רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

5 פריטי חובה בכל תיק

  |   25 בנובמבר 2012

היוש. שוב אני.
אומרים שלכל סיר יש מכסה, אומרים לא להסתכל בקנקן, לא לשתות מים אחרי אבטיח ועוד כל מיני חוכמות שלא עוזרות לי בחיים. גם ההמלצה להסתובב עם זוג תחתונים נוסף בתיק ליתר ביטחון, לא באמת נותנת לי ביטחון. הכרתי גם אמא שהמליצה לבת שלה להסתובב תמיד עם סט תואם של חזייה ותחתונים, כדי שאם (חלילה וחס) היא תמצא את עצמה בבי"ח, היא לא תתבייש.
אז במקרה שלי זה אבוד. החזייה והתחתונים לעולם לא יהיו תואמים ולעולם לא יהיה לי זוג תחתונים נוסף בתיק. מה כן?
קבלו את רשימת הפריטים "מצילי החיים" שלי:

ספר

ולא מהסיבה הברורה מאליה. זוכרות את הסדרה שנמשכה לנצח "בנות גילמור"? אני לא נפגעת אם התשובה היא לא. אני מודעת היטב לגילי וחיה איתו בהשלמה. או הכחשה. תלוי באיזה יום תופסים אותי. בכל מקרה, אם אתן זוכרות, רורי נהגה להסתובב עם ספר בתיק. אפילו יותר מזה, היא הסתובבה עם שניים, כדי שתוכל להחליט איזה מתחשק לה לקרוא בהתאם לסיטואציה החברתית.

אצלי לצערי הסיטואציה החברתית היא שמגדירה את הספר. וככל שהספר כבד יותר כך טוב יותר. גיליתי שזה אמנם לא מונע מערסים ומטרידנים למיניהם לא לפנות אלי, אבל זה בהחלט מקצר את השיחה. ערס: "מה את קוראת?" אני: "ספר של טולסטוי". ערס: ———–
סותם פיות, כמו שנאמר. וגם תמיד אפשר לדפוק אותו חזק על הראש ולברוח במקרה של הטרדה קיצונית.

דאודורנט + מגבונים לחים

אף פעם לא מזיק להחזיק דאודורנט (Garnier) בתיק. זה ידוע. אבל מגבונים לחים, על שום מה? על שום הסימנים הלבנים המעצבנים שדאודורנט יכול להשאיר. אמנם פיתחתי שיטה שממזערת את הסימנים על הבגדים (לא, הכיתוב: "לא משאיר סימנים על הבגדים" הוא לא נכון. אל תיפלו בפח), אבל היא לא נטולת פאשלות. ורק באמצעות מגבנון לח אני מצליחה להוריד את הסימנים הסוררים מהבגדים.
חוץ מזה, אני מתה על מגבונים לחים. כל סוג הולך. אפילו שופרסל. יש להם ריח של תינוקות.

בושם קטן

יש לי חלוקה של בושם לקיץ ובושם לחורף. כי בואו נודה בזה, ישראל לא חזקה במתן פרשנות לכל ארבע העונות. יש כאן רק קיץ וחורף. את כל מה שביניהם אפשר לסכם ב: שרב- יום נעים- שרב- יום נעים- שרב- יום נעים. זה אולי מאניה- דיפרסיה אבל סתיו זה לא, וגם לא אביב.
כך שלי מספיקה החלוקה של קיץ וחורף מבחינת בשמים.

את הבושם שלי לקיץ גיליתי לפני שנה (אולי יותר?), כשחיכיתי בקניון לבעלי שכילה את זמנו בחנות של אפל. נכנסתי לללין, ומתוך שמעום טוטאלי התחלית להריח כל קרם, בושם ומי גוף אפשריים. ואז גיליתי את הבושם: Coconut Milk. יאמי.
מבלי להכיר את כל הסיפור הזה, חברה שלי קנתה לי במתנה את הגרסה המוקטנת (אגב, חברות כן קונים בכסף 🙂 ) ומאז היא איתי בתיק במהלך הקיץ.
הריח שלי לחורף הוא קצת מפתיע. בושם של ZARA. קיבלתי בקבוק קטן במתנה מחו"ל והתאהבתי בריח. אותי זה הפתיע.

משקפי שמש

תמיד. גם בחורף. לשמש לא איכפת שזה לא קיץ כשאת יוצאת מהבית בשבע בבוקר ומסתנוורת, ומנסה לא למצמץ יותר מידיי כדי לא לדרוס את הילד שחוצה עכשיו את הכביש. היי חמוד.
הכי מציל חיים, ומכל סוג: לי יש זוג מH&M וזוג נוסף ממש ישן מגולף.
ובכלל, להרכיב משקפי שמש בחורף זה הכי להרגיש בחו"ל. לא? זו רק אני? אוקיי.

חוט, מחט וסיכת ביטחון

בטח נשמע הכי דודתי, אבל לא מזיק ובהחלט יכול למנוע סיטואציות מביכות.
לדוגמא: נניח שאת צריכה בהתראה של כמה דקות להתארגן על עצמך לפני פגישה עם מישהו שלא ראית עשור. וזה הרי בכלל לא משנה שהוא לא מעניין אותך, את צריכה להיראות הכי טוב שאפשר כדי שיראה כמה הזמן עשה לך טוב. נכון? אבל פתאום את קולטת חור במלבושייך. אולי בבוקר הוא היה קטנטן אבל במהלך היום הוא החליט לגדול בלי ששמת לב (הכי Homeless Chic מבאס). איזה מזל שהיו לך חוט ומחט בתיק.
מרתה סטיוארט, את גאה? תודה.

התלבטתי נורא האם לכתוב גם על קרם ידיים, ממחטות טישו, מחטא ידיים, איי- ליינר וצללית בצבע זהוב. כי גם אותם יש לי תמיד בתיק, אם לא להצלת חיים אז לפחות לשדרוג ההופעה.
ומהם הפריטים בלעדיהם את לא יוצאת מהבית?

החתול שאני חולמת להיות...

החתול שאני חולמת להיות…אילנה רוטמן
חובבת אופנה מושבעת, מוזיקה, דברים של פעם, וחולמת להיות חתול.
  • Facebook

הוספת תגובה