רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!
אילנה

החבר הכי טוב של אילנה

  |   22 בנובמבר 2012

נתחיל מווידוי: יש לי נטייה לקרוא לליפסטיק, שפתון ומוצרי שפתיים למיניהם- אודם.
מיושן, אני יודעת. אפוף בריח נפטלין. נכון. אבל ככה זה איתי. וינטג' בהארדקור.
חוץ מזה, 'אודם אדום' מתגלגל טוב יותר על הלשון.
יש לי סיפור אהבה עם האודם האדום שלי.
זה הולך להישמע כמו פרסומת אבל זו לא פרסומת. זו אהבה אמיתית ממבט ראשון.
הכל התחיל בשנת 2009. נכנסתי לסופר- פארם והסטנד של מייבלין ניצב מולי במלוא הדרו. התגברתי על הבושה הראשונית והחלטתי לנסות את האודם הבוהק ביותר, מספר 510 (Red Passion) בסדרת: Super Stay 24 hours, והעולם עצר מלכת (מבחינתי, כן? כי כל היתר המשיכו בשלהם).

אני זוכרת שקראתי פעם ראיון עם דורין פרנקפורט (הלוואי שאני לא טועה) והיא אמרה שכנערה היא הרגישה מכוערת, עד שהיא גילתה את האודם האדום. (דורין, עמך הסליחה אם עיוותי את הדברים). אפשר לומר שזה מה שקרה לי. בכל פעם שאני מורחת את האודם אני מרגישה אחרת. מעניינת יותר. קשה להסביר במילים.

לדעתי, הקסם של האודם הוא בצבע ובעמידות שלו. עמידות שכמעט עלתה לי בחיי. סיפור אמיתי! בחתונת בריכה של חברה, בשלב שבו כולם קפצו למים, החלטתי גם אני להיות גיבורה ולקפוץ (רעיון לא מוצלח למי שלא יודעת לשחות). קפצתי וטבעתי. בין נפנופי הידיים והניסיון הנואש להשאיר את הראש מעל למים, כל מה ששמעתי מהשחייניות העליזות שלידי היה: "תראו איך האודם שלה לא זז", "תראי איך לא נמרח לה האודם".
יופי. אבל מרוב פליאה כמעט טבעתי, עד שהכלה בעצמה הגיעה להצלתי.

אז האודם באמת לא זז. צריך ממש להתאמץ ולשפשף כדי להוריד אותו עם מגבון לח. הוא עמיד ל- 24 שעות. באמת. (הלכתי לישון והתעוררתי איתו, סתם בשביל הניסוי. הניסוי הצליח).
הצבע שלו עשיר מאוד והוא מעניק כיסוי מלא לשפתיים כבר במשיחה ראשונה. השפופרת שלו מחולקת לשני חלקים, כאשר בצידה האחד האודם הנוזלי והאפליקטור, ובצידה השני מעין שפתון לבנבן- שקוף אותו יש למרוח לאחר שהאודם מתייבש (דקה- שתיים), והוא נועד לחזק את העמידות ולהוסיף לחות לשפתיים.

 

כבר חמש שנים, בכל פעם שאני רוצה להרגיש קצת "יותר" אני שולפת את הנשק הסודי שלי. אני מנסה גם גוונים אחרים, אבל שום דבר לא נותן את התחושה אפופת אבק הכוכבים כמו האודם הזה. יש בו משהו נצחי. כאילו קוקו שאנל בכבודה ובעצמה מסתכלת עלי מלמעלה ומעניקה לי את ברכתה. (היא אומרת גם שאפסיק להסתובב עם הזיוף של התיק שלה ואקנה אחד אמיתי, אבל אני מתעלמת).

אודם אדום שלי, אני אוהבת אותך.
בלעדייך- משהו חסר.

ספרי לי בתגובה: על איזה מוצר איפור בסיסי את לא מוותרת?

נשיקות!אילנה רוטמן
חובבת אופנה מושבעת, מוזיקה, דברים של פעם, וחולמת להיות חתול.
  • Facebook

הוספת תגובה