רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

גם אני יכולה

  |   13 בדצמבר 2012

בגדי גברים – לא מילה גסה. האמנם?
לא פעם אני נתקלת במבטים משתאים והמומים כשאנשים רואים אותי נוברת בחלק היותר גברי של חנויות אופנה שונות, ואני לא מתביישת לומר קבל עם ועדה: אני מדי פעם קונה חולצות וקרדיגנים המיועדים לגברים.

חברים, בעולמנו היוניסקסי זו לא בושה לקנות מדי פעם מוצרים או פריטים המיועדים למין השני. לא אחת יצא לי להיתקל בגברים עם צעיפים או קרדיגנים מהממים, שאני לא אתפלא אם אגלה שאנשי השיווק של המותגים ייעדו אותם דווקא לנשים.
מלבד זאת, אני חייבת לציין שהחורף הזה הבדים של הסוודרים הגבריים הרבה יותר חמימים, עבים ועוטפים, ואילו של המין הנשי יותר חושפניים ופחות אפקטיביים ומחממים.

קרדיגן שנקנה בגולף. 30 ש"ח.

אז קודם כל חבריי היקרים, הסירו נא לאלתר כל סטיגמה קודמת שיש לכם על הנושא, אני סטרייטית לחלוטין ואף אוהבת אופנה מאוד. זה שאני קונה לפעמים בגדים במחלקת הגברים לא הופך אותי למגה בוצ'ה, כל עוד אני עושה זאת בצורה נכונה.
לא פעם יצא לי להשאיל (לגנוב, נו…) מאחיינים שלי חולצות או סוודרים, והם מתפלאים על התעוזה שלי.

חברים יקרים, גם בנות יכולות, ובגדול.

קרדיגן שנקנה בגולף. 30 ש"ח.

היום ביקרתי באאוטלט של גולף בקניון סירקין בפתח תקווה, נברתי לי בין כל הסיילים החמים של החורף, כשאישה קצת מבוגרת ניגשה אליי ושאלה "זה גברים או נשים פה?" עניתי לה באופן חד משמעי: "גברים". כתגובה זכיתי ממנה למבט המום ופעור פה, והמשכתי: "כן, אז אני קונה בגדי גברים. אז מה?!"

או בקיצור: אל תפחדו להעז. אם בא לכם, תזרמו. ומה איתכם? יצא לכם פעם לקנות פריט שלא יועד למין שלכם? האם לבשתם אותו? איך הרגשתם עם זה, או ליתר דיוק: איך הסביבה הגיבה?הדס ימיני
הדס ימיני, עורכת BFF, חיה ונושמת אופנה, טרנדים ורשתות חברתיות.

הוספת תגובה