רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

שירה בין טיפות הגשם

  |   25 בנובמבר 2012

בגיל שלוש ועשרה חודשים אני אולי לא יודעת הרבה על החיים אבל דבר אחד בטוח כבר למדתי: מעיל טוב עושה את כל העבודה.
הנה תסתכלו עליי, מזייפת פרצופים של אושר ושמחה לאבא הניג'ס שלי ששוב פעם מתעקש לצלם אותי רצה בגשם בשביל לנצל אותי, להעלות את זה לפייסבוק ולקבל כמה לייקים עלובים מהעאלק חברים שהוא בכלל לא מכיר. נשבעת לכם בברביות שלי שלפעמים נדמה לי שאבא שלי עשה אותי רק בשביל שיהיו לו סטטוסים מצחיקים ותמונות שוות שלי.

אז מה אני לובשת? מכנס ג'ינס משנה שעברה שבקושי עולה עליי ("להכניס את הבטן, שירה! להכניס את הבטן, שירה!", אני ממלמלת לעצמי אחרי שאני מסיימת לאכול את צלחת הקורנפלקס שלי), חולצת טרנינג שלפי איכות הבד שלו בטח קנו לי אותו בשוק הכרמל ומגפיים של "נמרוד" שסבוש וסבתוש קנו לי יחד עם עוד שני זוגות נעליים (היה מבצע לחברי מועדון). בתכלס – שיק של גינה ציבורית.
אבל תסתכלו על המעיל טרנץ' החום שלי (39 יורו בזארה ברלין) שעושה את כל העבודה, מסתיר את הסמרטוטים שההורים שלי בוחרים עבורי כל בוקר מחדש ועושה לי גזרה שאפילו לסבתא שלי לא הייתה כשהיא הייתה בת שלושים.

סורי קרוז, תאכלי טיפות גשם. אני הולכת לעקוף אותך בענק!
ובהזדמנות חגיגית זו אני רוצה לעדכן שב13.12.12 אהיה בת ארבע. זה הזמן להתחיל לחסוך בשביל לקנות לי שוברים לשופינג. ותעשו לי טובה, תוותר על שוברים ל"גלי". קטנה קטנה אבל עדיין עם סטייל מולד.
שלכם,

שירה ניצן-אברמוביץ' – בלוגרית האופנה הצעירה ביותר בישראל.


תגיות:


שירה אברמוביץ'
שירה ניצן אברמוביץ', בלוגרית האופנה הכי צעירה ופאשניסטה בישראל.

הוספת תגובה