רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

חום יולי אוגוסט

  |   19 באוגוסט 2013

קיץ זו התקופה האהובה עליי בשנה, אני סובלת את הלחות בשקט רק שאני אמשיך ללכת עם שמלות קצרות וכפכפי אצבע ולא עם בגדים ארוכים. הדבר היחיד שאני לא מסתדרת איתו בקיץ זה השיער שלי.
כבעלת שיער מתולתל שלא עושה פנים והחלקות למינהן, הסיוט שלי זה מה שהלחות עושה לשיער.
אז הלכתי וחיפשתי מוצרים לשיער שעזרו לי לעבור את הקיץ בשלום, וכמובן שאני משתפת אותכם כי bad hair day לא טוב למצב הרוח, אפילו כשהשמש זורחת.

כשקיבלתי את המברשת וקראתי את כל הסגולות שלה, קצת התפלאתי איך מברשת לשיער שנראית תמימה לחלוטין עושה כל כך הרבה.
ניסיתי והופתעתי מה כבר יכול להיות חדשני במברשת לשיער.

אני בטוחה שגם אתם כמוני לא מייחסים חשיבות לטיב המברשת וקונים לפי הצורה והמחיר שמתאימים לנו. אבל מסתבר שיש קשר בין בריאות ומראה השיער לבין טיב המברשת, וכאשר השיער רטוב איכות המברשת חשובה יותר, שימוש במברשת לא מתאימה תולש ופוגם בשיער (מאז שאני משתמשת במברשת כמעט ואין שערות שנשארות עליה בתום הסירוק).

מסתבר שבגלל התהליכים שקורים בשיער כשהוא רטוב לא בריא לסרק אותו. המברשת הרטובה נותנת פתרון לבעיה, ויודעת לטפל נכון בסירוק שיער גם כשהוא רטוב. אז אם לחות עד הסוף, נדאג לשיער גם כשהוא רטוב. השיער שלי נראה הרבה יותר מלא ובריא אז מברשת יש.
קליק לרכישה אונליין ורשימת חנויות

THE WET BRUSH מחיר המברשת 69.90, מברשת קטנה לילדים ואו לנשיאה בתיק 49.90

THE WET BRUSH מחיר המברשת 69.90, מברשת קטנה לילדים ואו לנשיאה בתיק 49.90

לוריאל השיקו לאחרונה סדרת טיפול המותאמת לאקלים הים תיכוני. הסדרה משלבת פורמולה ייחודית מועשרת בקולגן (קולגן חלבון חיוני הבונה את סיב השערה) וכוללת שמפו, מרכך, מסיכה לשיער ומרכך אינטנסיבי ופותחה במיוחד לנזקי הקיץ של האקלים הים תיכוני: חום, לחות, שמש,ים בריכה…. אמרנו שקיץ זה כיף, אבל מסתבר שהשיער שלנו סובל.
ניסיתי את המוצרים של הסדרה ואין לי מילה אחרת להגיד חוץ מ"וואלה זה באמת עובד" השיער נראה הרבה יותר מלא ובריא… אחרי החפיפה והשימוש במסיכה שאלו אותי אם הייתי במספרה.

שמפו ומרכך מחיר לצרכן: 29.99₪ (כל אחד)מסיכת הזנה ומרכך אינטנסיבי 40.50 ₪ (כל אחד)

שמפו ומרכך מחיר לצרכן: 29.99₪ (כל אחד)מסיכת הזנה ומרכך אינטנסיבי 40.50 ₪ (כל אחד)

המוצר השלישי שעשה לי את הקיץ הוא צבע השיער החדש של גרנייה: סדרת OLIAצבע לשיער בצביעה ביתית ללא אמוניה.

אמוניה היא תרכובת חנקן ומימן שיש לה חשיבות גבוהה בתעשיית הכימיה והביולוגיה. בצבעי השיער יש אמוניה בשל היכולת של המרכיב להחדיר את הפיגמנט לתוך סיב השערה. העניין שאמוניה הינו מרכיב העלול לגרום לגירויים ואינו ידידותי כל כך לסביבה ולמשתמשים.

צבע השיער החדש OLIA פותח על ידי חדשנות מהפכנית- נוסחה חדשה ובלעדית המבוססת על טכנולוגייה המחדירה את הצבע לשיער באמצעות שמן, טכנולוגיה ייחודית המוגנת באמצעות 22 פטנטים (וואו). עד עכשיו ניתן היה למצוא צבעים לשיער ללא אמוניה אך ורק במספרות המקצועיות ובמחיר לא נמוך. עכשיו כל אחת יכולה להנות מצבע לשיער ללא אמוניה (אל תתבלבלו ,מה שקיים היום על המדפים זאת שטיפה ללא אמוניה ולא צבע) את מי שזה מעניין הצבע מכסה גם שיער לבן,עד 100%.

מה שמאוד אהבתי זה שאין את ריח של צבע מעצבן שנכנס לנשמה אלא ריחות נעימים של פירות, ליים, אננס, תפוח ואגס. ריחות פרחים כמו ויסמין, וריחות חושניים של אמבר, פריחת גרדניה ופטצ'ולי. הדבר הנוסף שאותי קנה זה המרקם. בדרך כלל יש לצבע השיער בצביעה ביתית נטיה (בגלל שאנחנו מורחות אותו ולא יד מקצועית) לנזול וללכלך. המרקם של OLIA הומוגני וקטיפתי שדומה יותר לקרם מסיכת שיער מאשר לצבע, וזה פשוט תענוג לשימוש: ללא טפטופים וללא נזילות, עם 25 גוונים אופנתיים ומרעננים כל אחת יכולה למצוא בקלות את הגוון שלה.

מחיר לצרכן: 40.99 ₪ ליחידה, מחיר היכרות בחודשים יולי ואוגוסט 2013: 31.99 ₪ ליחידה

מחיר לצרכן: 40.99 ₪ ליחידה, מחיר היכרות בחודשים יולי ואוגוסט 2013: 31.99 ₪ ליחידה

האם יצא לכן להתנסות באחד מהמוצרים האלו, האם יש לכן המלצות נוספות למוצרים משקמי שיער בקיץ? מוזמנות לכתוב לי פה בתגובה…

להתראות בפוסט הבא

מיכלמיכל אופיר
מאפרת כ-14 שנה, מתמחה באיפור כלות ואירועים. פיתחה את שיטת האיפור Maximum u להתאמת גווני ומרקמי איפור.

הוספת תגובה