רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

סיקור גלוסיבוקס יוני

  |   30 ביוני 2013

בונז'ור!
אני שמחה לחזור לכתוב אחרי חופשה מדהימה של כמה ימים בפריז ולעדכן אתכן בסיקור גלוסיבוקס האחרון. האמת שרציתי ממש לצלם סרטון ולספר לכן קצת חוויות, אבל מסתבר שהבוקר הצטרף אלינו חבר חדש למשפחה, חצ'קי החצ'קון, ולכן אני מבטיחה להשקיע בפעמים הבאות.
בכל מקרה, יום אחרי שנחתתי הגיע אליי השליח עם הקופסה – ולכן הסקירה מתפרסמת רק היום… מצטערת על העיכוב 🙂
אז הגיע השליח, ובדילוגים וברינה פתחתי את הדלת וזה מה שגיליתי:

גלוסיבוקס יוני

גלוסיבוקס יוני

קופסת גלוסיבוקס יוני הגיעה בסימן קייצי, צבעוני ושמח וכללה את המוצרים הבאים:

שמן בושם של שרונ'ס. אני אישית מעדיפה בדרך כלל להתמרח בשמנים ריחניים בחורף ולא בקיץ, והאמת שלא הבנתי איך המוצר מתחבר לקיץ הישראלי הלח והדביק. הניחוח של השמן שקיבלתי הוא פרנץ' ונילה, אני מריחה משום מה שמץ של קינמון בו (ואני לא סובלת קינמון… אולי זה בכלל ציפורן?) למרות שאין שום איזכור לתבלין ברשימת המרכיבים.

יכול להיות שאחד מהריחות האחרים של הסדרה יתיישב עליי בצורה יותר נאותה, או שאולי הריח חורפי לי מדי ובאופן כללי לא הייתי משתמשת במוצר בקיץ.

שמן בושם Sharon's, 40 ש"ח 10 מ"ל

שמן בושם Sharon's, 40 ש"ח 10 מ"ל

אל המוצר הבא דווקא יותר התחברתי, למרות שגם הוא מתקשר אליי יותר לחורף ופחות לקיץ: חמאת גוף. בדרך כלל אני נמנעת משימוש בחמאת גוף כי זה נראה לי מוצר כבד, שמנוני, ריחני מדי ובאופן כללי עמוס.

העור שלי בדרך כלל נורא חלק ונעים, למרות שאני לא דואגת להתמרח כל יום, לכן חמאת גוף תמיד נראתה לי כמוצר כבד ומעיק – אבל חברות, הפתעה! לא במקרה הזה. כמות קטנה מהקרם עושה את העבודה בצורה מופלאה (במיוחד כשחוזרים מהים והעור צמא ללחות), הריח נפלא ונשמר היטב, ואני מאוד מרוצה.

חמאת גוף flowers, 150 מ"ל, 59 ש"ח

חמאת גוף flowers, 150 מ"ל, 59 ש"ח

המוצר הבא הוא מוצר מרטיט, מסעיר ומעורר דיונים רחבים ברחבי הרשת: בושם אינטימי. פשוטו כמשמעו, מדובר על בושם לוגינה שלך. כן כן, גם הפות שלך צריך פינוק וטיפוח מדי פעם. אז העיצוב שלו מגניב, הוא ורוד, קטן, קומפקטי ושמח, הריח ממש נחמד קליל ומתאים לקיץ – לנשיאה בתיק קטן ורענון מדי פעם.
אבל רגע, חשבתם שאני מדברת על הקונדליני שלי? לא. אין מצב. לא התנסיתי במוצר באופן מלא, וסביר להניח שגם לא אעשה זאת. בכל מקרה הבושם מגניב, הריח נעים קליל ויושב עליי ממש טוב – אם יש פה אמיצה שהתנסתה, מוזמנות לדווח 🙂

בושם אינטימי VG4U , 5 מ"ל 59 ש"ח

בושם אינטימי VG4U , 5 מ"ל 59 ש"ח

המוצר הבא הוא מוצר שעוד לא יצא לי להתנסות בו, אני מבטיחה לדווח כשזה יקרה: קרם יום של קלרינס. הריח שלו קצת רפואי, אבל זה לא באמת מה שמשנה כשאנחנו מחפשות קרם פנים טוב. הקרם מבטיח להילחם בגיל (אוי זה טוב, אני תיכף חוגגת רבע למאה ואני מחייכת יותר מדי. קמטי הבעה, לכו מפה!). קלרינס מבטיחים למצק לייצב ולעצור את הזמן. אתנסה ואדווח בהמשך.

קרם יום מולטי אקטיב קלרינס, 50 מ"ל 392 ש"ח

קרם יום מולטי אקטיב קלרינס, 50 מ"ל 392 ש"ח

המוצר האחרון והחביב בסיקור גלוסי זה הוא מוצר שאני לא יכולה בלעדיו: שמן לשיער. בדרך כלל שם מתחבא סוד הניחוח הקסום שלי, כשכולם שואלים אותי מאיפה הבושם שלי – אף אחד לא יודע שהריח מגיע בכלל מכיוון השיער.

בכל מקרה התנסיתי בשמן אחרי החלקה אינטנסיבית, הריח נעים ולא חזק מדי, השיער אכן הבריק והיה רך – מה שהחזיק לחצי שעה בדיוק – עד שהלחות התל אביבית הרסה את הפריזורה ועברתי לאבועגלה כמו מאמא אמיתית באשמת מזג האויר הנהדר שיש לנו במדינת תל אביב.

מיטיק אויל מבית לוריאל, 125 מ"ל, 129 ש"ח

מיטיק אויל מבית לוריאל, 125 מ"ל, 129 ש"ח

אז זה הכל לעת עתה, תבטיחו לי שתדווחו לי אם אחת מכן השתמשה בבושם האינטימי? מבטיחה לא לפרסם שמות 🙂
סה לה וי!הדס ימיני
הדס ימיני, עורכת BFF, חיה ונושמת אופנה, טרנדים ורשתות חברתיות.

הוספת תגובה