רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

מתלבשות על זה

  |   18 בדצמבר 2012

קחו לכן מטרה טובה ונעלה, ערבבו עם בגדי מעצבים, תבלו בקמצוץ תכשיטים ונעליים ומוצרי בית לפי הטעם. מה קיבלתן? נכון- את הבזאר השנתי של "מתלבשות על זה", בזאר המעצבים השנתי של המרכז לסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית בתל אביב.

לצערי כמעט ולא חולף לו יום מבלי שנקרא על מקרה כזה או אחר של תקיפה מינית, המילים כואבות, בועטות בבטן ומצמררות ורגע לאחר מכן הן מתחלפות בידיעה הבאה וצונחות אל קרקעית השכחה. אבל עבור אותן נשים וגברים, אותם אנונימים מהאייטם החדשותי, אלו לא רק מילים, לא מדובר בעוד ידיעה חדשותית, אלא במציאות חיים שמלווה בכל רגע ובכל נשימה.

המרכז לסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית נמצא שם עבורם לתת יד, ללוות, לתמוך נפשית או פורמלית ובירוקרטית ופעם בשנה, העבודה הסיזיפית היומיומית האפורה הזו, מרימה את ראשה, צובעת עצמה בצבעים ובדים וקוראת בקול: בואו לתמוך!
וההתגייסות עצומה: מאות מעצבים, כבר עשור שלם, תורמים את יצירותיהם, פריטים בעיצובם שימכרו לקהל הרחב, לכל גיל, לכל מידה ולכל עונה ובמחירים שלא נמצא אצלם בחנויות.

אז מה נמצא שם מעבר להרבה רצון טוב?
פרטי לבוש, הנעלה, תכשטים, ספרים, כלי בית, דיסקים ואפילו בית קפה במתחם, כי בכל זאת, שופינג זה מעייף… האירוע כולו נתרם ומופק בהתנדבות. כספי המכירות מגוייסים עבור הנפגעות והנפגעים.

מארגני הבזאר מבטיחים עד 90% הנחה אצל כל המשתתפים, ו100% תרומה כמובן. הבזאר יתקיים בסוף השבוע הקרוב 21-22.12.12 בביתן 11 שבגני התערוכה בתל אביב.

בואו לקנות (כן, אפשר גם באשראי), בואו להנות, בואו להתחדש, בואו לתרום, בואו להזדהות עם המאבק!

רשימת החנויות המשתתפות בבאזרקשת רוזנטל
קשת, אשליה אופטית, אספנית זכרונות אובססיבית וחובבת מילים.
  • Facebook

הוספת תגובה