רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

סקירה בהפתעה

  |   8 בספטמבר 2013

כשביקשו ממני לסקר את חויית הקנייה באתר פרושופ, התפקדתי מיד. גם קניות אונליין, גם אתר ישראלי, גם תירוץ להצטלם שוב לבלוג בזמן לגימת למברוסקו עם חברתי הטובה שיר, אז למה לא?

בהתחלה ביצעתי משלוח רגיל באתר, ומשלא קיבלתי את החבילה מספר ימים לאחר מכן, איתרתי בפייסבוק את שחר גפני, מבעלי האתר, ומיד היא שלחה לי חבילה חדשה. ביקשתי משחר שתבחר את הגוונים של הצלליות שהיא רוצה שאני אקבל, והסברתי לה שאני בחורה בנאלית. מפה לשם, זה מה שיצא, כולל תשובות לכמה שאלות שעלו במוחי בזמן שביצעתי את ההזמנה מהאתר. תהנו!

מה זה צללית אפויה?

"ההתיחסות היא למעשה לתהליך הייצור, צללית אבן רגילה שאת מכירה היא למעשה צללית שעוברת דחיסה בלחץ גדול. כל המרכיבים נדחסים יחד ויוצרים את הצללית שאת מכירה, קיימים מרקמים שונים אך יש גבול לעוצמת הברק שניתן לשמר בתהליך זה. בתהליך האפייה חומרי הגלם נאפים בטמפ' גבוהה דבר המשמר את ברק חומרי הגלם ועל כן תוכלו לראות שבצלליות וסמקים אפויים עוצמת הברק מאד חזקה כמעט כמו בצללית אבקה."

לצורך דוגמה ניתן לראות את הצלליות של חברת PUPA האפויות, ואת הסמקים המינרלים של MIS.C הנמכרים בפרושופ:

למה בחרת להעניק לי דווקא את הגוונים הללו?

"האמת כששמעתי שביקשת שאבחר עבורך ניסיתי קצת להיכנס אל תוך נעלייך. להתאים גוונים למישהי שמעולם לא פגשתי היא משימה לא קלה אך שלושה שיקולים ליוו אותי. השיקול הראשון נעוץ בסקר שערכתי לא מזמן בקרב אחוז מלקוחותינו לגבי גוונים אהובים במיוחד שכן אנחנו משתדלים כל הזמן להתאים את עצמנו ללקוחות, בחרתי לך שני גוונים שזכו להרבה פרגון מצד לקוחות שרכשו אותן והעידו כי הם מרוצים מאד מריכוז הפיגמנט, עמידות ואיכות הצללית."

צילום ואיפור: שיר וורובל

צילום ואיפור: שיר וורובל

"השיקול השני נעוץ בכך שאנו מדינה שעונות השנה בה מאד זהות מבחינת מזג אויר ועל כן פריטים שניתן ללכת איתם בכל עונות השנה הם הכרח בעיני, באופנה מתיחסים למושג "בייסיק" וגם בתיק איפור יש גוונים לדעתי שמתאימים לכל אחת, לכל סיטואציה והם הבסיס לכל תיק איפור. שני הגוונים שבחרתי לך הם בהחלט כאלה מבחינתי."

צילום ואיפור: שיר וורובל

צילום ואיפור: שיר וורובל

"שיקול שלישי ואני מודה שהוא השיקול הכי משוחד. אהבה אישית ופרטית לשני הגוונים שקיבלת. אלו היו הגוונים הראשונים שהכנסתי מקולקציית הצלליות של MIS.C אל תוך תיק האיפור האישי שלי וקיוויתי שתאהבי אותם כמוני שכן מהמעט ששוחנו הרגשתי שאנחנו דומות מעט בסגנון ואני מקווה שלא טעיתי."

הגוונים ששחר בחרה לי

הגוונים ששחר בחרה לי

מהו הטרנד הבא שאת חוזה באיפור סתיו- חורף?
"האמת שבהתחלה רציתי לדבר על כל אותם גוונים שעומדים לככב החורף אבל טרנדים במדינת ישראל חוזרים על עצמם שוב ושוב והאמת שלשנה הצפוייה הטרנד הכי חם בתחום האיפור דווקא אינו קשור לגוונים מסויימים אם כי לטכניקת איפור חדשה."

איפור באייר בראש הוא למעשה איפור הנעשה בשיטת התזה בה חומרי האיפור היחודיים מונחים על העור בעזרת מכחול אויר (אייר בראש). לשיטת עבודה זו יתרונות רבים, בינהם עמידות יוצאת דופן למים ולחות, התאמת גוונים מושלמת, וקבלת מראה עור מושלם ונטול פגמים לחלוטין ועל כן גם מצטלם טוב יותר, במיוחד כיום כשטכנולוגיית הצילום התקדמה ל HD, ככה זה נראה:

"מיום ליום יותר ויותר שומעים על שיטת האיפור באייר בראש, אין יום שאיני עונה על שאלות בנוגע לטכניקת איפור זו. יותר ויותר כלות דורשות להתאפר כך ויותר ויותר מאפרים מבקשים ללמוד את השיטה. פרושופ בנוסף להיותה חנות היא גם מעין מרכז הדרכה ועל כן יש לנו בלוג מקצועי המעניק טיפים ומידע מקצועי בחינם לכולם. זו גם הסיבה שהחלטנו ללמד כאן בארץ את תחום האיפור באייר בראש."

לפרטים נוספים על הטכניקה, רשימת מאפרים המשתמשים בה, ומידע נוסף כנסו לאתר פרושופ.
גילוי נאות: הפעילות עם פרושופ התנהלה מול האתר לידרס, דרכם קיבלתי את המוצרים במתנה.הדס ימיני
הדס ימיני, עורכת BFF, חיה ונושמת אופנה, טרנדים ורשתות חברתיות.

הוספת תגובה