רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

משפחת קרדישיאן: חלק ג'

  |   21 בפברואר 2013

מחר. כן כן. מחר בשעה 16:00 כל אזרחי מדינת ישראל יישבו מול המסך, יעבירו את הממיר לערוץ E! ויצפו בעונה החדשה של "קים וקורטני עושות את מיאמי" (טוב, אני יודעת שאני חיה בסרט. במדינה קטנה כמו שלנו, כמעט אף אחד לא צופה בעלילות משפחת קרדשיאן, וחבל. אין לי עם מי להחליף רשמים על הפרק הקודם :))
אז אחרי שבשבועות הקודמים דיברנו על שתי האחיות המטורללות לבית משפחת קרדשיאן, הגיע הזמן לעסוק באחות הקצת יותר שפויה. ואני מדגישה- קצת. ממש טיפה.

קלואי קרדשיאן אודום השתתפה ב2 עונות של הסדרה "קלואי וקורטני עושות את מיאמי" (עד שקורטני בגדה בה ועכשיו היא עושה את מיאמי עם קים!) ובעוד 2 עונות של "קלואי ולמאר"- עוד סדרה מבית היוצר של הקרדשיאנז. הפעם על הפרק: תיעוד חייה של קלואי עם בעלה למאר אודום , שחקן כדורסל בקבוצת הקליפרס.
(וכן, קראתם נכון- בעלה. כי קלואי בניגוד לאחיותיה הלא יציבות בעליל בכל מה שנוגע למערכות יחסים, נשואה ללמאר כבר 4 שנים, דבר שלעצמו נדיר במונחי הוליווד, אך במיוחד הזוי כשמדובר באחת מבנות קרדשיאן).

ועכשיו אני רוצה לנתץ מיתוס לכל הנשים שחושבות שכשאת מנחה תוכנית טלוויזיה, קרוב לודאי שתתלבשי מדהים בכל שידור של התוכנית.
אז זהו שלא!
השנה התחילה קלואי להנחות את העונה השנייה של התכנית X factor באמריקה יחד עם מריו לופז.

מעבר לכך שקלואי נראתה כמו הענק הירוק ליד המנחה שלצידה, היא התלבשה גרוע יותר ויותר בכל שבוע. (אני בכלל לא מדברת על מחלקת איפור שיער שהתרשלו בעבודתם במשך כל עונת האקס)
אני חושבת שאם המלבישה הייתה מביאה לפאשניסטה אחרת ללבוש את הבגדים האלה היא הייתה מסרבת בכל תוקף…
היו שם בעיקר שמלות מיני עם נצנצים צמודות לגוף. השמלות היו יפות בשנות ה70 ולא בשנת 2012.

בנאדם (ובמיוחד בת אדם) צריך לדעת מה מחמיא לגוף שלו ומה לא. השמלות שקלואי לבשה באקס לא החמיאו בכלל לגוף שלה. כל הצמוד הזה לא עשה לה טוב, בכלל, והיא נראתה ענקית מימדים יותר ממה שהיא באמת.
(אולי זאת הסיבה שהשבוע נודע שקלואי פוטרה מהאקס פקטור ולא תמשיך לעונה הבאה?!)

לקלואי אין חוש אופנה. בכלל. נו טוב, כמו כל בנות הקרדשיאן. אם את הטעם של קורטני שיפר החבר סקוט דיסיק ואת הטראשיות של קימי שיפר קנייה ווסט, אז במקרה הזה למאר החמוד לא מתעסק באופנה ואותו מעניין רק הכדורסל.
כנראה זאת הסיבה שקלואי רק הולכת ומתדרדרת בכל הקשור לבגדים.
וחבל, כי כל שהיא צריכה לעשות זה רק לקחת דוגמא מאחיותיה הבוגרות שהבינו שהכל פתוח ותמיד יש מקום לשיפור, במיוחד בנושא רחב כמו אופנה.

כנראה שאפילו גברת קרדשיאן אודום הבינה שהיא מתלבשת זוועה, כי הנה כאן בתמונה התגייסה קלואי למשטרת האופנה ועצרה את… עצמה!
(ואם כבר בשוטרים עסקינן, ננצל את ההזדמנות ונאחל מזל טוב לעורכת האתר, הדס ימיני, שעברה השבוע טסט ראשון! תנהגי בזהירות ותיזהרי שאף פעם המשטרה לא תעצור אותך)

בשבוע הבא תגיע לסיומה טרילוגיית הכתבות שלנו על משפחת קרדשיאן. נדבר על כל נספחי המשפחה- האח רוב, האחיות קיילי וקנדל ואפילו ההורים קריס וברוס ג'נר.

# מחר.מיכל דאבי
בת 18, מכורה לערוץ E וחולמת להיות גיא פינס הבאה.
  • Facebook

הוספת תגובה