רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

השיער שלך נפלא?

  |   6 בדצמבר 2012

עד לא מזמן דאגתי לפרנס הרבה ספרים ומעצבי שיער עם ביקור "פינפון" כל שבוע. לבחורה שכמוני, עם שיער גלי, תמיד כיף לעשות WAVE או פן ריענון כדי להרגיש קצת יותר מטופחת… רק שכל ביקור אצל הספר כולל גם גיהוץ אשראי אלים שבסופו אני מתחרטת על כך שאני עצלנית ולא יודעת לפנפן את עצמי. ואז, או- אז, גיליתי את מחליק השיער!

את עולם מחליקי השיער גיליתי רק לפני שנה בערך, והתמכרתי. ב10 דק' של עבודה השיער שלי חלק, מתיישר ולא מצריך יותר מדי טיפול ליום – יומיים שלאחרי ההחלקה. אממה? יש לי מחליק שיער של חברה זולה, שעלה 100 ש"ח. נשמע קסום? אז זהו שלא. השיער שלי עייף, שרוף, ואפילו מסיכה איכותית שהבאתי ממילאנו לא מועילה לשיקום שלו. על כן החלטתי שהגיע הזמן קצת להשקיע בעצמי ולחקור את עולם מחליקי השיער קצת יותר לעומק.

השבוע ביקרתי בהשקה של מחליקי השיער של "קוריוליס" במשביר לצרכן. מחליקי השיער שלהם קרמיים, ועל כן אינם הורסים ושורפים את השיער, מתחילים מ350 ש"ח (בערך 5 ביקורי פינפון אצל הספר…) ומעוצבים מקסים. אחרי הביקור בהשקה, הכוללת הדגמה של המוצרים, קיבלתי מחליק מיני (קטנטן וחמוד), המתאים לפוני, יישורים של רגע האחרון ונסיעות:

בנוסף, קיבלתי מספר מוצרים שאני פשוט לא מבינה איך לא הכרתי קודם… קליפס מקצועי ומאוד מאוד נח בעל פונקציה לפיזור קבוצות שיער:

אצבעונים השומרים על הידיים מפני כוויה בזמן החלקת השיער (חבל שאין כאלה גם לאוזניים 🙁 ):

ומברשת מעולה לפינפונים קצרצרים. הWAVE שיוצא איתה פשוט מהמם:

אני מודה ומתוודה, אני לא אלופת ההחלקות… אבל בשביל דברים כאלה יש יו טיוב! בנות יקרות, לא כולנו נולדנו עם היכולת למרוח איילנר, לצייר קו פרנץ' על הציפורניים או לפנפן את עצמנו. אז יושבים ולומדים. לסדרת סרטוני הדרכה לחצו כאן.

אז אמנם השיער שלי לא חלק מטבעו, ואינו מרגיש ממש כמו משי (בשביל זה אני צריכה להסתפר) אבל לפחות אני יודעת שאני עושה את המקסימום כדי לטפח אותו ולגרום לעצמי להרגיש קצת יותר מפוייסת עם הקצוות המפוצלים והשרופים שלי. שיער יקר שלי, אני מקדישה לך את השיר הבא:

ומה איתך, האם את מחליקה את השיער, ואם כן – באיזה מוצר מן המוצרים המשלימים את הכי חושקת?הדס ימיני
הדס ימיני, עורכת BFF, חיה ונושמת אופנה, טרנדים ורשתות חברתיות.

הוספת תגובה