רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

משפחת קרדישיאן: חלק א'

  |   6 בפברואר 2013

פברואר 2013 זהו חודש מיוחד. חודש של התחלות חדשות. חודש שמביא עמו ספיישל על המשפחה הכי מפורסמת בעולם. גבירותיי ורבותיי- משפחת קרדשיאן.
החודש, ב22.2 תתחיל בערוץ E! הסדרה "קים וקורטני עושות את מיאמי" עוד סדרה מיני רבות שעשו בני המשפחה.

זה התחיל בהתפרסמות של הבת השנייה לבית משפחת קרדשיאן- קים. קימי התפרסמה בדרך לא דרך, ועקב כך קיבלה תוכנית ריאלטי על חייה בערוץ E!. בהתחלה קראו לתוכנית "קים את מפורסמת" כי הסדרה התמקדה בעיקר בקים. אך עם השנים גילו הצופים שלא מדובר במשפחה אמריקאית טיפוסית אלא במשפחה די מופרעת, ולכן שינו בערוץ את הקונספט של התוכנית ובמקום לתת את הפוקוס רק לקים התחילו להתמקד בכל המשפחה ומכאן השם החדש לתוכנית הריאליטי: "משפחת קרדשיאן" (7 עונות לתוכנית).

המשפחה כוללת את (תעקבו): האמא קריס ג'נר, שהייתה נשואה לרוברט קרדשיאן ויחד איתו הביאה את קורטני (33), קים (32), קלואי (29) ורוב (25). כשהתגרשה מאביהם של הארבעה, התחתנה עם ברוס ג'נר, ויחד הביאו את קנדל (17) וקיילי (15).
לתוכנית יש גם סדרות משניות: קלואי וקורטני עושות את מיאמי (2 עונות), קים וקורטני עושות את ניו יורק (2 עונות), קלואי ולמאר (2 עונות) ועכשיו, העונה החדשה "קים וקורטני עושות את מיאמי".

כמובן יש גם נספחים לסדרות בדמות סקוט דיסיק- החבר של קורטני שעליו נרחיב בהמשך, קריס האמפריז וקנייה ווסט- הבעלים/ אקסים/ חברים של קים, למאר אודום- בעלה של קלואי ועוד.

ייתכן שרובכם מכירים יותר את קים, מלכת הטראש הבלתי מעורערת של הוליווד. אז מן הסתם שאם החודש הזה יעסוק בקרדשיאן, נהוג שנפתח בלדבר על קים.

אבל בשבוע הבא הוולנטיין דיי, וקבלו ספויילר: בשבוע הבא יהיה ספיישל כפול: נמשיך את חגיגת הקרדשיאנז ויחד עם זאת נדבר על קימייה- קים קרדשיאן וקנייה ווסט. השנים יקבלו מתנה ליום האהבה בצורת טור זוגי במיוחד.

היום נתחיל עם קורטני, האחות הגדולה במשפחת קרדשיאן! בעברה הרחוק, נהגה קורטני להתלבש כפרחה מהבלוק.

יותר מידי שיזוף, פחות מידי סגנון. היה שם הכל- מבוהו שיק ועד פרחה שיק. נצנצים, נוצות, מכנסיים מהסבנטיז! הכל. עד שהגיע סקוט.

מי שמכיר את סקוט דיסיק יודע שהוא לא סתם בנאדם מפשוטי העם. סקוט, או בשמו הרשמי- לורד דיסיק, הוא בחור עם טעם מעולה בבגדים. אומנם יש לו שיגעון שכולל התמכרות לשתייה מופרזת, התפרעות, דחיפת שטרות כסף לפיות של מלצרים וריבים תמידיים עם מאמא קריס ג'נר והאחות קלואי קרדשיאן.

אבל זהו הצד הרע של סקוט. סליחה- לורד. (באחד מהפרקים קנה לעצמו סקוט תואר מלכותי ממלכת אנגליה. ולכן מהיום אימרו: לורד דיסיק!)
הלורד שיפר את הסטייל של קורטני ויחד הם נראים כזוג מלכותי (תרתי משמע) על השטיח האדום.

כיאה לבן מלוכה, הלורד תמיד בחליפה מחויטת ואף פעם לא משעממת, וקורטני מצמצמת את הפער בינה לבין קייט מידלטון, ובוחרת בבגדים יותר מהודקים ומהודרים שמחבקים את גופה ועושים עימה חסד.
גם בזמן ההריונות קורטני לא שוכחת להתלבש כצו האופנה.

כשאתם נולדים לאבא לורד ואמא בעלת עסק משפחתי לבגדי יוקרה (DASH, הבייבי של האחיות קרדשיאן), מן הסתם שגם בגיל חודש תתלבשו בבגדי מעצבים יוקרתיים.
מייסון (3) ופנלופי (פחות משנה), הילדים של סקוט וקורטני, נתפסו לא פעם מדגמנים פוזות שלא היו מביישות אפילו את סורי קרוז!

בשביל שהתמונה תהיה מושלמת, כל שנשאר זה שקורטני תענה לבקשותיו של סקוט ותסכים להינשא לו. יש לי תחושה שהנישואים יחזיקו יותר מ72 יום.

העונה הזאת תהיה מעניינת במיוחד מכיוון שאנו נראה את התפתחותה של פנלופי הקטנה , נראה את גילוי ההיריון של קים מקנייה, ותאמינו לי כמו שאני מכירה את הקרדשיאן מעונות קודמות, אף פעם לא יהיה משעמם.

# 17 יום לתחילת העונה
Cant Wait!מיכל דאבי
בת 18, מכורה לערוץ E וחולמת להיות גיא פינס הבאה.
  • Facebook

הוספת תגובה