רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

סיקור מטריות

  |   23 בינואר 2013

מטריות הן ההתמכרות שלי. לא ההתמכרות היחידה כמובן, אלא רק אחת מהן. אבל היא אחת המרכזיות.
זוכרים את המטריה שאיבדתי, שהיתה מושלמת בכל המידות? כפי שניתן לחשוד, הכל התחיל בסיפור של מרי פופינס. בסביבות גיל 4 פיתחתי אובססיה לספר הזה (אותו שמעתי הרבה לפני שראיתי את הסרט, וטוב שכך. ג'ולי אנדרוז קצת מעצבנת אותי לפעמים). רציתי תיק קסמים כמו שלה, כובע כמו שלה וכמובן מטרייה כמו שלה. רציתי להיות היא.

באופן לא מפתיע, כמו בכל אובסייה שמכבדת את עצמה, הרצונות האלה לא נעלמו מעולם. בייחוד עניין המטרייה. הקריטריונים שלי למטרייה: גדולה, לא מתקפלת, בצבע כהה עם "שפיץ" מתכת וידית מתעגלת. מטרייה שלא עומדת בקריטריונים האלה היא כמובן מטרייה, אבל היא בשום פנים ואופן לא 'מטרייה מושלמת בכל המידות'. ואם היא לא, אז מה זה שווה?

הצרה היא, שלמרי יש תוכי מדבר במקום ידית. ממטרייה כזו אני יכולה לשכוח, בעיקר בגלל שאני פוחדת מתוכים. אבל אני לא אשב וארחם על עצמי. אני אחפש אלטרנטיבות מעניינות, יוקרתיות ונהדרות, לעצמי ולכל המשפחה:
לעצמי:
מטריה אדומה עם נקודות- 210$
מטריה לעצמי
לבעלי:
מטריית גולגולת- 249$

מטרייה בעלת ידית גולגולת

מטרייה בעלת ידית גולגולת

לילד דמיוני:
מטריית גולגלות- 22$

מטריה לילד

לילדה דמיונית:
מטריית עיגולים- 24$

מטריה לילדה

זוכרים את הסערה שהיתה לפני שבועיים? יופי. זוכרים את היום בו נחסמו האיילונים לתנועה? יופי. חושבים שנשארתי לי בבית ועשיתי יום כיף עם שוקו, פוך, סרטים ועוגיות מקרון? לא. הגעתי לעבודה לפני שכל הבלגן התחיל (איך הולך הפתגם על הציפור המשכימה קום? לא זוכרת), ואז נתקעתי ולא יכולתי לנסוע הביתה. כל היום הייתי צמודה לרדיו בהמתנה אינסופית לפתיחת כביש כלשהו.

הלוואי שהיתה לי מטרייה יפה באותו יום. היא בטח לא היתה עוזרת לי לחזור הביתה, אבל לפחות הייתי יכולה להינות מפריט יפה (הנאה מפריט יפה היא שוות ערך להנאה משוקולד. למי שלא יודע).
הנה עוד כמה אופציות כיפיות במיוחד:

אופצייה 1

אופצייה 2

אופצייה 3אופצייה 4

וגם שתי שמשיות, לימי הקיץ:

49

48

כל התמונות של המטריות המדהימות נלקחו מהאתר: www.umbrellas.net, שם מוכרים את כל הדגמים שהראיתי לכם ועוד הרבה אחרים.

אבל מה יעשה אדם אוהב- מותרות- אבל- חסר – פרוטה? (אני) הא! הוא יכול לקחת מטריה להשכרה. גאוני! עכשיו באמת אפשר להתפרע! האתר:www.bellaumbrella.com מאפשר לבחור מטריה, להזמין אותה, להשתמש בה ולהחזיר אותה. האתר ממש יפה ומרשים, והמשלוח חינמי בהזמנה מעל 75$.
הבאסוש: ההשאלה היא לחמישה ימים, האחריות על המטריה היא של הלקוח בלבד (במקרה של נזק או אבידה), וצריך להחזיר את המטריה יבשה. אבל זה רעיון ממש מגניב לחתונות חורף. כנסו ללינק הזה ותראו איזה יופי זה נראה.

גם החתונה שלי היתה בחורף וזה היה אחד הדברים המלחיצים. היינו חייבים לערוך את החופה תחת כיפת השמיים. מה זאת אומרת חייבים? מוכרחים. הצהרתי שאני לא מתחתנת אלא תחת הפגודה היפה יפה יפה שניצבת בחוץ (שהיתה אחת הסיבות לבחירה שלנו את המקום והופיעה על ההזמנה לחתונה). הצהרות כמובן לא מעניינות את אלוהי מזג האוויר, והכפייתיות שלי בנושא הזה הכניסה את בעלי לפעולה. הוא עלה על רעיון גאוני: קנינו מטריות לבנות וחילקנו לכל הבאים.

המחשבה היתה שבמקרה של גשם יוכלו האורחים לפתוח מטריות, במקרה של שמש הן ישמשו שמשיות ובכל מקרה זו תהיה מתנה נחמדה לאורחים. הרעיון הסתבר גם כשימושי וגם כמרגיע (בנוסף ל'רסקיו' אותו נטלתי על בסיס יומי).

אילו הכרנו את האתר קודם, אולי היו לבעלי רעיונות עוד יותר מגניבים!אילנה רוטמן
חובבת אופנה מושבעת, מוזיקה, דברים של פעם, וחולמת להיות חתול.
  • Facebook

הוספת תגובה