רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

קוסמטיקה קוריאנית

  |   12 באפריל 2014

לחמודים האלה אי אפשר להישאר אדישים…!
פרסמתי בפייסבוק של BFF לא מזמן טיזר קטן למוצרים המהממים האלו, והבטחתי לכן הסבר… אז הנה הוא מגיע:

דרך חברת פייסבוק חדשה (שרון, היי אם את קוראת את זה!) הכרתי ז'אנר חדש של מוצרים שלא יצא לי להתנסות בו עד היום: מוצרי קוסמטיקה קוריאנית. שרון הפנתה אותי לחנות הזאת באיביי, בה יש אין סוף מוצרים כאלו.

אם הקלקתן על הלינק אני מזהירה – המוצרים חמודים וקשה לעמוד בפניהם, אבל שימו לב שקשה להבין מה כל מוצר עושה. ההסברים באנגלית דלילים, אם יש בכלל הסברים, לכן אני מודה לשרון שעזרה לי לבאר את השימוש של כל מוצר לפני קנייתו.

שרון מכירה את כל המוצרים פשוט כי…. היא קנתה את כולם במשך שנים והתנסתה אחד אחד עד שהבינה מה כל אחד עושה. אז ננסה להעביר חלק מהידע הזה הלאה.

בהקלקה על התמונות תגיעו לעמוד המוצר באיביי:

אז נתחיל עם המוצר הכי מסקרן בחבילה… הדובי המושלם וההורס הזה. מדובר בקרם ידיים, די בנאלי למען האמת, אבל האריזה בעלת ראש מתברג וניתן למלא אותה לשימוש חוזר. מעולה.

אודם בפיגמנט ורוד חזק מאוד מאוד, לא יודעת אם זה ממש עובר בתמונה אבל מדובר בגרסת מיני קטנטנה של האודם. אני מעדיפה את הגרסה המוקטנת הזו כי אני לא אוהבת "לחרוש" על אותו איפור ואני אוהבת להתנסות בגוונים חדשים. על השפתיים הוא חזק מאוד ואי אפשר להישאר אדישים אליו!

וככה הוא נראה כשהוא פתוח – כפי שאמרתי, פיגמנט חזק מאוד, שנשאר המון זמן ויכול להחמיא לבהירות עור.

כמו בכל תקופת היכרות אחרת – יש גם פאשלות. תכננתי להזמין מדבקות אף פיגי שמסירות שחורים, ובטעות הזמנתי את השלב השלישי בטיפול האף שהחנות הזאת מציעה – משחה שסוגרת את הנקבוביות לאחר ההסרה של החברים הלא רצויים. פאשלה קטנה, אבל אני יכולה לספר לכן שמדובר במשחה במרקם וזלין עם ריח הורס של הדרים.

נ.ב אם מישהי פה התנסתה במוצרים נוספים, ותרצה להמליץ – אני יותר מאשמח! תוכלו להוסיף פה לינקים בתגובות כולל ביקורות המוצרים.הדס ימיני
הדס ימיני, עורכת BFF, חיה ונושמת אופנה, טרנדים ורשתות חברתיות.

הוספת תגובה