רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

שוחטים את קשת רוזנטל

  |   25 בדצמבר 2012

בת 31, 1.75 סנטימטרים על 68 קילוגרמים, תפוסה.

1

1

מבט אחד וכבר אפשר לדעת שאת מקסימה. אבל למה לשקר ככה בגיל? 31? בקושי קימטוט יש לך על הפנים. חיוך מקסים מכל הלב. יש צורך להחליף את מי שעושה לך גבות.

2

מהר מאוד הגענו לתמונת התחת – רואים שאת גבוהה, התמונה הזאת מדגישה את זה, אני אוהב את המכנסון, למרות שבגזרת התחת הוא יוצר לך תחת שטוח. על הגוונים בשיער אני לא מת.

3

אני רואה שגם פה צילום עצמי תהיה בעיה. למה אני לא אוהב צילום עצמי? הפרצוף מסתכל על הפלאפון במקום עלינו, הוא גם מטושטש נורא. במקרה המראה פה נקייה, אבל שירותים ציבוריים? באמת???
עכשיו, כשסיימתי להתלונן – אז מה שאת לובשת נראה עליך פצצה.

4

אני אוהב את האיפור ששמת בעיניים, ביחד עם המבט והחיוך, יש בו משהו שובב. התוספת לשפתיים גם עושה את שלה.

5

שוב חוזר מוטיב הדוס-לנד מהשחיטה הקודמת, אני לא מת על זה. החיוך שלך כרגיל מקסים בעיניי, וזה הצד הטוב שלך – הצד עם הגומה.

6

קשת ואני דיברנו על התמונה הזאת, אני אמרתי שזאת תמונת חצי פנים ואין לה מקום בשחיטה והיא אמרה שהיא כולה חצי והיא רוצה אותה כאן. אני לא אוהב את העגיל, אבל אני מאוד אוהב את הנמשים שקפצו לביקור.

7

אוי ואבוי, את נראית פה כמו סוג של גוויה. מה קרה לך פה? גם קר לך, גם פתאום יצאו קמטים שמעולם לא ראיתי, גם את מאוד חיוורת.

תמונה זוועה.

8

פה רואים שיש לך צבע מדהים בעיינים, אפילו שזה חום, זה חום בוהק ויפה.

השפתיים קצת סדוקות אבל זה עניין של יום, אני מעדיף אותך מחייכת.

9

את מאוד מרשימה בתמונות גוף מלאות. ישר רואים את הגובה המדהים הזה שלך, יש לך גם גזרה יפה והייתי מצפה לראות יותר תמונות כאלה מתמונות פרצוף. זה רק אומר משהו על הביטחון העצמי שלך. דברי עם הבחור על חיזוקים.

10

בעיניי תמונה מיותרת, אין עיניים, השיער לא יושב פה טוב, וזאת עוד תמונת פנים…

11

11

התמונה קצת רחוקה מידיי, את הנעליים הייתי זורק במקומך. והחצאית בעיניי צריכה להיות טיפה יותר נמוכה וליצור קו מותן. בניגוד לתמונות הגוף הקודמות, במקרה הזה לא הייתי מתחיל איתך.

לסיכום:

תמונה לפח: 7

תמונה אהובה: 4

צריכה יותר ביטחון עצמי, יותר תמונות שמראות את הגזרה היפה שלה, יותר תמונות שמראות גוף… פחות פנים. קשה מאוד להראות יפים כל הזמן בקלוז-אפים והיא הצליחה בצורה לא רעה בכלל ולכן:

7.4 בסולם הנשחטות של השוחט הראשי

בפעם הקודמת זה לא עבד נהדר, ולכן ננסה שוב – בתגובות רשמו לנו את השחיטה שלכם ופעם הבאה תוכלו לראות סיכום של השחיטה של קשת. כי בסופו של דבר אתם אלה שתקבעו מה היא באמת צריכה לעשות וכמה היא שווה.
למי שמעוניין להשחט: כנסו לפוסט ההסבר, ותעברו על ההוראות – אני מחכה למייל שלכם: the.shohet@gmail.com‏
שחיטה נעימה,
השוחט הראשיהשוחט הראשי
השוחט הראשי - אומר לכם בפנים איך אתם נראים.

הוספת תגובה