רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

ערב ראש השנה: המדריך לשורדת

  |   1 בספטמבר 2013

ראש השנה ממשמש ובא, אז החלטתי לכתוב לכם את רשימת הטיפים האלטרנטיביים שלי להתמודדות עם הארוחה המשפחתית:

פשטות היא שם המשחק
אל תרגישי מחויבת "לדפוק הופעה" או להתחפש למשהו שאת לא. אל תשקיעי בעקבים, איפור או שמלה שאת לא רגילה אליהם. מדובר סך הכל בעוד ערב חג, יהיו עוד הרבה כאלה בתקופה הקרובה.

הכי יפה כשנח לך
אני מכינה את עצמי נפשית לתקופה הקרובה ויודעת שאני הולכת להעלות קצת במשקל. לכן אני תמיד אלבש איזושהי פיסת בד רחבה, שיהיה לי נח לאכול בה בכמות שמתאימה לי.
אם את כמוני, אוהבת אוכל טוב ומחפשת פשוט ליהנות מהערב, אל תלבשי בגד לוחץ מדי, שמכריח אותך להתנהג כמו ליידי מלונדון כשאת בעצם מתארחת אצל משפחת אמסלם (אמסלם, לא להיעלב. חולה עליכם).

דיאטה? כך תשיגי
אם בכל זאת החלטת שידך קצרה על המזלג ואינך מעוניינת באכילה מרובה בערב ראש השנה החדשה, הטיפ הכי טוב הוא: לבשי ג'ינס. ולא סתם ג'ינס, ג'ינס גבוה. שסגירתו בטבור.
כך ברגע שתתחילי להתמלא מהאוכל הכפתור ייתן אותותיו, ואת תדעי – הגיע הזמן לתה של אחרי.

הנוסחה המנצחת: ג'ינס, טי לבנה, שרשרת מעצבים ואיפור פשוט. קיפ איט סימפל

הנוסחה המנצחת: ג'ינס, טי לבנה, שרשרת מעצבים ואיפור פשוט. קיפ איט סימפל

חיוך קטן, ניצחון גדול
תהיי נימוסית, מזגי לאחרים מים ושתייה לפני שאת מוזגת לעצמך, שירי את השירים, אל תשחקי עם האייפון מתחת לשולחן, תענייני בשלום הדודה מבנימינה, ותגידי "תודה" על כל מחמאה שייתנו לך. זה יעבור, מילה שלי.

עשי תשובה

נכון שמדובר בקלישאה, וגם אם את אתאיסטית, נוצרייה או מאמינה במפלצת הפסטה המעופפת, כולנו ודאי נסכים שראש השנה הוא זמן מצוין לתשובה.
לתת מבט אחורה, להסיק מסקנות לטוב ולרע, ולהסתכל קדימה בעיניים מלאות תקווה, שהשנה הבאה תהיה טובה, שונה, מלאת שמחה, פוריות והרבה אהבה. שנה טובה!

ואיך אפשר בלי שיר סיום חגיגי:הדס ימיני
הדס ימיני, עורכת BFF, חיה ונושמת אופנה, טרנדים ורשתות חברתיות.

הוספת תגובה