רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

מה בקופסה?

  |   30 בספטמבר 2013

את האובססיה שלי לשופינג אונליין אתן כבר מכירות, אבל מה עם אובססיה למוצרי טיפוח אונליין?
את iHerb הכרתי לא מזמן ומיד ביצעתי את ההזמנה הראשונה שלי באתר. מדובר באתר המרכז מוצרי טיפוח טבעיים (כפי שוודאי ניחשתן) שאוהב להעניק הנחות לחברות הגולשות בו.

את ההזמנה הראשונה באתר ביצעתי ברעף וחיש, אבל אני ממליצה לכן לשוטט באתר ולאסוף אט אט את המוצרים שמעניינים אתכן, ולהזמין את החבילה במכה אחת. כך תהנו מהנחה מרוכזת.

אז… מה בקופסה?
שלישיית סבונים מוצקים: ג'ינסנג, ורדים ויסמין. יש לציין שמי שלא אוהבת סבונים מוצקים מוזמנת לדלג על הרכישה הזאת, אבל אני מכורת הסתבנויות ונורא אוהבת להסתבן במוצקים ובנוזלים לסירוגין.

חשוב לציין שהמוצקים האלו מתאימים לבעלות עור שמן בעיקר. אני בעלת עור רגיל ומצאתי שהם מייבשים מעט את העור. אבל כפי שציינתי, בשילוב ההסתבנות עם הסבונים הנוזליים שלי הלחות מתאזנת.

ג'ל חמאה, בשונה מכל החמאות שאנחנו מכירות בשוק מגיע שקוף, במרקם של וזלין, הג'ל מדהים, בעל ניחוח עדין, מריחה של כמות קטנה נספגת מיד בעור ומעניקה לו ברק ותחושה של משי שתגרום לכן ללטף את עצמכן כל היום, מניסיון 🙂

סבון מוצק לפנים ולגוף המופק מזיתים. עדיין לא יצא לי להשתמש במוצר אבל אני מאמינה שהוא יהיה דומה למוצקים האחרים, אם לא – אעדכן.

אחרון והכי הכי חביב: טופ ללק. מתייבש אכן תוך 30 שניות, קניתי אותו בהמלצת הבלוג שקר החן והבל היופי ואני מוקירה תודה על ההמלצה החמה. רכישה שווה.

לינקים למוצרים:

מייבש לק

סבונים מוצקים

ג'ל חמאה

סבון מוצק שמן זית

והכי חמוד שיש: בכל הזמנה מקבלים גם סוכריה על מקל בתוך הקופסה 🙂

מעוניינות גם ברכישה באתר? כנסו ללינק הזה ותקבלו הנחה בקנייה ראשונה, או הקישו את הקוד BTZ929 במעמד התשלום.

אז זה הכל לעת עתה (עד ההזמנה הבאה…)הדס ימיני
הדס ימיני, עורכת BFF, חיה ונושמת אופנה, טרנדים ורשתות חברתיות.

הוספת תגובה