רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

טקסטורות, הדפסים ומה שביניהם

  |   6 ביוני 2014

אני הולכת לפתוח את הפוסט הזה באמירה שבטוח יש פה כמה בנות שיתחברו אליה: די לחולצות הבטן. די. די. פשוט די.
אלא אם כן שילבתן עם חצאית גבוהה או ג'ינס שורט גבוה במיוחד – זה לא מחמיא לאף אחת, אנחנו לא בנות 15, וגם אם אכלנו פירור של לחם הבטן קצת מתנפחת וזה פשוט ביג נו נו.

סיורים שלמים בקניונים וחנויות עם הרבה רצון לקנות ואשראי טעון ושלוף, ונורא נורא קשה לי למצוא בגדים לקיץ. מידה 38-40 אמורה להיות נורמטיבית, לא?
השורטים מתקצרים משנה לשנה, והחולצות גם כן. לא נותר לנו אלא להתמרמר.

בין כל המרמור (שמזל שיש לי בלוג בשביל להוציא אותו), אני שמחה לספר לכן על הקולקצייה החדשה של לסטר. מסתבר שמותג התיקים המהמם אחראי גם על קולקצייה נרחבת של ביגוד (ותכשיטים, אבל עליהם נדבר בפעם אחרת) אורבני פרחוני ומגניב לקולקציית קיץ 2014.

בודאי שמתן לב שהקולקצייה נורא צבעונית ומחברת בין טקסטורות. מסתבר שזה טרנד חדש בעולם האופנה ששמו: "culture clash", ומשמעו חיבורים לא שגרתיים בין פרינטים לא שגרתיים. גם אם לעולם לא יהיה לי את האומץ או הנועזות ללבוש קולאז' כזה בעצמי, אני תמיד שמחה לספוג השראה מתמונות כאלה.
הקולקציה המקושקשת קרצה לי בנחמדות, מזכירה לי את הניינטיז המהממים ואת תל אביב של פעם, כששינקין עוד היה רחוב ששווה לבקר בו ביום שישי בצהריים ומוניקה סקס עוד היו הדבר הכי חם שאפשר לדבר עליו.

איפה מוצאים?

באתר: laster-design.com

או בחנות, בה תוכלו גם למצוא את קולקציית התיקים והתכשיטים – רחוב מזא"ה 22 תל אביב.

WEEKEND SALE

WEEKEND SALE

בנוסף, בביקור באתר (בלחיצה על התמונה פה למעלה) תוכלו להגיע לעמוד סיילים מיוחדים לסופ"ש הקרוב, שמסתיים מחר, 7.6.14. תהנו!הדס ימיני
הדס ימיני, עורכת BFF, חיה ונושמת אופנה, טרנדים ורשתות חברתיות.