רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

על קו תל אביב – עזה

  |   15 ביולי 2013

אני רוצה לספר לכן סיפור קטן שמלווה אותי מאתמול בלילה: מכירות את MUA?
אם אתן לא מכירות, הגעתם למקום הנכון. (MUA make up academy) הוא אתר לונדוני למכירת מוצרי איפור במחירי רצפה, בין היתר תוכלו למצוא באתר אייליינרים, קונסילרים, צלליות, לקים ועוד החל מ1 לי"שט.

אתמול קיבלתי ניוזלטר מהאתר האהוב, בו הם מודיעים על משלוחים חינם – אינטרנשיונל – לרחבי העולם. אצתי רצתי למלא את עגלת הקניות שלי, כשבמעמד התשלום לא מצאתי את המדינה ישראל ברשימה.

חשבתי שאני הוזה, ניסיתי לרפרש, שאלתי חברה – אין מנוס. מבחינת החברה הלונדונית, ישראל כנראה לא קיימת.

הרי מדובר באבסורד ממדרגה ראשונה שהחברה מבצעת משלוחים לכל העולם (בעבר גם ביצעה לישראל, במשלוח הקודם הזמנתי מהם 40 מוצרים) למקומות כמו עיראק, תימן, זימבבואה ואילו לא לתל אביב או ירושלים, ערים מוכרות ונחשקות.

קו תל אביב - עזה

קו תל אביב – עזה

לאחר שיטוט קצרצר גיליתי שבאתר כן מבצעים משלוחים לשטחים הפלסטינאים.
אני לא אכנס איתכם כאן לדעות פוליטיות, כבושים לא כבושים – במלח או בחומץ – אבל האין זה אבסורד שהחברה מבצעת משלוחים לשטח שאיננו טריטוריה מוכרזת? קל וחומר, שטח שנמצא חצי שעה נסיעה ממני (מרחק של שכונה בכל מקום אחר בעולם)?

כשפניתי אל MUA בשאלות אלו בעמוד הפייסבוק שלהם, נתקלתי בתשובה הבאה:
"80% מהמוצרים לישראל לא הגיעו כראוי ולכן נאלצנו להתמודד עם תלונות רבות ולתת ללקוחות החזר כספי."
או בקיצור: תשובה ללא תשובה.

בהמשך הבטיח MR. MUA שהם יחזירו *היום* את המשלוחים לישראל. הבטחתי לו שאבדוק את העניין כי אני מאוד רוצה לקנות אצלם, אבל הנזק כבר נעשה ויותר מישראלית אחת כבר טענה שהן הולכות להחרים את החברה, לצפייה בדיון לחצו כאן.

מה אתם אומרים: האם מדובר בעניין פוליטי? טעות של מתכנת? אי שימת לב לפרטים הקטנים? או שאולי התשובה של MUA לגיטימית לחלוטין?הדס ימיני
הדס ימיני, עורכת BFF, חיה ונושמת אופנה, טרנדים ורשתות חברתיות.

הוספת תגובה