
הדס ימיני, עורכת BFF, חיה ונושמת אופנה, טרנדים ורשתות חברתיות.

הוספת תגובה