רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

גלוסיבוקס נובמבר

  |   13 בדצמבר 2012

אתן מכירות את הסצינה הזו שמגיע הרופא ואומר ״יש לי חדשות רעות וחדשות טובות?" אז אנחנו בסיטואציה דומה. אתחיל עם החדשות הרעות, בניגוד לקופסאות אחרות ולהצהרות עבר נכחו בקופסאתי ארבעה מוצרים ולא חמישה (לא אני לא מחשיבה דוגמית בושם כמוצר, אלא כאקסטרה קטן וחביב) החדשות הטובות הם רוב המוצרים עצמם:

אתחיל עם האהוב עליי- קרם לחות לאוקסיטן מצמח האנג׳ליקה:

בהתחלה מעט נרתעתי מהריח שלו, הוא לא היה ״לא נעים״ פשוט, מעט מוזר, טבעי שכזה. אחרי הפעם השלישית קצת התמכרתי אליו, והקרם עצמו עובד פלאים, נספג במהירות, מזין, ופשוט עושה טוב לעור (והעור שלי בהחלט זקוק לעזרה). אוסיף ואומר שישנה כמות נכבדת בקופסה הקטנה, שתספיק לי לחודש לפחות, אם לא יותר. זה הזמן בו אני מזכירה לכן שבנוגע ללחות – פחות זה יותר, אל תחנקו את הנקבוביות שלכן עם קוסמטיקה, הן יחזרו להתנקם בכן בצורה אדומה ומרגיזה.

במקום השני והמכובד הגיע מוצר שאני אישית מתכוונת לאמץ ולקנות כל עוד יהיו עליו מבצעים (ויש די הרבה), קרם הBB של גרנייה:

ממש במהירות לפחות מודעות קוסמטית מבינינו, קרם ביבי הוא המצאה אסייתית במקורה אשר תוך מעט זמן תפסה את השוק המערבי הישר בגרון המטופח שלו. מדובר בקרם אחד בעל 3 פעולות: לחות, הסתרה של פגמים (גם בין הקרמים ישנם דומיננטיים יותר ומורגשים פחות) וכמובן מסנן קרינה- חברו הטוב ביותר של האישה, אחרי יהלומים. ומדיח כלים.

בנוסף לשלושת הפעולות הנ״ל כמעט כל קרם מתהדר באיזו שהיא איכות רפואית כל שהיא, אבל אני לא ממש מאמינה לכל העניינים האלה, אם הכיסוי טוב, והקרם חוסך לי זמן- אני מאושרת כילד בפסטיגל (הנה, הכנסתי גם את חנוכה). הקרם עצמו מוצלח, יש שיאמרו נהדר, הכיסוי מצויין, הוא לא מרגיש כבד, ועם הפודרה המתאימה (חשוב לפדר) העמידות שלו ממש בסדר… אנחנו לא מדברות כאן על ימים שלמים, אלא יום עבודה ממוצע והביתה. הביבי הוא פתרון נהדר ליומיום, כשלא הכי מתחשק להתחיל בשגרת הטיפוח האינסופית, והביבי של גרנייה עושה את זה טוב מאחרים. שכחתי לציין שהמוצר הגיע בגודל מלא (יפיי די דו!) לכן אזכה להנות ממנו עוד די הרבה זמן.

במקום השלישי: שמן מרוקאי לשיער, אעשה זאת בקצרה. השיער שלי חלק. גולש. מבריק. אל תשנאו אותי, יש לי ציצי קטן זה התאזן. בכל אופן, אני לא זקוקה לשמנים, או מרככים, לכן נתתי לדודה שלי שנאבקת בשיער של בת הדודה היפה שלי מדי בוקר, היא טוענת שהשמן מוצלח ביותר ומצליח להקנות מראה לא ״ליפתי״ תוצאה חיובית מבחינתי ונמשיך הלאה.

 

ייתכן שאתן מרגישות שיש קרן בסוף מנהרת הפוסט הזה, אך היא לא מגיעה כאן, המוצר הרביעי שגרם לי לקפיצת אושר היה זה ששבר את לבי. לק OPI מוקטן, אינני יודעת את שם הגוון, כיון והוא לא מפורט בשום מקום.

וידוי קטן: אני מכורת אופיאיי, אוהבת, מוכנה לשלם אפילו את המחירים של הארץ (באמת?! כן באמת אם אני מספיק בדודא) אבל הלק הזה נוראי, הצבע נהדר אבל הפורמולה, כל כך מיימית ולא ידידותית. כיוון שאני אוהבת את אופיאיי נסיים בכך. אני בטוחה שזו הייתה טעות אקראית בייצור, ולכן אבחר לא להתייחס אליה.

מוצר הבונוס: דוגמית בושם Nilang Lalique אני מודה שהתבאסתי לקבל דוגמית בושם כמוצר חמישי, וכבר כתבתי את זה, אבל… הבושם הזה נהדר, אלוהי אפילו. לא הצלחתי להפסיק לרחרח את עצמי. הבנתי מה הכלב שלי מרגיש כשאני מחביאה את העצם האהובה עליו מאחורי הגב. אולי מטאפורה לא הכי פאשן פורווד, אבל הבושם נהדר. באמת.

אני מקווה שנהנתן מהסקירה שלי, לשאלות, תשובות ומענות האתר הרשמי של גלוסי. סקירות של הקופסאות הקודמות תוכלו למצוא בבלוג האישי שלי ״איחור אופנתי״.
אוהבת,
מעין 🙂מעין פונד
פמינסטית לוחמנית, פילוסופית קונקרטית ואושיית אופנה בעיניי עצמה, בעלת הבלוג ״איחור אופנתי״

הוספת תגובה