רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

משפחת קרדישיאן: חלק ב'

  |   14 בפברואר 2013

ביוני 2013 יישק דבר ויולד תינוק שעוד ידובר עליו רבות. לא, אני לא מתכוונת ליורש העצר של הנסיך ווילאם והדוכסית קייט מידלטון.
אני מדברת על התינוק של קים קרדשיאן וקנייה ווסט- או בשמם הזוגי: קימייה.
היום ממשיכים בחגיגות חודש הקרדשיאן עם החלק השני בספיישל המיוחד לרגל עליית העונה החדשה של "קים וקורטני עושות את מיאמי" בערוץ E!. היום הוא גם ולנטיין דיי (כמובן, אין צורך לציין זאת) ואין דרך טובה יותר לציין את היום הזה מאשר לדבר על אחד מהזוגות המוזרים אך מתוקים להפליא בהוליווד.

לקימי יש טרנספורמציה מדהימה בכל הנוגע לבגדים.
בהתחלה, כשהכרנו אותה, קים הייתה מחוברת מידי לשורשים הארמניים שלה. כל דבר שלבשה הזכיר לי ממלכה פרסית קדומה. בגדים כבדים מידי, בלי סגנון, בלי טיפה של חן, בלי טעם. יותר מידי קישוטים בשיער, נעלי חוף (נו באמת! כפכפים על השטיח האדום? כל סלבית מתחילה יודעת שאם את לא על עקבי סטילטו – מטילים עליך וטו! )
בתקופה מזעזעת זו, לקים לא היה טעם אחיד, היא התבלבלה בין כל כך הרבה סגנונות ועשתה לנו כאב ראש אחד גדול. יש לציין לטובתה שזה היה בעבר, וטוב שהיה… הרי כולנו לומדים מטעויות, לא?

בחיי האהבה של קים אפשר לומר שהיא עברה די הרבה: התחתנה עם רג'י בוש. התגרשה. התחתנה עם קריס האמפריז, נישואים שהחזיקו 72 יום, ולאחר מכן השניים עתרו לבקשת גירושין. מאז כבר עברה שנה וחצי, קים בהריון מהחבר הנוכחי שלה הראפר המהמם קנייה ווסט, אך רשמית היא וקריס עדיין נשואים. המשפט, אם תהיתם, עדיין מתנהל מכיוון שקריס טוען שכל החתונה היה עניין מפוברק נטול כל רגש מצד קים ומשפחתה הרודפת פרסום (כנראה שהוא צודק. מכל עניין החתונה קים הרוויחה 13.7 מליון דולר )

לא נורא. קים כרגע עם קנייה. וחוץ מילד, היא קיבלה מתנה מדהימה מקנייה: בגדים.
באחד מפרקי העונה של "קים וקורטני עושות את ניו יורק" , קנייה ביקש מקים להיפטר מכל הארון העמוס בבגדי הטראש שלה, מכל הבגדים הנוצצים, מכל הפרוות האמיתיות והבטיח למלא לה את הארון בבגדים חדשים לפי טעמו האישי.

בוא נאמר שאם קנייה לא היה ראפר, הוא בטוח היה סטייליסט. מאז כל הסיפור התמוהה עם הארון בגדים של קים , חל אצלה שינוי עצום, היא נראית מעולה!!! גם אם היא סתם הולכת ברחוב, כיאה לאחת מהנשים המפורסמות והמחוזרות בעולם על ידי הפפראצי, קים מתלבשת לכל מקום כאילו היא צועדת על השטיח האדום בטקס האוסקר. וזה מדהים.

הגזרה האהובה על קים היא בעיקר גזרת הפפלום (מעין חצאית מעל חצאית)
כל בחורה שתלבש את הפפלום תקבל גזרה מחמיאה במיוחד מכיוון שזה הקטע של הפפלום- לתת מראה של קימורים ושל גוף מחוטב.

לא אם קוראים לך קים, וקימורים הוא שמך השני ((See what I did there?!
לקים קימורים טבעיים. זה אפילו טיפה מוגזם. אז ללבוש פפלום שמוסיף על הנתונים הטבעיים? את יודעת מה אומרים: "כל המוסיף גורע" ויש הצדקה למשפט הזה. אז למה בעצם היא כל כך אוהבת וחורשת על הגזרה הזו שבעצם רק מרחיבה אותה ולא מחמיאה לה?
כנראה שרק קנייה יודע.

נסיים בהערה קטנה לקים: תפסיקי ללבוש פרוות אמיתיות. זה לא הופך אותך למגניבה יותר/ יפה יותר/ מוצלחת יותר.
כשראיתי שנציגה מטעם PETA (ארגון זכויות בעלי החיים) שפכה על קים חבילת קמח באמצע ראיון שזו העניקה על השטיח האדום, חשבתי שקים תיקח לתשומת ליבה את העניין ותפסיק ללבוש פרוות. אז כנראה שלא. היא ממשיכה ללבוש פרוות ולא מבינה שזה פוגע בחיות המסכנות.

# 8 ימים לתחילת העונה
Hold on my friends!מיכל דאבי
בת 18, מכורה לערוץ E וחולמת להיות גיא פינס הבאה.
  • Facebook

הוספת תגובה