רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

Forever 21 SALE

  |   19 בינואר 2013

היי, זאת שלי. סתם. זאת אני, אילנה. שאלה: יצא לכם להסתובב בחנות, להסתכל על פריט כלשהו, לחבב אותו או אפילו לאהוב אותו, ואז להסתכל על תג המחיר ולהגיד לעצמכם: "אוף. אם זה רק היה עולה פחות…?"להניח אותו חזרה למקום, ולהיפרד ממנו לנצח? או במקרה הפחות נצחי- להמתין לתקופת הסיילים?
לי יצא. על מי אני עובדת?! אלה הם חיי. אני מודה, לפעמים אני מרשה לעצמי להרגיש מיני- מיני -מיני ניקול ראידמן ולקנות מה שמתחשק. אבל זה קורה רק לפעמים. רוב הזמן אני מתאפקת וקונה רק מה שעונה להגדרה האישית שלי של: "שווה את העלות".

למזלי, יש מקום אחד בו הדברים לגמרי שווים את עלותם, ואני יכולה להרשות לעצמי לאסוף פריט אחר פריט, מבלי לבכות בסוף החודש. גן העדן הזה שלי מוכר גם לכם, אני די בטוחה. אבל למקרה שלא: FOREVER 21.
אמנם הרשת מכוונת לקהל צעיר (21 בקטע של 'בעוד כמה שנים' עבור הפרחחיות הקטנות שמסתובבות שם), הבגדים, הנעליים והאקססוריז משעתקים את הטרנדים העכשוויים והאיכות לא מטורפת, אבל אם מחפשים טוב (ואם רוצה הגורל) בהחלט אפשר למצוא פריטים קצת פחות טרנדיים שיוכלו לשמש אתכם מעבר לעונה אחת או שתיים.
איכות הפריטים לא נופלת מהאיכות שיש ב- ZARA, Pull&Bear, או H&M והעניין החשוב ביותר- הפריטים זולים! המחירים נמוכים משמעותית מהמחירים בשלוש הרשתות שהזכרתי, וגם מבלי להשוות לרשתות אחרות, הם פשוט זולים.

בכל פעם שאני מסתובבת שם ורואה משהו שאני אוהבת, אני שואלת את עצמי: "כמה הייתי מוכנה לשלם על זה?" והתשובה על תג המחיר תמיד משביעת רצון. השבוע נקלעתי לשם במקרה (ונתקעתי במשך שעה). היה SALE במחלקת האקססוריז, אבל כדי להראות לכם שגם ללא ההנחות המחירים שווים ביותר, אראה קודם את הפריטים והעלות הרגילה שלהם. מכירים את ההתלהבות כשקונים משהו ממש בזול, ואז אומרים לחבר/ה "נחש/י כמה זה עלה" ואז הם אומרים מחיר נמוך ממה ששילמתם ואז אתם מתבאסים? (לתשומת ליבך אלכס).

מחיר מלא: 5.90 ₪

מחיר מלא: 5.90 ₪

 5.90 ₪

מחיר מלא: 5.90 ₪

18.90 ₪

מחיר מלא: 18.90 ₪

38.90 ₪

מחיר מלא: 38.90 ₪

השרשרת עלתה 15 ₪ לאחר הנחה, וכל שלושת זוגות העגילים עלו… 4 ₪ כל אחד!

77.90 ₪ ( בלי הנחה)

77.90 ₪ ( בלי הנחה)

כשחזרתי הביתה הרגשתי שיכולתי להתפנק קצת יותר. יכול מאוד להיות שאחזור לשם מחר להשלמות. ולסיום, השיר הנבואי של אסף אבידן (ברימיקס) One Day, ועד שאהיה זקנה- אני בפוראבר 21!אילנה רוטמן
חובבת אופנה מושבעת, מוזיקה, דברים של פעם, וחולמת להיות חתול.
  • Facebook

הוספת תגובה