רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

מי אני? אריאלה גויכמן

  |   15 בדצמבר 2012

אריאלה גויכמן (אוטוטו אריאלה גארבר…) בת 31, מאורסת לדניאל וגרה ברעננה. ביומיום אני מתרגמת ספרים ומאמרים בעברית ובאנגלית. מלבד זאת, אני מתחזקת בלוג בשם Timeless-Hemlines.blogspot.co.il שמשמעות שמו בתרגום מאנגלית היא: "קווי מכפלת נצחיים" (ולמי שטועה לחשוב שיש לי דוקטורט במתמטיקה- הכוונה כמובן לקו מכפלת של בגד). הבלוג, כשמו כן הוא, עוסק בקשר שבין היסטוריה, תרבות וטרנדים אופנתיים. לקינוח אני גם כותבת כתבות אופנה וטורים אישיים ב"מגפון- עיתון ישראלי עצמאי".

מה הביא אותך לכתוב ל- BFF?
ספרים. כן, קראתם נכון- ספרים. חוץ מהשיטוט הפייסבוקי שהכיר לי את הבלוג המקסים BFF, את הקשר האמיתי שבין ספרות ואופנה הבנתי כבר בגיל חמש כשאימא הקריאה לי את הסיפור סינדרלה ואני שאלתי: "אימא, למה בתמונות לאחיות של סינדרלה יש שמלות נפוחות ולסינדרלה יש שמלה צמודה?". אימא ענתה: "כי סינדרלה ענייה ואין לה כסף לשמלה נפוחה". מאותו הרגע גם הפכתי לתולעת ספרים שסיימה תואר בספרות אנגלית, וגם הבנתי שכל בגד מספר את נסיבות חייו של מישהו.

תולעת ספרים

מהו הפריט האהוב (והחרוש) ביותר שלך?
בטח מהתמונות אתם כבר מדמיינים לעצמכם שהפריט החרוש שלי הוא חגורת הקאמל איתה הצטלמתי… אז זהו שלא! הפריט האהוב עליי ביותר היא חולצה שחורה בסגנון ספרדי מפוליאסטר ותחרה שקניתי לפני חצי שנה בטיול בברצלונה. את החולצה מצאתי דווקא בחנות מזכרות באחת הסמטאות הצדדיות של העיר, חבויה לה בין ספלים בצורת שור לבין פסלוני פלסטיק של השעונים הנוזליים של דאלי.

חולצה מספרד

חוץ מהיותה אוצר שנמשה מתוך ערימות זבל, המשמעות האמיתית שלה היא שהיא נקנתה בטיול שמהלכו דניאל שלי הציע לי נישואים. ולא פחות חשוב- לבשתי אותה כשעברנו ליד החנות של "ולנטינו" בשדרת גרסיה!

חולצה מספרד

מהו האקססורי האהוב עלייך?
ללא ספק העגילים ה"צועניות" בצבע הנחושת, שקניתי לפני ארבע שנים מחנות קטנה בפינת הרחוב שבו גרתי. כל-כך שמחתי למצוא עגילי קליפסים (כי אין לי חורים…) והמראה הצועני שלהן משתלב באופן מושלם עם החולצה הספרדית שלי – שילוב שגורם לי תמיד לרצות לפצוח בריקוד פלמנקו סוער.אריאלה גויכמן גארבר
חובבת היסטוריה, אופנה ואומנות. מתחזקת את הבלוג Timeless Hemlines וכותבת לעיתון העצמאי "מגפון".
  • Facebook

הוספת תגובה