רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

  |   21 בינואר 2016

טוב אז בואו נפתח בפאנץ': אני הכנתי את השרשרת הזו!

אני, שכל פעם שמבשלת חוטפת שריטה או כוויה, ששברתי זרת ברגל רק כי גררתי משהו כבד (מייבש כביסה, נו), שנולדתי עם שתי ידיים שמאליות למרות ששם המשפחה שלי הוא ימיני – יצרתי את השרשרת המקסימה הזו.
התאפשר לי ליצור אותה בסדנה שהוזמנתי אליה, בסטודיו של המעצבות Mikanmor בנווה צדק.

Mikanmor הינו בית עיצוב לתיקים ותכשיטים מעור של צמד מעצבות יזמיות, מורן אגקי וענת אופיר, בשיתוף מעצבים צעירים שהם בוגרים טריים לעיצוב הפועלת במתכונת סטודיו אומנים פתוח לקהל לצד חנות.

MIK AN MOR - צלם - תומי הרפז (12)

הוזמנתי לסדנה כדי להכיר את המעצבות, את החומרים איתן עובדות, ולהרגיש מה זה אומר להיות מעצבת. את הסטודיו חולקות 7 מעצבות מקסימות, כשכל אחת באה מתחום אחר (תיקים, בגדים, תכשיטים, נעליים ועוד).
המעצבות יוצרות ביחד, באווירת גירל פאוור, עיצובים משותפים שיוצרים קו מעניין של עיצוב ישראלי מזמין וחדש.

MIK AN MOR - צלם - תומי הרפז (8)

אני די בהלם מעצמי. שהייתה לי את הסבלנות לשבת לגזור עורות, לצבוע אותן, לחבר חוליות, ולהבין בדיוק מה המוצר הסופי שאני רוצה רק מלהסתכל על חומרי הגלם שמולי. אף פעם לא הצבתי את עצמי בסיטואציה כזו, ואני חייבת לציין שאני ממש מרוצה מהתוצאה הסופית!

את השרשרת הכנתי בהשראת עגילים שראיתי בחנות, בחרתי בעור ורוד כחומר גלם, אותו שילבתי עם נגיעות של צבע זהב ושרוכים של גולדפילד.

לצערי הרב אם אתן מעוניינות בסדנה כזו, כרגע אין בנמצא. המעצבות פתחו את הסטודיו לבלוגריות בלבד, אבל כל כך נהנו שאני מקווה שבקרוב ייפתחו פעילות דומה לקהל הרחב… בינתיים אתן מוזמנות לבקר את הסטודיו בשבזי 56 בנווה צדק, שלומציון המלכה 18 בירושלים, ובקרוב ייפתח סניף דומה בלונדון (שירכז מעצבים לונדוניים וישראליים ביחד).

נו אז מה אתן אומרות, אהבתן את התוצאה? אשמח לשמוע את דעתכן הכנה 🙂הדס ימיני
הדס ימיני, עורכת BFF, חיה ונושמת אופנה, טרנדים ורשתות חברתיות.

הוספת תגובה