רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

From The Runway To The High Way

  |   29 באוגוסט 2013

רגע לפני שהקיץ נגמר רשמית ומתחילה מתקפת הטרנדים של הסתיו, אני רוצה הפעם להתייחס דווקא לצבעים של עונת הקיץ, כי אלה הצבעים שימשיכו איתנו גם לסתיו בטונים עמוקים וכהים יותר. אני טוענת שעם כל התחדשות של קולקציה הן באופנה והן באיפור, לא תמיד הצבעים הטרנדים והחדשים מתאמים לצבעים שלנו. הפתרון שאני מצאתי הוא בחירת לאק בגוון החדש וככה אין פספוסים ואין קורבנות אופנה.

אז הכנתי לכם סקירה קצרה איך תוכלו להרגיש הכי מעודכנות והכי טרנדיות.
אז למה From The Runway To The High Way? כל מה שאנחנו רואים על המסלול מתורגם ישר למוצרים אותם אנחנו מוצאות על המדפים ברשתות הגדולות. הפעם, לפני החגים אני דווקא מציעה להתחדש ולהתרענן בקולקציות ובחידושים האחרונים של הלאקים ובמדבקות המופלאות לצפרניים.

מותג הלקים הניו-יורקי essie משיק קולקציית מדבקות אופנתיות ומעוצבות לציפורניי הידיים והרגליים! גם בפיתוח הקולקציה של המדבקות היו מעורבים איך לא,ההשראות משבוע האפנה בערים הגדולות. "אני מכורה לצבע", כך מדווחת אססי ווינגרטן מייסדת אסי: "בשנה שעברה, שיתפתי פעולה עם 18 מעצבים בשבוע אופנה אשר מתקיים בניו יורק, פריז וברלין כדי ליצור מראות לציפורניים שישלימו את הקולקציות שלהם".

קולקציית סליק סטיק 2013 חושפת סטנדרט חדש בקטגורית מדבקות הציפורנים עם גוונים רעננים, כיפים ומתוחכמים לחלוטין, עם פורמולה חדשנית- המדבקות עוברות תהליך ייבוש תחת אור אולטרה סגול הגורמת לציפורנים להראות עד 14 ימים כמו שזה עתה הודבקו.

אז קדימה לעבודה, בעזרת ערכת מדבקות, סבלנות והשקעה ובמחיר סמלי לכל אחת יכול להיות המני פדי הכי טרנדי,עם ארבעה עיצובים שונים ומיוחדים.

"סליק סטיק" של ESSIE מחיר מומלץ לצרכן: 64.99 ₪

"סליק סטיק" של ESSIE מחיר מומלץ לצרכן: 64.99 ₪

על הגוונים הקייצים והרעננים שהשיקו באססי אני ממליצה לכל מי שלא אוהבת את החורף וצבעי החורף העמומים אלא מעדיפה את הצבעוניות השמחה של הקיץ.הגוונים בקולקצייה נוצרו בהשראת הצבעוניות על מסלולי האופנה, הקיץ עדיין כאן ולא הולך לשום מקום… הגוונים הירוקים ממשיכים ולא נראה שהולכים להעלם בקרוב:

Prozana Shuler s/s 2013 צילום יח"צ

Prozana Shuler s/s 2013 צילום יח"צ

אססי מחיר לצרכן 51.34 ₪  ירוק ליים-the more the merrier, ירוק טורקיז-naughty nautical

אססי מחיר לצרכן 51.34 ₪
ירוק ליים-the more the merrier, ירוק טורקיז-naughty nautical

המוטיבים של צבעי הגלידה השמחים ימשיכו גם לסתיו

Temperley s/s 2013 צילום יח"צ

Temperley s/s 2013 צילום יח"צ

קורל קלמנטינה-Sunday funday, פונץ' סגול- full steam ahead, אדמונית פוקסיה נוצצת- the girls are out

קורל קלמנטינה-Sunday funday, פונץ' סגול- full steam ahead, אדמונית פוקסיה נוצצת- the girls are out

נתראה בפוסט הבא עם צילומים בהפקה מדהימה ומיוחדת!

להתראות,
מיכל, 🙂מיכל אופיר
מאפרת כ-14 שנה, מתמחה באיפור כלות ואירועים. פיתחה את שיטת האיפור Maximum u להתאמת גווני ומרקמי איפור.

הוספת תגובה