רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

מוצר חדש: BraAngel

  |   11 בינואר 2014

היי בנות!

השבוע אשמח להכיר לכן מוצר חדש מבית גלוסיבוקס: BraAngel. את גלוסיבוקס כולנו מכירות: קופסת הפלא שמגיעה כל חודש ובה הפתעות חדשות, מוצרים בגודל מלא ודוגמיות של מוצרים חדשים שיגיעו בקרוב למדפים. מי שאינה רשומה עדיין לשירות מוזמנת להיכנס ללינק הזה ולהתעניין במחירים, לראות קופסות מהעבר וכו'.

את סיקורי הגלוסי השונים שאני מקבלת ניתן לקרוא במדור "איפור וטיפוח", לינק לסיקור גלוסי נובמבר, את סיקור גלוסי סילבסטר אעלה בקרוב לבלוג.

אז ידוע שלמצוא חזייה נכונה היא משימה לא קלה (במיוחד לבחורה כמוני, שמדידת חזיות משולה לאינקויזיציה מבחינתה), אז עד שמצאנו את החזיה המושלמת – צריך גם לשמור עליה הלאה, ואין אויב גדול יותר לפריט לבוש עדין כמו חזיה מאשר מכונת הכביסה שלנו. הרי לא כולנו ברות תושיה לכבס ביד, וגם אם כן, לא כולנו יודעות לעשות זאת בצורה הטובה ביותר.

המוצר הוא בצעם כדור כביסה המיועד לחזיות, צוות גלוסי מגדיר את המוצר כ"המלאך השומר של החזיות היקרות ללבך". מגיע באריזה ורודה מקסימה מאוד, ובכלליות העיצוב הורוד והנעים עם הטקסטורה המסתלסלת ממש נחמד ונראה כמו כלוב ציפורים יותר מאשר אביזר לכובסת המצויה.

אז איך זה עובד?

 

שימו לב, המוצר מתאים ל:

  • כביסה עדינה עד 30 מעלות. 
  • חזיות במידה A-D 70.
  • חזיה אחת בכל שימוש.
  • אינו מתאים למייבש כביסה!

יש לציין שאם התברכתן והחזה שלכן יותר גדול מהמידות המצוינות – לצערי המוצר לא יהיה אפקטיבי מבחינתכן. אני שוקלת להשתמש בו גם בשביל זוגות גרביים, כדי שהן לא יוכלו להיפרד יותר 🙂

ניתן לרכוש עכשיו את המוצר בגלוסישופ.הדס ימיני
הדס ימיני, עורכת BFF, חיה ונושמת אופנה, טרנדים ורשתות חברתיות.

הוספת תגובה