רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

הפקת אופנה אורבנית: הלוק הנוצץ

  |   20 בינואר 2013

הפעם החלטנו להביא לכם את כל מה שאנחנו חולמות להיות: עשירות, מוצלחות, פרוותיות וכמובן גם נוצצות. הרכבנו אאוטפיטים מאוספים אישים, והשאלנו בגדים ממעצבים ישראליים כמו אפרתה ועדיקה (שתי נשים חזקות ונוצצות בהחלט). כדי שתוכלו להכיר אותנו קצת יותר, כל אחת מסבירה בדיוק למה היא בחרה דווקא את הלוק הזה, ומה הוא מזכיר לה מהעבר שלה.

על האיפור הפקדנו את לירון חרט, ועל הסטיילינג את לי וולף. את החלק הראשון של הפקת האופנה שלנו, בו צילמנו את הלוקים היום יומיים המנצחים שלנו, תוכלו לראות בלינק הבא.

אז קדימה, שנתחיל?

קשת רוזנטל

גם בערב, הנני מי שאני. קצרה היריעה מלספר על מספר האסלות שחיבקתי בעיר הזו, מספר הזריחות שראיתי מהצד הלא נכון של השעון ומספר הפעמים שהתעוררתי בבוקר והמחשבה הראשונה שעברה לי בראש היתה 'שיט, תגידו לי שחלמתי את כל זה'.

ומביך לספר על המדרכות שראו אותי חוזרת הביתה בשעות לא שעות. אבל ליידי צריכה לדעת להיות ליידי, להדק את המעיל, גם אם לא נשאר שום דבר תחתיו, להעביר יד בשיער ולהישיר את המבט. אחרי הכל, יש לי רק תל אביב אחת!

קשת רוזנטל, צילום: אלעד קליג'.

קשת רוזנטל

 

שרית אשואל
הלכתי על לוק של ' ריץ' ביץ' ' נוצצת, במראה חורפי עשיר. לבשתי טוניקה בדוגמת 'פפיטה' של עדיקה, כשמעליה מעיל פרווה (לא אמיתית) שלקחתי מאמא שלי ואשר נרכש בחנות מעצבים בפריז לפני 20 שנה.
המראה הזה, המשדר עושר, חיצוניות, ירידה לפרטים הקטנים, והמון גלאם, הוא המראה האולטימטיבי בעיניי. אולטימטיבי לאישה הרוצה להיראות במיטבה, לכזאת שרוצה למשוך אליה את כל תשומת הלב. להיות מרכז העניינים.

אמא שלי תמיד אומרת לי, יש יפות ממך, יש חכמות כמוך, אבל אף אחת לא מושלמת כמוך. המראה הזה, המשדר עוצמה וביטחון-ייתן לכל אחת את הפוש הקטן להגשים את כל החלומות, ללכת על כל המטרות, ולהעיף את כל מי שמפריע בדרך. והכל עם עקבים, ככה, בסטייל.

שרית אשואל, צילום: אלעד קליג'.

שרית אשואל

אלינור סנדרס
כרווקה חטאתי בנואשות קשה ולבשתי משהו זנותי כדי למשוך אל עצמי את מקסימום תשומת הלב שאפשר ולצאת עם כמה שיותר מספרי טלפון – רובם המכריע הוביל "לטעות במספר" (אי אפשר להאשים אותם – אף גבר שפוי לא היה נותן לי מספר נכון).

אם היה לי טיפה קלאס ככה הייתי מתלבשת ליציאה – ובטוח מרוויחה מספרים נכונים: שמלה שחורה ארוכה, מעיל פרווה ותיק קלאץ' קטן וטרנדי. אבל לא היה לי קלאס ולכן אמשיך להחביא את התמונות מימי הרווקות שלי עמוק בבוידעם!

שמלה מאפרתה, מעיל מאוסף אישי, תיק מעדיקה.

אלינור סנדרס, צילום: אלעד קליג'.

אלינור סנדרס

 

ריץ ביצ'יות

אילנה רוטמן
כשמסתכלים עלי במבט ראשון אני נראית מינימום כמו סנדי מגריז (ילדה- טובה- ירושלים שרוצה להיראות קשוחה ומגניבה) או מקסימום כאילו התחפשתי לאלטר אגו שלי. האמת היא ששתי ההנחות לא נכונות.

עמוק בלב אני נמשכת הרבה פחות לכיוון הקיטש והרבה יותר לכיוון הרוק. כשהייתי טינאג'יירית, לק שחור ופס שחור בעיניים היו מרכיבי חובה בהופעה היומיומית שלי. היום הלבוש שלי נוטה לכיוון הרומנטי, ומהימים ההם נותר רק זכרון עמום, של מכנסי פדלפון דמויי עור וד"ר מרטינס. אני זוכרת שפעם אחת התקלחתי ומיהרתי לצאת, וניסיתי ללבוש אותם מיד אחרי המקלחת. זה פשוט לא הלך. אחרי מאבק עיקש, בסופו של דבר ניצחתי את המכנסיים, אבל יצאתי מהבית מרוטת עצבים ותשושה.

מכנסיים דמויי עור + גופיית גולגולות (עדיקה), ג'קט דמויי עור (אוסף פרטי).

אילנה רוטמן, צילום: אלעד קליג'

אילנה רוטמן

מעיין פונד
הסיפור שלנו מתחיל בדייט מצויין עם בחור מקסים איתו יצאתי, כשכבר הגענו לדירתי הייתי שיכורה כאירי מצוי, והחלטתי להתנהג ״סקסי״ כמובן שהניסיון נגמר בכך שבזמן שאני מנסה לרקוד בחושניות ולהעיף את השיער בנשיות שראיתי בטלוויזיה הראש שלי נחבט בקיר בקול עמוק.

הבחור המתוק הביט בי ישר לתוך העיניים, וממש ממש ניסה, אבל אז הצחוק פשוט התפרץ לו מתוך הפה ושנינו צחקנו עד כאב הבטן הצפוי. מאז אני לא מעיפה שערות או מעפעפת בעפעפיים, רוצים סקס אפיל? מה שיש זה מה שתקבל.

סיכת פפיון – עדיקה. שרשרת, ז'קט וחצאית מאוסף פרטי.

מעיין פונד, צילום: אלעד קליג'

מעיין פונד

אילנה רוטמן ומעיין פונד, צילום: אלעד קליג'

אילנה רוטמן ומעיין פונד

הדס ימיני
את הלוק שלי התאמתי במיוחד לערב השנה החדשה, עליו תוכלו לקרוא בפוסט הזה. ללבוש נוצצים זה ממש לא הטיפוס שלי, החצאית והחולצה נקנו בעדיקה, והמעיל מאפרתה. התאהבתי בחצאית המושלמת הזאת. אגלה לכם סוד? אם לא היינו בתל אביב לא היה לי אומץ להתלבש ככה. אבל כאחד שנולדה וגדלה בתל אביב רצופת החוויות והתלאות, אני מרשה לעצמי להתלבש בהתאם, כמו מישהי חסרת גבולות.

אז סיפורים על דייטים ועל לא דייטים אוכל לספר לכם עד שתירדמו, אבל אני אתן לכם טיפ קטן ושווה ערך מהלב: תתרחקו מלטייל בשדרות רוטשילד בשבת. אלא אם כן אתם נהנים ממצעדי אקסים, אקסיות, אנשים מהעבר וחיות אחרות.

הדס ימיני, צילום: אלעד קליג'

הדס ימיני

קשת רוזנטל והדס ימיני, צילום: אלעד קליג'

קשת רוזנטל והדס ימיני'

קוראים יקרים, אנחנו ממש מקוות שנהניתם! נשמח לשמוע מה אתם חושבים בתגובות פה למטה. רוצים לראות תמונות נוספות מהפקת האופנה המקסימה שלנו? קליק לפה ואתם מסודרים 🙂הדס ימיני
הדס ימיני, עורכת BFF, חיה ונושמת אופנה, טרנדים ורשתות חברתיות.

הוספת תגובה