רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

משחקי האוביס

  |   25 באפריל 2013

אחרי הזוועה של ניקי מינאז' בשבוע שעבר החלטתי לתת לעצמי להירגע ולעשות טור על מלכת האופנה החדשה בביצה, שעד לעונת הפרסים שעברה לא שמנו לב אליה, ומאז שזכתה באוסקר היא נכנסה לליבנו: ג'ניפר לורנס, נעים להכיר.
את הקריירה הקולנועית שלה התחילה לורנס בסרט "קר עד העצם" עליו גם הייתה מועמדת לאוסקר וזאת בגיל 17 בלבד.

אבל את הפריצה הגדולה עשתה עם הסרט שובר הקופות "משחקי הרעב" לצד ליאם המסוורת' (הארוס של).
מאותו סרט ג'ניפר עלתה מדרגה, וברגע אחד הדיחה את קריסטן סטיוארט מתקן מלכת הנוער וקבעה נחרצות שערפדים- אאוט. ריאליטי על הישרדות- אין.

בהקרנות של הסרט "משחקי הרעב" היממה ג'ניפר את כל המוזמנים, ובכל הקרנה (והיו הרבה כאלה כיאה לסרט במעמדו), הצליחה להפתיע מחדש!
מה לא היה שם? שמלה אדומה, ירוקה, שמלה מזהב ואפילו שתיים.

עונת הטקסים זה לא דבר פשוט לשחקניות הוליוודיות בכלל ולמועמדות מובילות בפרט.
אם אשים את עצמי לרגע בנעלי לורנס, אדמיין שכל שבועיים במשך חודשים, יש טקס כזה או אחר, ולדפוק הופעה לכל טקס שאת מגיעה אליו זה לא כזה פשוט כפי שזה נראה (ואל תשכחו שיש גם את הקדם קדם טקס, את האוסקר אפטר פארטי וכו')
פעם אחר פעם הצליחה לורנס להיראות מושלם על השטיח האדום, ועם או בלי קשר לפרסים שזכתה על תפקידה בסרט "אופטימיות היא שם המשחק", ג'ניפר זכתה גם בפרס המתלבשת הטובה ביותר לעונת הטקסים של שנת 2013, וכן, התואר ניתן לה על ידי 🙂

לג'ניפר יש את האקס פקטור, את החוש השישי, או בקיצור: את הקוליות הזאת שגורמת לכולם לאהוב אותה. כשבאה לקבל את הפסלון המוזהב אחרי שזכתה בטקס האוסקר, מעדה מהשמלה (המהממת!) של דיור ונפלה. כשסוף סוף הגיעה לבמה, אמרה לכולם ש: "אתם עומדים כי נפלתי ואתם מרגישים לא נעים עם זה וזה מביך!"
זאת לא הייתה התקלה היחידה שלה בעונת הפרסים: בטקס הסאג, נקראה לורנס לבמה לקבל פרס, ובעודה הולכת לבמה, התגשם הסיוט של כל כוכבת: השמלה נקרעה לשתיים! OMG!!
אבל ג'ניפר, כמו ג'ניפר, נשארה מגניבה ועלתה לבמה כאילו לא חוותה עכשיו את קריעת ים סוף על בשרה.

כזכור, בדיור לא אהבו את העובדה שהפרזנטורית שלהם, מילה קוניס, התחילה לעלות במשקל, לכן הקפיצו את לורנס לעזרה.
והנה התוצאה לפניכם: ג'ניפר לורנס לקו התיקים של דיור.
שלמות.


"משחק זה דבר מטופש. למה אנשים מעריצים אותי? כי אני שחקנית? אני רוצה שיעריצו אותי כי הצלתי חיים או משהו כזה. לא כי גילמתי דמות בסרט מטופש" (ג'. לורנס)
אל תדאגי ג'ני, את מצילה אותנו. מצילה אותנו מהחוסר אופנתיות שהשתלטה על עולמנו.

לא מזמן טענה לורנס בריאיון שהיא נחשבת "אוביס" בהוליווד. אוביס משמעו – שמנה. בתעשייה כה צפופה ואנורקטית הגוף של לורנס נחשב גדול בהרבה משאר הבחורות בתעשייה. ג'ני בתגובה טענה שהיא עושה הכל כדי לשמור על אורח חיים בריא והיא לא תסכים להרזות יותר מהניתן גם בשביל תפקיד. אז תאמרו לי אתם – איך אפשר שלא להתאהב בה?

והדובדבן שבקצפת, שימו לב לתגובה של לורנס כשהיא פוגשת את ג'ק ניקולסון לראשונה בחייה:מיכל דאבי
בת 18, מכורה לערוץ E וחולמת להיות גיא פינס הבאה.
  • Facebook

הוספת תגובה