רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

גראז' סייל- עמותת אחת מתשע

  |   17 ביוני 2013

עמותת "אחת מתשע" מסייעת לנשים חולות סרטן השד וקרוביהן מאז הקמתה בשנת 1994. העמותה מעניקה תמיכה באמצעות מתנדבות, שהחלימו מסרטן השד, לצד תמיכה רגשית על ידי אנשי מקצוע ומסייעת במידע ובמיצוי זכויות. העמותה מקיימת פעילויות הסברה ומהלכים תקשורתיים להעלאת המודעות לגילוי מוקדם למחלה, ומובילה מאבקים ציבוריים לשינוי מדיניות בתחום בריאות השד בישראל.
אז אנג'לינה ג'ולי לאחרונה עשתה את זה ובגדול עם הכתבה המפוצצת שלה שמספרת על הניתוח שעברה לאחרונה, אבל היי, מסתבר שגם כל אחת מאיתנו יכולה לתרום למאבק החשוב הזה, שנוגע לכולנו.

עמותת "אחת מתשע" תקיים בסופ"ש הקרוב זו הפעם הרביעית את הגראז' סייל. אני אמנם לא אוכל להגיע כי אני אהיה בפריז (ועל זאת אני מבטיחה לפרט בפוסט אחר), אז תבטיחו לי שתתרמו גם בשבילי, טוב?

ביריד יימכרו בגדי מעצבים ואקססוריז, צעצועים וכן מגוון פריטי יד שנייה – כלי בית, ספרים, תיקים, תכשיטים ועוד. באירוע ניתן יהיה לרכוש בגדים ואביזרים שתרמו מיטב המעצבים במחירים שווים לכל נפש.

תיק של המעצבת מאיה שלו

תכשיטים של המעצבת הגר סתת

תכשיטים של המעצבת הגר סתת

בין הפריטים הייחודיים שיימכרו באירוע: צעיפים שנעשו בעבודת יד על ידי סטודנטים במחלקה לעיצוב של מכללת סמינר הקיבוצים – מומלץ בחום.
ביריד ניתן יהיה למצוא בגדים של המעצבים: גירליש, חגית טסה, הולי, לילמיסט, רנואר, אביבה זילברמן, יעל סיבוני, רזילי, סמפל, שוגר דדי, טלי רוקני, יעל אדמוני, אווה מנדלבאום, איריס ארליך, אלמביקה, אלף אלף, אמה, אנה קיי, אפרתה, גל חלפון, גרדרובה, גרטרוד, חגית חזן, חנית חן, טלי אימבר, יובל רביד, דורין פרנקפורט, תילתן, לימור גבריאלי, מאיה בש, מיטל כץ, מיטל ששון, פראו בלאו, ליאת דהן, ורד אייזיק, מיכל ניר, מישל, נועה שדה, נטלי, נעמה בצלאל, עלמה, קאלה, קארין A, קרן גרוס, קרן מזרחי, רוני קנטור, רונית טאקו, רונן חן, רינה צין, רעומה, שרה בראון.
כמו כן, יימכרו בגדי ילדים של sweetgirlshop , הדס שטרנברג, בנים, ותכשיטים של אפרת קסוטו, הגר סתת, מיכל נגרין, שלומית אופיר, נמיז. וקולקציה של בגדי בית שתרמה חברת ללין.

יום חמישי 20/6 17:00-20:00
ביום שישי 21/6 9:00-16:00
אולם הפדרציה שבמתחם האנגר 11, נמל ת"א.הדס ימיני
הדס ימיני, עורכת BFF, חיה ונושמת אופנה, טרנדים ורשתות חברתיות.

הוספת תגובה