רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

מי אני? אלינור שריקי

  |   18 בדצמבר 2012

לפני הכל, מגיע קרדיט לצלמת אירה קרקובסקי על התמונה המעולה. שנית, הדס ימיני המהממת (עורכת האתר וקוראת שורות אלה, היי הדסוש), ביקשה ממני פוסט קצר על עצמי. זה מה שיצא. תהנו.

אז אני אלינור שריקי (אלינוריגבי), מקצוע: בין עבודות.

כרגע מכינה דים סאם במקום החדש של רפי פרסקי בפלורנטין. כותבת, שרה, עושה רדיו ובעיות, ומכורה לווב.

טעימה קטנה לאוזן:

מה הביא אותך לכתוב על אופנה?
התגלגלתי, כרגיל. ניתן לומר שאני אוהבת ושונאת אופנה באותה מידה. אני בעיקר מאמינה שהאדם עושה את הבגד ואוהבת בגדים עם אופי ואנשים עם סטייל שמשקף את האישיות שלהם. שונאת שופינג ומותגים, מאמינה בהופעה-מעולה-במינימום-כסף, באקססוריז ובגישת ה-"קול שיט". זה יכול להיות ממש שיט, אבל עדיין קול.

מה הפריט האהוב ביותר שלך?
בתור ילדה, ציירתי גם גולגלות לצד הלבבות על שולחן בית הספר. בשנים האחרונות זה הפך לסוג של פטיש ולחלק אינטגרלי מסגנון הלבוש שלי. יש גם כמה אאוטפיטס מאד חרושים ואהובים בארוני שאינם מכילים גולגלות, אבל זה לפעם אחרת.

בקולאז' שהכנתי (במיוחד בשבילכם!) תוכלו לראות חלק מהאוסף האישי שלי: שמלת מיני הדוקה במותן ונפוחה בחלק התחתון עם דוגמה של ורדים וגולגלות, צעיף גולגלות צבעוניות, תיק חום עם ניטים קטנים של גולגלות, תיק שחור עם גולגולת גדולה, תליון שרשרת, עניבה.

בנוסף, אפילו קעקעתי גולגולת אחת על פנים הזרוע. הקעקוע נקרא Candy skull -"גולגולת ממתקים". זה רעיון די נפוץ לקעקוע בהשראת "יום המתים" במקסיקו, בו מכינים גולגלות ממתקים ופרחים כמתנה למתים. וזה פשוט יפהפה בעיניי. גם המנהג וגם התוצאה.אלינור שריקי
אלינוריגבי, מיוזיק בוקס, פה גדול, תחת לבנבן, שיר של הביטלס. אה, וקוראים לי שריקי. אלינור שריקי
  • Facebook

הוספת תגובה