רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

מה, מאיפה?

  |   25 בדצמבר 2013

מי אני: אינה דולגופולוב, בת 27, מכורה לפייסבוק ולשופניג.
מה הייתי רוצה לעשות: להיות קניינית אישית של סלבס בהוליווד.
מה אני עושה באמת: מתנדבת ללכת לקניון לקנות את המתנה בכל פעם שיש רכישת מתנה משותפת מהחבר'ה.
איפה הכי סביר שתמצאו אותי בעוד 10 שנים: מחביאה את הדברים שהזמנתי בעלי-אקספרס בבוידעם כדי שבן זוגי לא יתגרש ממני.
מוטו לחיים: It's better to arrive late, than to arrive ugly.

אין דבר שיותר משמח אותי ממציאות. יש אנשים שלקנות מותגי יוקרה ממלא אותם בסיפוק. אני? תנו לי ארנק קש וכובע צמר עם פונפון מ"טופ טן" ב-50 ₪ (מבצע השני בחצי מחיר) ואין מאושרת ממני. אני מוכרחה לציין שבהתחלה כל עניין הקניות באינטרנט לא משך אותי. בתור התחלה אני אחת שבוחרת בגדים ונעליים וגלידה ותמונת פרופיל כאילו אני רוכשת בית… אז כמובן שלחשוב על לרכוש משהו בלי למדוד אותו קודם העביר בי חלחלה, חרדות וקוצר נשימה. גם כשחיפשתי מוצרים שאינם בגדים, אף אתר לא קסם לי.

אי-ביי הוא אתר משעמם ולא אטרקטיבי עם טקסט קטן מדי אפילו מאיים מעט, בדיל אקסטרים אין בגדים, ובשאר האתרים המחירים לא ירדו מהמחירים בחנויות. אך רצה הגורל ויום אחד חיפשתי לקנות כוורת מיניאטורית בפייסבוק ומישהי שלחה לי לינק לעלי-אקספרס. כך החל הרומן הסוער שתחילתו מופלאה אך סופו לא ידוע…
המשך יבוא.

הסווטשר, הוא לא בדיוק סווטשר אלא יותר חולצה דקה, אבל שווה בגלל ההדפס היפה, מגיעה במידה אחת, לא גדולה במיוחד כפי שניתן לראות (קליק לרכישה).

הטייץ, הוא יותר גרביון כי יש לו את השני פסים האלו שיש לגרביונים במפשעה מקדימה ומאחורה, אבל הוא לא שקוף, אז אפשר ללכת איתו עם טוניקה או כל טופ שמכסה את קו הטוסיק. יש לו את הפרווה המזויפת הכי נעימה בעולם מבפנים! (קליק לקנייה)

המגפיים האלו אדירות! הן לא מאוד זולות, אבל הרבה יותר זולות מהמקור (ששקלתי להזמין מהאנטר באנגליה כמה פעמים לפני שפטיש המינוס בבנק הכה בי).

האיכות נראית טובה והן לא כבדות כמו כל מגפי הגומי שמוכרים בארץ. הן אפילו הגיעו בחצי מידה יותר כמו שקיוויתי (שזה גובל בבלתי אפשרי כי אני מידה 41) אז אני יכולה ללבוש אותם עם גרביים עבות.

חשוב לשים לב למידות ולא להסתמך על המידות האירופאיות של הסינים, ברוב המקרים נותנים פירוט של כמה ס"מ זה כל מידה ואני ממליצה למדוד את הרגל עם סרגל בעמידה על הרצפה כי רק ככה הרגל מתארכת לאורך המלא שלה. הבעיה היחידה שמצאתי בהם היא שאחד מהם טיפונת עקום, לא משהו שרואים בעין בלתי פולניה (קליק לקנייה).אינה דולגופלוב
בת 27, פיזיותרפיסטית ללא ממצאים, שופהוליקית ללא אמצעים.

הוספת תגובה