רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

מה כבר ביקשתי?

  |   2 בדצמבר 2012

תסתכלו עליי. תסתכלו טוב-טוב. כן, אני יודעת שהשיער שלי קצת "עייף" וזקוק לתספורת. זה פשוט בגלל שאימא עובדת נורא קשה לאחרונה ולא מצאה זמן לקחת אותי למספרה. או שאולי עניין העומס הוא סתם תירוץ והיא פשוט נהנית למזמז לי את השיער כל בוקר ולעשות לי שבע צמות קטנות שמעניקות לי מראה של ילדה שעלתה מאתיופיה פלוס יתומה מאוקריאנה.

לאבא שלי, דרך אגב, אין אפילו מושג איך קוראים למספרת הילדים שאני מסתפרת בה. מבחינתו, שאלך עם פזור כי "פזור זה יפה" ואחזור הביתה עם ערימת כינים שסבתא כבר תוציא.

אני יודעת שגם יצא לי פצע מתחת לאף שאני נהנית לגרד ולקלף כל יום מחדש ובגלל זה אני נראית כמו טינא'גריית מתבגרת. לא, לא זאת הבעיה בתמונה. גם לא השמלה, נטולת הגזרה, שקיבלתי מהונגריה (אמרתי לכם שיש להורים שלי קטע עם פנימיות של יתומים במזרח אירופה, לא?) ושהיא נורא חמודה ונעימה על הגוף למרות שיש לה כל מיני חבלים וחוטים שצריך לקשור מאחור וכל הזמן נפתחים וגורמים לי להראות כמו עמוד חשמל מהלך שנפלו לו החוטים.

נו, עליתם כבר על התקלה האופנתית שלי? נעלי ספורט סגולות!

אולי הן יפות בזכות עצמן (נוחות, הן בטוח נוחות) אבל מה הקשר בינן לבין השמלה הלבנה שהלבישו לי? עד מתי יאלצו קטינים לקבל את הכרעת ההורים שלהם בקשר ללבוש שלהם? מה כבר ביקשתי? נעלי עקב כמו של סינדרלה שיתאימו לי לשמלות. למה ההורים שלי כל כך מעפנים?

זה נכון שאפשר לתבוע הורים על רשלנות אופנתית בבית המשפט לפשעים בינלאומיים בהאג?שירה אברמוביץ'
שירה ניצן אברמוביץ', בלוגרית האופנה הכי צעירה ופאשניסטה בישראל.

הוספת תגובה