רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

המלכה האם

  |   11 ביולי 2013

צחצחו את הנעליים, עימדו על המשמר כי הספירה לאחור בביג-בן כבר החלה!
בעוד פחות משבוע צפויה הדוכסית מקיימברידג', קייט מידלטון, ללדת את בנה (או ביתה?) הבכור שעתיד לקבל את הכתר הנחשק בעולם ולמלוך על בריטניה ביום מין הימים.
כאות מזל טוב, אנחנו כאן במשטרת האופנה הכנו טור מחווה לקייטי היקרה שהראתה לנו במשך תשעת החודשים האחרונים הריון פוטוגני מהו.

ב29 באפריל 2011, 2 מיליארד איש ברחבי העולם צפו בחתונת הנסיך וויליאם לקייט מידלטון. כבר אז הבנו שיש לנו עסק עם פאשניסטה בהתהוות. שמלת הכלה שלבשה לא הייתה שמלה נפוחה א-לה סינדרלה, אלא שמלה פשוטה וצנועה שאפילו גרמה ללא מעט מבנות המגזר הדתי לרצות ללבוש אחת כזו ביום חתונתן.

כבת מלוכה, היא אינה יכולה לנדב מחשופים לכל הממלכה הבריטית ולכן תמיד שומרת על פאסון וצניעות עם שיקיות מתפרצת.
השמלות שהיא לובשת הן זוהרות ומלאות גלאם גם בלי הרבה מאמץ, עם מעט מאוד פריטים משלימים.
קייטי תמיד עם שמלה באורך הנכון, בלי לחשוף יותר מידי עור ועם עקבי סטילטו אלגנטיים.
במילה אחת: מלכותית.

איזה מזל שבלונדון העונה שמככבת ברוב ימות השנה היא החורף.
בחלק לא מבוטל מהופעותיה הפומביות מגיעה הדוכסית עם מעילים שאותם היא הופכת לטוטאל לוק. מעילים של טובי המעצבים בבריטניה: ויקטוריה בקאהם, סטלה מקרטני ועוד.
כל מעיל מקבל חגורה משלו והופך מסתם מעיל לשמלה לכל דבר.

את האקססורי הבא לא מומלץ לנסות אלא אם כן נולדת באנגליה: כובע.
הכובע הוא פריט מוכר וידוע בממלכה- המלכה אליזבת' מרבה להשתמש בו, רוב מוזמנות חתונתם של וויליאם וקייט הגיעו עם כובעים משלהם, כך שפריט זה אינו זר כלל לבריטים ולכן אסור לנו, הישראלים להתעסק עם העניין הרגיש הזה.
כשבריטית מהלכת עם אנטנה מעל הראש זה שיקי. כשישראלית עושה את זה היא ככל הנראה חיבסי"ת.

קיטי קאט היא לא רק פרצוף יפה, יש לה גם אג'נדה מוסרית. היא דואגת לשמירה על איכות הסביבה ולא רק ממחזרת בקבוקים אלא גם… תחזיקו חזק…. שמלות!!
היא לא מהססת להופיע באירועים שונים עם אותן שמלות שאיתן הופיעה בעבר.
לדוגמא, בטקס שנערך לכבוד יום פטריק האירי, לבשה קייט מעיל ירוק. שנה לאחר מכן, שוב אותו היום, שוב אותו הטקס ושוב אותו המעיל הירוק.

כל בגד שהיא לובשת נהפך ללהיט. היא אומנם לובשת בגדי מעצבים, אבל לאחר שהיא נצפית עם שמלה כזו או אחרת, בתי אופנה נגישים לעם משחזרים את שמלותיה ואלו נחטפות במהירות מהמדפים.

בחודשים האחרונים לא יכולנו להתעלם מהבייבי בום שתקף את הביצה ההוליוודית: ג'סיקה סימפסון, האלי ברי, פרג'י , האחת והיחידה קים קרדשיאן ועוד רבות וטובות. אחת אחת התחרו האמהות לעתיד על תואר "ההיריון הפוטוגני של השנה" אך צר לי לבשר לכן יקירות-
הבריטית היא זו שניצחה את כולכן.

מעבר לעובדה שבקושי ראינו בטן, קייט לא נתנה להורמונים להשפיע עליה, לא ויתרה על השמלות והכובעים והמשיכה לדגמן שיק הריוני זוהר ומפוצץ בסטייל.

עד לפני שבועיים כולם עסקו בשאלה: איזה תינוק יעסיק יותר את מדורי הרכילות- האם בייבי קימייה או המלך לעתיד?
ובכן, נורט' ווסט, הבת של קים קרדשיאן וקנייה ווסט הקדימה בכמה שבועות את תאריך הלידה הצפוי, והשאירה לתינוק של קייט ווויליאם את אור הזרקורים לעצמו.

אז מה מתבשל בבטנה של הנסיכה? בעוד כמה ימים כולנו נדע את התשובה, אך מה שזה לא יהיה, נאחל לו שיהיה פאשניסטי לפחות כמו אימו.מיכל דאבי
בת 18, מכורה לערוץ E וחולמת להיות גיא פינס הבאה.
  • Facebook

הוספת תגובה