רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

מה, מאיפה? #2

  |   6 בינואר 2014

השבוע הגיע סוודר בארט סימפסון המיוחל לו חיכיתי כחודש וחצי! אז חוץ מהברור מאליו שהוא הכי מגניב בעולם, הוא מגיע בone size במידה די גדולה, מכסה את קו הטוסיק שלי ואני 1.70, אז אולי לא הייתי ממליצה למישהי מאוד נמוכה, כי אז זה יהיה שמלת סוודר בארט סימפסון… הבד לא מגרד אבל גם לא מלטף, לבשתי עם גופיה מתחת ולא רציתי לפשוט לעצמי את העור כמו שקורה לי עם הרבה סריגים אחרים. לסיכום: שווה!

(קליק על התמונות יובילו לרכישה)

על הדרך החלטתי להשוויץ גם בסט של שלוש כריות שמצאתי ב"super deal" שמתאימות תמונות שלי בסלון. יש שיגידו שאני תינוקת מגודלת, אני מעדיפה "מאותגרת בגרותית". הכריות היו במבצע ועלו 87 ₪ אבל היום חזרו למחירן המקורי ועולות 133 ₪ אז שוב, הן מגניבות לגמרי, הבד שלהן טיפה יותר כהה ממה שהם מראים באתר והוא גם לא הכי נעים למגע, קצת אריגי מדי, כמו שק יוטה כזה, אבל זה כריות נוי, אז זה לא כזה קריטי.

אם אתם כמוני ולא שמים לב לאותיות הקטנות אז מדובר רק בכיסויים והם מגיעים ללא ריפוד. אני מניחה שאפשר למצוא גם כריות שמגיעות עם ריפוד בתוספת תשלום תמרות שאני לא בטוחה ששווה כי זה אמור לעלות כלום כסף בארץ. לקח להם כמעט חודשיים להגיע. כפי שניתן לראות בלינק יש כמה סוגים ואתם יכולים לבחור 3 , צריך לרשום בהזמנה איזה בחרתם, אחרת יש סיכוי שתקבלו את שלושתן עם אותו הציור.. ואנחנו לא רוצים רק סופר הירו אחד בסלון שלנו. זה יהיה עצוב.

אחרון חביב, לא קשור לבגדים אבל must have לכל חנון מלחמת הכוכבים באשר הוא. חותכני עוגיות של סטאר וורז, שמישהו אמר לי שהיו פעם באיזו חנות כלי בישול בגרנד קניון בחיפה אך נעלמו עקבותיהן, אז מצאתי בעלי והזמנתי, לקח להן לא מעט זמן להגיע, משהו כמו חודשיים.

אם אתם פדנטים כמוני, אני אספר לכם כי חיפשתי ארוכות באתר סט אחד בו הצבעים "נכונים" וזה שהזמנתי הראה בתמונה את הצבעים הכי קרובים ל"נכון", אבל הגיע בצבעים אחרים, כך שאין מה לשבור על זה את הראש. העוגיות יוצאות באותו צבע בכל מקרה – עוד לא השתמשתי בהם, הייתי אומרת שיש למה לצפות אבל אני גרועה בבישול אז עדיף לחסוך את המבוכה.אינה דולגופלוב
בת 27, פיזיותרפיסטית ללא ממצאים, שופהוליקית ללא אמצעים.

הוספת תגובה