רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

BB VS CC

  |   23 באוגוסט 2015

כולנו מכירות את הקרמים הקסומים שיעלימו לנו את הפגמים בשנייה וחצי ויגרמו לנו להיראות ממש סבבה בחמש דקות של איפור. הפעם קיבלתי לסיקור שני מוצרים מסדרת Skin perfection של לוריאל: קרם BB וקרם CC. חדות הזיכרון מביניכן ודאי זוכרות את הסקירה הקודמת שלי על קרם הלחות בסדרה, מי שלא מוזמנת לקרוא אותה כאן!

קרם ה- BB אמור לתת גוון לעור, לחות ל24 שעות, כיסוי פגמים, צמצום מראה נקבוביות ובעל מקדם הגנה SPF25. הוא מגיע בשני גוונים – בהיר ובינוני. אני התנסיתי בגוון הבינוני.

קרם ה- CC אמור להוות תיקון לגוון העור, מכיל קפסולות המתמזגות עם המראה הטבעי של העור ומתקן כהויות ועור עמום. אין בו ממש גוון של צבע כמו בBB, והוא מכיל SPF20.

אז בגלל טעות אנוש בלתי מצערת קיבלתי בטעות את שני המוצרים פעמיים, ועשיתי כל מה שילדה טובה תל אביב הייתה עושה: מעבירה לאמא להתנסות וביקורת!

המוצרים אמנם מיועדים לגילאי 25-35, ואמא כרמלה בת 60+ ( אמא מותר לחשוף? את לא כועסת?), אבל בעלת גוון עור מאוד דומה לשלי וסוג עור דומה גם כן. אמא שלי בדרך כלל משתמשת במייקאפים יותר בוגרים של אסתי לאודר וכדומה, אבל חוטאת מדי פעם בBB בגלל קלות השימוש והכיסוי היחסית מלא.

אז שנתחיל?

זה קרם הBB בסדרת Skin perfection

מה הדס חשבה: אני מאוד מאוד אהבתי את המוצר, נותן כיסוי טוב ומאט לקיץ הישראלי, לא נזיל ולא מזיע. הכיסוי יחסית מלא ומחליק את הפנים בצורה נאותה. הגוון הבינוני יושב עליי די טוב, אם אני לא משתזפת. מאמינה שבחורף הוא ישמש אותי בצורה יותר טובה.

 

מה כרמלה חשבה: הוא נמרח אבל היות וזה קיץ והלחות מאוד גבוהה, הוא לא נספג טוב. אף על פי שיש בו גוון של צבע, אני הייתי חייבת להוסיף עליו מייקאפ כדי להסתיר ממש את כל הפגמים. הגוון התאים לי באופן מושלם, המריחה היא נוחה, אבל לדעתי בגלל הלחות הוא לא נספג טוב. אני אנסה אותו בחורף בימים יותר קרירים, אני מאמינה שהוא יותר יתאים לעונה פחות לחה 🙂

 

קרם הCC בסדרת Skin perfection

מה הדס חשבה: לא ממש אהבתי את המוצר, ולא באמת הבנתי את המטרה שלו. אני לא חושבת שהעור שלי צריך "תיקון", אין לי פיגמנטציה ( טפו טפו) או שיקומים מיוחדים שאני צריכה תיקונים אליהם. המוצר מאוד מלחלח ונהניתי למרוח אותו בבוקר אבל הוא לא באמת עומד בפני עצמו. צריך מוצרים משלימים שיחזיקו אותו, כמו מייקאפ למשל. המוצר קצת מתנגש מול השימוש בסרום, כי אם אני מניחה אותו על הפנים כדי ללחלח לפני איפור, אין לי צורך בסרום – וחשוב לקחת את זה בחשבון.

 

מה כרמלה חשבה: המריחה טובה, נספג מעולה! לגבי שינויים בגוון – צריך לתת למוצר קצת יותר זמן, לא הספקתי תוך שבוע לראות תוצאות. בסך הכל מאוד נעים לעור הפנים. צריך למרוח אותו תקופה יותר ארוכה ממה שכתוב על האריזה, הוא לא מטשטש את הפגמים מהר כמו שהובטח. אמשיך למרוח ואעדכן בעוד חודש אם ראיתי תוצאות.

 

נראה לכם הזוי? כן כן. לא תיאמנו את התשובות בינינו, זה פשוט הגנים. כמובן שאני לא הבלוגרית היחידה שסיקרה את המוצרים הללו, מוזמנים לראות מה חברתי מהבלוג Point of fashion חשבה על הסדרה בלחיצה על המילים הורודות.

יצא לכן להתנסות במוצרים מהסדרה הזו? מה חשבתן עליה?


 הדס ימיני
הדס ימיני, עורכת BFF, חיה ונושמת אופנה, טרנדים ורשתות חברתיות.

הוספת תגובה