רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

תגלית השבוע: רפאלה קלדרון

  |   23 בדצמבר 2013

השבוע במסגרת "יום העסקים הקטנים" החלטתי לתת במה למעצבת ישראלית מוכשרת במיוחד.

יום העסקים הקטנים נועד לתת במה לעסקים ישראליים, ובין הימים 2-3.1.13 לעודד רכישה ישראלית שתצמיח את העשייה בארץ. יש לכם עסק קטן? כנסו ללינק הזה ותוכלו לזכות במענק עצום שיוכל לעזור לכם להתחיל להתגלגל.

מי את?
רפאלה קלדרון בת 29 ילידת בולגריה ,עליתי לארץ עם המשפחה שלי כשהייתי בת 4ישר לרעננה, שם גדלתי.

מה הביא אותך להתעסק באופנה?
מאז ומתמיד תפירה ועיצוב היו סביבי, אמא שלי אחותי ואני היינו נוהגות לקנות בדים מאז שאני קטנה ומכינות לאחותי ולי בגדים מעוצבים לפי מה שהתחשק לי באותה תקופה וכמובן גומיה לשיער תואמת לבגדים 🙂

סבתי רוזה ז"ל מצד אבא היתה מעצבת אופנה בבולגריה, ובגלל שהיה אסור להיות עצמאי באותה תקופה היתה מסתובבת עם אבא שלי שהיה ילד וכאילו הולכים לשכנים, שם היתה עושה מדידות ותופרת לנשות השכונה שמלות בהזמנה אישית.
לצערי לא זכיתי להכיר אותה (היא נפטרה שנה לפני שנולדתי) אבל מה שהיא ידעה היא לימדה את אמא שלי ומשם זה התגלגל…

בגיל 9 מצאתי גזרה של דובי במגזין בורדה (מגזין אופנה עם גזרות) לא היו לי בדים, אז גזרתי אותו מהמגבות מטבח של אמא שלי. בסוף היום כבר חיברתי את כל החלקים של הדובי ומרוב שמחה וגאווה אמא שלי לא כעסה על זה שהרסתי לה את כל המגבות…

מאז ומתמיד אני הייתי זו שתופרת לכל החברות את התחפושות של פורים שמלות ותיקים, אבל ההחלטה שזה יהיה המקצוע שלי לחיים היתה בדרום אמריקה. מצאתי את עצמי מתגעגעת ליצירה, מסתובבת בשווקים וקונה בדים ומתחילה לתפור באופן ידני כל מיני בגדים ותיקים.

תופרת בדרום אמריקה

תופרת בדרום אמריקה

כשחזרתי מכל הטיולים נרשמתי לקורסים במכללת מריים ושנקר ושם התחלתי לחזק את הידע שלי, ולפני שנתיים פתחתי את המותג על שמי.

את הכיוון של השמלות כלה התחלתי במקרה. בת של חברים של המשפחה התחתנה וחיפשה משהו קליל, נוצר הקשר בינינו והתחלנו לעצב ביחד את השמלה יצא שמלה מקסימה וקלילה בול כמו שרצינו, ומשם זה התחיל להתגלגל.

מהו הפריט האהוב עליך?
הפריט האהוב עלי הוא השמלת הזו, אני ממש אוהבת את הגב של השמלה הזו ואת השילוב הקדמי של התחרה נקודות את הזרימה של השיפון וכל החיבור ביחד יוצר מראה רומנטי ואופנתי.

מאז צילמתי שתי קולקציות שאת האחרונה צילמנו בצפון באזור מקסים הפקת שטח ,היה קשה מאתגר ומספק.

הסטודיו נמצא בהוד השרון, בתיאום מראש עם רפאלה: 0526513381
להתעדכנות ושטיפת עיניים בתמונות נוספות, כנסו אל דף הפייסבוק

המטרה של יום העסקים הקטנים היא לתת עדיפות לחנויות השכונתיות ולכל עסק קטן אחר, כדי שמחזורי המכירות של העסקים האלה יעלו. לצד אפשרות לזכות בהנחות והטבות אחרות מצדנו הלקוחות, חושף יום העסקים הקטנים גם ליזמות ייחודית שמאפיינת עסקים קטנים רבים. עבור העסקים המשתתפים מדובר באפשרויות להיחשף ללקוחות חדשים באמצעות כלים שיווקיים ופרסומיים שאינם עומדים לרשותם במהלך העסקים השוטף.

מכירים מעצבים ישראליים נוספים שישמחו להתארח אצלי בבלוג? מוזמנים להפנות אותם אליי דרך "צור קשר" באתר.הדס ימיני
הדס ימיני, עורכת BFF, חיה ונושמת אופנה, טרנדים ורשתות חברתיות.

הוספת תגובה