רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

תגלית השבוע: אמיקה

  |   20 ביוני 2014

היי בנות!
מצטערת שאני לא כותבת לכן יותר מהרגיל, אני כל כך עסוקה שאין לי אפילו זמן להצטלם כמו שצריך… בשורות משמחות: השבוע אני טסה לראות את פרל ג'ם האדירים בברלין. מבטיחה לחזור משם עם תובנות והפתעות!

אז התכנסנו היום כדי לדון בנושא חשוב מאוד – השיער שלי!
מי שזוכרת מהפוסט על שיקום השיער שלי, אני כל הזמן מחפשת אחר הקומבינציה המושלמת לשיער שלי, קונה אין סוף מוצרים טבעיים / אורגניים / כל טרנד אחר שיש, לוקחת רוטס HR, פוגשת נטורופתית ומסדרת את כל התזונה שלי בשביל שהשיער שלי יהיה בריא.

שמחתי לגלות את המותג החדש שדי זלג לחיים שלי דרך הגלוסיבוקס בהתחלה, ועכשיו במוצרים מלאים: אמיקה.

קודם כל נפתח בזה שהעולם של אמיקה לא מתחיל ונגמר בשילוש הקדוש שמפו-מרכך-שמן, אלא מכיל עולם תוכן שלם של סגנונות בעיצוב השיער, טרנדים, השראה מהעולם וכן הלאה. כך ששווה מאוד לעקוב אחריהם בפייסבוק, אין סוף להשראה שיכולה להתקבל משם.

אז אלו המוצרים שקיבלתי מהם לסקירה: שמפו, מסיכה, ושמן לשיער.

שימו לב לעיצובים השמחים והמהממים, אני ממש ממש ממש אוהבת את הבחירה הצבעונית הזאת.

פעם סיפרו לי ש2/3 מהמחיר שאנחנו משלמים על מוצר, כל מוצר, הולך לעיצוב, שיווק, ואריזה שלו. אז למה לא להשקיע יותר? אני בטוחה שהמוצרים של אמיקה בולטים יותר על המדפים מאשר חברות אחרות, ובהחלט מגיע להם.
אז נתחיל מהמוצר שאהבתי ביותר, השמפו.

השמפו עושה את השיער רך מאוד. אני בדרך כלל משתדלת לחפוף פעמיים (לא משנה באיזה ברנד) ועם השמפו הזה פשוט אין צורך. חפיפה אחת מספיקה. משאיר את השיער רך ובעל מגע קטיפתי של ממש. מי שהשיער שלה לא יבש – יכולה להסתפק בשמפו בלבד, אין לה צורך במרכך או מסיכה לאחר מכן.

המסיכה כטיפול משלים לשמפו, מלאת לחות ועושה את העבודה ב2-3 דק'. אבל עם זאת, לא מצאתי לנכון להשתמש בה בכל חפיפה כי כפי שאמרתי השמפו כל כך רך ומותיר את השיער כה נעים אחרי החפיפה, שלפעמים העדפתי להשאיר את השיער AS IS.

השמן, הו השמן. נראה לי שמצאתי את השמן המושלם! הריח שלו נפלא ואין לו שום רמיזה שומנית כמו שאנחנו רגילות ממוצרים אחרים, הוא שקוף, ופשוט עושה את העבודה. אם לפני הייבוש או אחרי הייבוש (ניסיתי את שני המקרים) הוא ממש אחלה ושומר את השיער עירני.

בנוסף, קיבלתי גם אקססוריז לשיער של פינק פיטר – סרט שאפשר לעשות איתו מגוון תסרוקות מגניבות. אני ויתרתי על היצירתיות והלכתי איתו בדרך המסורתית.

אם אתן קצת יותר הרפתקניות ממני, תראו את מגוון התסרוקות שאפשר לעשות עם הסרט המהמם הזה:

נתונים חשובים:

  • לא נוסה על בעלי חיים
  • מתאים גם לשיער צבוע
  • מיוצר מתערובת ויטמינים בתומצתה מדובדבן האובליפיחה

 

אז מקווה שנהניתן מהסקירה שלי על המוצרים של אמיקה, אם אתן רוצות שאסקור מוצרים ספציפיים תמיד ניתן ליצור איתי קשר בפייסבוק שלנו!
מבטיחה לחזור מברלין עם מוצרים חדשים ומעניינים!הדס ימיני
הדס ימיני, עורכת BFF, חיה ונושמת אופנה, טרנדים ורשתות חברתיות.