רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

מה, מאיפה? #3

  |   19 בינואר 2014

אז קניתי מעיל דובון. למה…? למה לא?! בארץ כל המעילים בסגנון הזה מתחילים ב350 ₪ אפילו בH&M והתחשק לי מעיל שהוא לא אלגנט מדי ולא ספורט מדי.

הפחידו אותי נורא שבעלי אקספרס גם המידות הגדולות כמו XXL עדיין קצרות באורך ובשרוולים, זה כאילו אצל הסינים בראש אנשים גדלים רק לרוחב… בכל מקרה חיפשתי בעלי מעילים בסגנון ולפי המידות, הביקורות והביקורות בחרתי את זה. קליק על התמונה לרכישה עשיתי קצת over kill והזמנתי את המידה הכי גדולה XXXL כי אמרתי עדיף שיהיה גדול מקטן. אז הוא אכן די גדול עלי (והשרוולים כמובן עדיין די קצרים באופן לא פרופורציונלי בעליל), בקיצור, אני מאמינה ש XL או XXL היו סבבה לגמרי. אז הוא נראה בדיוק כמו בתמונות באתר (אהבתי שהם צילמו אותו כמו שהוא מעבר לתמונות המעובדות הרגילות, ככה ידעתי שאני אקבל בדיוק את מה שהזמנתי) יש לו פרווה (מזוייפת כמובן) במפנים, שהאפקט המחמם שלה מוטל בספק.. ומלא פרווה ענקייית על הקפוצ'ון, שמשדרגת אותו ממעיל דובון שאבא גנב מהצבא למעיל אופנתי ומגניב.

לסיכום, נחמד מאוד למטרות אופנה, פחות לחימום.

קליק על התמונה לרכישה

הבטחתי לא לקנות יותר תיקים. באמת הבטחתי. ואפילו התכוונתי לזה. אני נשבעת!!! אבל כשראיתי את התיק הזה, לא היה לי שום סיכוי נגדו. מזה הדבר המושלם הזההההה?!!?!? מאוהבבבבתתתתת!!!!!! חיייייייםםםםםם ש'לי התיק הזהההה! אממ, כן..סליחה. אז חזרה לעניין. עבור מי שהיא לא בת 3 כמוני, יש אותו גם בצבעים אחידים מאוד יפים. הדפס אחד שאהבתי במיוחד, בצבע שחור עם פרחים צבעוניים, אך לא קניתי גם אותו כי אז הייתי נאלצת להשתמש בו ככרית כשהייתי ישנה איתו ברחוב.

הריצ'רץ באיכות סבירה, התפירה מעט זולה, אך לא נראה שהוא הולך להתפרק בחצי שנה הקרובה. לסיכום: מה לסיכום מה?! אתן עוד בכלל חושבות על זה?!?! תשלפו את האשראי תיכף ומיד!!!

(הערת העורכת: גם לי יש את התיק המושלם הזה בהדפס אחר, מצרפת לינק להמחשה).

קליק על התמונה תוביל לרכישה

ההדפסים חמודים, הבד ממש נעים אבל טיפה שקוף (יכול להיות שזה ככה רק בלבן) , הגודל סביר. לסיכום: שווה 26 ₪אינה דולגופלוב
בת 27, פיזיותרפיסטית ללא ממצאים, שופהוליקית ללא אמצעים.

הוספת תגובה