רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

Between Friends

  |   6 בפברואר 2014

פנויות בסופ"ש הקרוב? מוזמנות להגיע לאירוע מכירה "בין חברות" שמתקיים. תפסתי את המארגנות לשיחה קצרצרה על המיזם:

מי אתן? 

אנחנו ביטווין פרנדס, שתי בנות, שתי חברות- ליאת ואילנית. ליאת (26) ואילי (27) גרות בתל אביב, הכרנו לפני 8 שנים בצבא ומאז אנחנו חברות.

ליאת: עד לפני חצי שנה הייתי על קו הארץ- פינלנד שם הקמתי עסק, למדתי להפיק אירועים, לשווק ולקדם דברים, תוך אינטראקציה נעימה כיפית וקלילה. מאז ומתמיד הייתה לי אהבה לאופנה, אהבתי לקנות, להתעסק ולשחק עם שילובים מגניבים ולהלביש גם חברות. אני שואפת ליצור פה בארץ קטע חדש, של חוויית קנייה חברתית אחרת.

אילי: לומדת סוציולוגיה-אנתרופולוגיה וכתיבה יוצרת באוניברסיטת תל אביב. תמיד הייתי יצירתית ואהבתי לעצב דברים מחדש, לשנות להם את המשמעות. מתעסקת בחומרים ואוהבת לראות תהליך של שינוי ועיוותים. אני יודעת לעצב חללים וליצור אווירה נעימה וייחודית. עוסקת בכתיבה, ביצירה, בחברה ואנשים. האהבה שלי לאופנה נובעת מהאהבה שלי לצבעוניות ויופי. מבחינתי להתלבש זאת דרך להביע החוצה יופי, צבע ושמחה, שיחדרו גם לבפנים.

השילוב של שתינו בביטווין פרנדס מביא משהו חדש ואחר, שמכיל בתוכו אווירה של חופש ושחרור. אין אצלנו אופנה אחת עילאית, כל אחת יכולה להיות מה שבא לה. אנחנו מקבלות ואוהבות ליצור וללמוד דברים חדשים, העיקר שהכל בתחושה טובה. העיקר ליהנות מהחיים ושיהיה מצחיק.

משם זה התחיל.

איך התחיל הרעיון למיזם?

הרעיון למיזם של Between friends עלה כשהיו לנו ולעוד כמה חברות ארון בגדים מפוצץ, כמות שגעשה החוצה אל החדר והעמיסה על החיים. כמו כל בחורה, כל אחת מאיתנו רצתה להתחדש. החלטנו לנקוט צעד ולעשות משהו. התחלנו לפנות בגדים מהארון שלנו, בגדים שווים, לא משומשים כמעט, שכבר לא מתאימים לנו כי השמנו או רזינו או שינינו סטייל…אבל עדיין במצב מעולה, חלקם אפילו עם תוויות. שיתפנו את הרעיון עם עוד כמה חברות וראינו שאנחנו לא היחידות שאוגרות. מלא בנות הרגישו כמונו, והביאו בגדים, אקססוריז, נעליים, תכשיטים…

אז עשינו אירוע מכירה.

התחלנו לפרסם את האירוע הראשון בפייסבוק ומצאנו עוד ועוד בנות שהרגישו כמונו. בסוף האירוע הבנו שיצרנו סוג חדש של צרכנות, צרכנות שהיא בין חברים.

בפועל אנחנו מלקטות, מסווגות, ממיינות ומארגנות פלטפורמה בה הפריטים מקבלים צ'אנס נוסף לסיבוב אצל מישהי אחרת, האירוע משרת את כולן-נפטרים ממה שכבר לא מתאים ומרוויחים מכל הכיוונים, וכולם מרוצים. הבנות מביאות בגדים, אנחנו חוזרות לאירוע הבא עם הבגדים שלהן. כל מה שלא נמכר נתרם לעמותות, כך שהן עדיין נפטרות מהדברים ומקבלות על זה כסף.

כשיש פחות דברים, אפשר לפנות זמן ומקום, להבין מה באמת צריך. זה פשוט וזה חברתי וזה חברותי, זה ירוק וזה מדליק וזה כיף. בינתיים האירועים נערכים בברים, כך שיש אנשים יפים, צחוקים ואלכוהול, הכל באווירה טובה וחוויית קנייה כיפית, אחרת. זה מה שקורה שהכל זורם ביטווין פרנדס 😉

 מתי זה קורה?

האירוע הבא שלנו בסופ"ש הקרוב! יומיים רצופים, שישי שבת ה- 7-8/2. בפאב ה- Mate – קינג ג'ורג' 50, מ- 10:00 בבוקר עד 18:00 בערב.

טוווח המחירים במכירה: החל מחמישה שקלים ועד 80 ש"ח בלבד!

קליק לאיוונט בפייסבוקהדס ימיני
הדס ימיני, עורכת BFF, חיה ונושמת אופנה, טרנדים ורשתות חברתיות.

הוספת תגובה