רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

למה כדאי להתחפש בפורים?

  |   21 בפברואר 2013

"למה כדאי לי להתחפש?" לאחרונה השאלה הזו מהדהדת יותר מדי בקרב החברים שלי. חברים יקרים, אני לא נביאה, מגדת עתידות ואפילו לא גורו (טוב נו, אולי קצת גורו). ואני ממש לא יודעת לומר לכם למה כדי להתחפש בפורים השנה,  אבל אני בהחלט יכולה להגיד לכם למה *לא* כדאי לכם להתחפש!

החלטתי לרכז במיוחד בשביל שואלי השאלות המעצבנות את התחפושות הכי FAIL לפורים הקרוב, מוכנים? קדימה:

פרת משה רבנו

פרות משה רבינו. צילום: אריאלה גויכמן גארבר

פרות משה רבינו. צילום: אריאלה גויכמן גארבר

פרות משה רבינו? ועוד החלטתן ללכת בעדר? סיריאסלי? אני עוד שנייה קורסת מרוב פאנצ'ים אפשריים על התמונה הזאת. שלא נדבר על מכנסיים מתחת לחצאית מזרח ירושלים סטייל.

אם אתן רוצות ללמוד איך להתחפש לפרת משה רבינו מפוצצת סטייל, קליק למאמר של אביבית למדן על תחפושות פשוטות שניתן להרכיב ממה שיש בארון, ואתן מסודרות.

פרידה קאלו

פרידה קאלו

פרידה קאלו. מקסיקנית, ציירת, מהפכנית ליברלית, כל זה נשמע מצוין על הנייר, אבל בתלת מימד? קצת פחות. אם את בחורה מוזנחת ביום יום שלך, הייתי ממליצה לך בחום דווקא להתחפש לאיזו מלכת יופי בחג הזה, ולא למנף את הגבה המחוברת שלך. להתחפש לפרידה קאלו זה לא מחמיא, לא נשי, פשוט לא.

חנונית

להתחפש לחנונית נשמע לכם סקסי? אוקיי אתם צודקים, אבל לא ככה. אם את רוצה להתחפש לחנונית האביזר היחידי שאת צריכה הוא שלייקס. במידה ומצאת משקפיים בעלי מסגרת עבה את ממש מסודרת. על השיניים המטונפות אפשר ואף רצוי לוותר.

שוטרת

כי מדים זה לא מחמיא, במיוחד כשהם עשויים מבד פלסטיק שנצמד לגוף ומראה את השאריות מראש השנה וחנוכה. בתמונה: קלואי קרדישאן מוכיחה ש"טעם טוב" נשאר במשפחה.

צ'ובאקה

צ'ובאקה. כי שעיר זה לא מגניב, זה לא סקסי, ומי בכלל יוכל לזהות אותך מתחת לרעמה האנושית שקראת לה תחפושת?

כלה

כלה. דוגמנית: הדס ימיני

כלה. דוגמנית: הדס ימיני

כלה. התחפושת שהכי היינו רוצות להתחפש אליה, ואל תעבדו על אף אחד. כשאת רווקה – אנשים יחשבו שאת נואשת. כשאת נשואה – יגידו שאת עצלנית שממחזרת.

לא משנה מה יקרה, את תצאי ממורמרת בסוף הערב וגם סביר להניח שלא תוכלי לנשום במהלכו ( המחוך, המחוך)

זונה

גבר, מה המצב?! נראה לך שמישהי תרצה אותך / תימשך אליך מינית / תוכל להסתכל עליך עד פורים הבא?
גברים יקרים, אישה זה דבר סקסי, נכון. אתם סקסיים בזכות עצמכם. אל תנסו להפוך את היוצרות. אה ואגב, אל תמששו את עצמכם בזמן שאתם בתחפושת. תודה מראש מאגף הציצים האמיתיים.

רקדנית בלט

תחסכו את זה מאיתנו, בבקשה.

תינוק סושי

הורים אהובים, כשאמרו לכם שהבייבי שלכם נראה כל כך מתוק עד כדי שאפשר לאכול אותו, לא לזה התכוונו. אני פונה לאגודה לשלום הילד.הדס ימיני
הדס ימיני, עורכת BFF, חיה ונושמת אופנה, טרנדים ורשתות חברתיות.

הוספת תגובה