רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

תגלית השבוע: דויד כהן

  |   28 בנובמבר 2012

אחד מהתחביבים הכי גדולים שלי הוא ללכת בחמישי – שישי לשוק המעצבים בדיזינגוף סנטר. בשוק ניתן למצוא בגדים, אקססוריז, תיקים וארנקים מדהימים, כולם תוצרת ישראלית על ידי מעצבים ישראליים ומוכשרים.

אני מאמינה במעצבים הישראליים (יותר ממה שאני מאמינה בסנטה קלאוס או בקרמים להעלמת צלוליט) ומוכנה להשקיע ולהתמיד בחיפושים אחר הפריט המושלם בשווקי מעצבים, יותר מאשר ברשתות גדולות ו/ או חנויות מוכרות.

ברגע שאני שומעת את המוכר אומר לי "זה וואן פיס" או "קסטום מייד", משמע – אין את הפריט הזה לאף אחת אחרת, אני מיד רואה עתיד ורוד ביחד עם השרשרת או העגילים עליהם נדלקתי ומדמיינת אותנו צועדים אל עבר השקיעה יחדיו. אחד הדברים החשובים לי בשיטוטי האין-סופיים אחר הפריטים המושלמים שלי, הוא שהפריטים יהיו רק "הדס", ולא אף אחת אחרת.

שוטטתי היום בבוקר לתומי בקניון גבעתיים, שם מתרחש שוק מעצבים עד יום שישי הקרוב, בין כל האמהות שמלרלרות ומסתובבות בקניון בשעות כה מוקדמות, חשבתי לעצמי "אוף, איך בא לי בייבי חדש", ואז פגשתי את דויד כהן.
דויד מעצב צמידים, שרשראות, טבעות ועגילים בשילוב עם עור. כן, עור. הייחודיות בעיצובים של דויד קנתה אותי כמעט מיד, וגרמה לי לרכוש פריט אחד מכל קולקציה חדשה שיוצאת באופן עקבי (במשך השנה האחרונה, לא היום. תירגעו). הפריטים שבחרתי לקנות אצל דויד מייחדים אותי, מסקרנים את כולם וגורמים לי להרגיש אמא גאה.

אחת השרשראות שקניתי מדויד בתחילת השנה שעברה היא כל כך ייחודית שאנשים פשוט מרשים לעצמם לגשת אליי, לצלם אותי או להעלות ספקולציות כגון: זה נראה כמו כרבולת, שדיים נפולים, או עלי כותרת. הצצה לשרשרת:

השרשרת הכי הדסית

השרשרת הכי הדסית

דויד נמצא כל חמישי ושישי בשוק המעצבים של דיזינגוף סנטר, ומלבד זאת משוטט לו בשווקים אחרים וגם מקבל קהל לעיתים בסטודיו. טווח מחירים: 100-750 ש"ח.

דויד כהן: 0509886883

ומה אתם חושבים? כמו מה השרשרת ההדסית שלי נראית? הדס ימיני
הדס ימיני, עורכת BFF, חיה ונושמת אופנה, טרנדים ורשתות חברתיות.

הוספת תגובה