רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

הצעיף של יעל

  |   9 בדצמבר 2012

שלום, אני יעל גבאי בת 14 גרה בלפיד ולומדת בפנימיה בירושלים (בויאר) והדבר הראשון שאני אספר לכם על עצמי הוא: אני פשוט שונאת צעיפים!
יש עכשיו טרנד חזק ברחבי בית הספר – צעיפים, מה הקטע בכלל בצעיפים? בסך הכל עוד אקססורי שנועד לחימום הצוואר ואזורו, הוא מיועד בעיקר לבנות אך גם מתאים לבנים. אני אישית לא אוהבת את הפריט או את הטרנד, אבל יש כמה שמחמיאים מאוד ואפילו ביותר.
הצעיף משמש לשבירה של הלוק היומי, השגרתי עם החולצה החלקה וסמל בית הספר המשעמם – שובר את כל החלק עם צבעים או דוגמאות שונות והופך את כל המראה שלך למרענן יותר ויפה יותר.

צעיף מנומר
במילה אחת פשוט מכוער ! אני לא אלבש את זה גם אם ישלמו לי מיליון דולרר!! (סתם לא, אני אלבש חליפה מנומרת אם ישלמו לי בהתאם)

צעיף צמר
האופציה הכי מחממת לימים קרים (במיוחד כשאת גרה בירושלים), עם זאת – זה לא מוריד לי את מד השנאה של הצעיפים ואני עדיין חושבת שעדיף לקפוא מקור מאשר לשים שיערות של כבשה על הצוואר שלי.

צעיף פסים
האופציה שמתאימה גם לאישה וגם לגבר (דודה שלי אמרה שקוראים לזה יוניסקס, לא מבינה מה היא רוצה ממני) אם תראו אותי עם צעיף, סביר להניח שזה יהיה צעיף עם פסים, אבל נא לא לתפוס אותי על המילה.

חוץ מזה מצאתי סרטון ממש ממש חמוד שאני ממליצה לכולם לראות בו בחורה חמודה מסבירה איך ניתן לקשור צעיף ב25 דרכים שונות:

לסיכום אני חושבת שאני מקווה שנהניתם מסיקור הצעיפים שלי ובואו נקווה שהחורף ייגמר מהר ואנשים יפסיקו לחנוק את עצמם עם בדים מוזרים, תחזרו לקרוא עוד נתראה בקרוב 🙂יעל גבאי
יעל גבאי, בת 14 וחצי, כולם קוראים לי "גבאי". שונאת חורף ואוהבת קיץ.
  • Facebook

הוספת תגובה