רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

מי זאת סנוקי?

  |   3 בינואר 2013

"מי זאת סנוקי"? זעקו האותיות מתוך הסטטוס שכתבה לפני מספר ימים עורכת האתר (AKA הדס ימיני). נחרדתי לגלות שבנוסף לדסי, יש עוד מספר אנשים שלא מכירים כלל את כוכבת הטראש הכי מנומרת בסביבה. לכן, בכדי שאתם – בורים שכמותכם תחכימו קצת, השבוע הטור יהיה מלא בנמרים, חברבורות, ופרחת טראש אחת!

סנוקי, הלא היא ניקול פוליזי, הגיחה לעולמינו הישר מסדרת הקאלט של MTV, חוף ג'רזי. לא. זאת לא תוכנית כישרונות. סנוקי היא לא זמרת, לא רקדנית, ואפילו לא בשלנית.
אז מה בעצם הקונספט של חוף ג'רזי? ובכן-Party all the time

8 צעירים משועממים נכנסים לבית מלא מצלמות הנמצא בחוף ג'רזי שבניו ג'רזי .(בין 6 עונות הסדרה טסו הצעירים גם לאיטליה ולמיאמי) זה לא משנה באיזה מדינה בפלנט שהו הצעירים, כל מה שהחבר'ה נדרשו לעשות זה לחגוג עוד ועוד.
אלכוהול, מסיבות, מכות, עוד אלכוהול, עוד מכות, ריבים, תככים, שוב אלכוהול, משטרה, סנוקי נעצרת, ג'יי ואוו (אחת ממשתתפות התוכנית) בוגדת בחבר שלה לעיני שאר העולם, מסיבה, אלכוהול וחוזר חלילה.
הבנתם? סנוקי וחבריה לתכנית התפרסמו בזכות חיבתם העזה לקרחנות ודרינקים (במידה ותהיתם, הסכום שקיבלה הכוכבת לפרק זה כ150,000 $, דמי כיס).

חבל שעם כל הכסף שהיא הרוויחה, היא לא עושה טובה לעצמה ולעולם ושוכרת סטייליסט או לפחות יועץ אופנה. סנוקי לא טורחת להרחיב את אופקיה בכל מה שקשור לבגדים, ונשארת תמיד באותו איזור: ג'ונגל.

הדפסים עזים עם עדיפות לחברבורות של נמר, לעיתים עם גיחות מפתיעות של פסי זברה. תתפלאו, אבל כשסנוקי כבר לא לובשת חיה כלשהי על גופה היא נראית עדינה וקלאסית. נכון, תמיד יש מקום לשיפור והרבה, אבל אם היא הייתה מתמידה בקו הזה של העדינות, מי יודע אלו פלאים הייתה יכולה לחולל?

איך אפשר לעשות טור על סנוקי מבלי להתייחס לרעמת השיער שהיא מטפחת? השיער של סנוקי הפך לסימן ההיכר שלה. היא מנפחת ומגביהה רק את החלק האחורי שלו. הכי מארג' סימפסון. לשמחתי הרבה, תסרוקת הלביאה הזאת שייכת לעבר של סנוקי. כיום, היא מתהדרת בשיער אדום אש, ללא התסרוקת שהפכה מזוהה עמה.

כידוע לכם (או שלא) סנוקי הביאה לעולם לפני מספר חודשים את יורש העצר- לורנזו. עוד לפני שנולד, צויד החדר של העובר בפריטים הכי אהובים על אימו. ניחשתם נכון, מדובר בחברבורות נמר. סנוקי לא השאירה אף אחד מחוץ למסיבה ודאגה לשתף את כל עוקביה בטוויטר על ההכנות לחדר (גם שמו- לורנזו, נחשף עוד לפני שנולד… כזאת היא סנוקי. נשמה טובה)

אנא מכם, בואו כולנו נישא תפילה שלורנזו הקטן לא ייצא כמו אמא שלו לבוש בטראשיות מתפרצת. בגיל הזה הוא לא יכול לשנות כלום בחדרו, אז כל שנותר זה לקוות שכשיגדל יפתח טעם פאשניסטי משל עצמו.

ואם זה לא מספיק, השבוע קיבלה ניקול קעקוע חדש. אני לא הצלחתי להבין מה מצויר בקעקוע הזה (נמר עם כנפיים? קרניים? ) בכל זאת, זה צורה של נמר. כנראה שלא ימאס לה לעולם.

כפי שוודאי הבנתם מהתמונות, הסטייל של סנוקי הוא (איך לומר זאת בעדינות?) גרוע. זוועתי. מחריד. שמישהו יעצור אותה! (טוב זה כבר קרה כמה פעמים בג'רזי שור… אבל רק בגלל התנהגות שיכורה בפומבי. איפה משטרת האופנה האמיתית כשצריך אותה?)

אנא מכם סטייליסטים הוליוודים, קחו את סנוקי כבת טיפוחכם! שפרו לה את המראה, אפילו במקצת.
כי לפי מפת הכוכבים, סנוקי הולכת להישאר איתנו לעוד הרבה שנים של ריאלטי ושטיחים אדומים, והגיע הזמן שתתחיל להתנהג בהתאם.מיכל דאבי
בת 18, מכורה לערוץ E וחולמת להיות גיא פינס הבאה.
  • Facebook

הוספת תגובה