רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

I'm a belieber

  |   7 במרץ 2013

את הטור השבוע נפתח בוידוי: אני בליברית. בליברית במלוא מובן המילה (לאלו מכם שלא יודעים מה פירוש המילה: בליברית = מעריצה של ג'סטין ביבר).

יש לי את כל הדיסקים, אני מזמזמת הרבה יותר מאשר "בייבי בייבי בייבי הווו לייק" , אני מכירה את כל ההיסטוריה שלו (וזאת בזכות ספר הביוגרפיה שיש לי על חייו של הביבס), פוסטרים, עניינים, ואפילו הייתי בהופעה שלו בפארק הירקון ב- 14.04.2011.
לשם הוכחה שנכחתי באירוע החשוב של העשור, קבלו תמונה שצולמה במו ידי במהלך הערב:

בתור מעריצה אני חייבת להגיד שג'סטין מתלבש מושלם ואין כמוהו בעולם. אבל בתור מבקרת אופנה אני חייבת להשאיר את אהבתי לג'סטין בצד ולדבר גלויות, או במילים אחרות: מי מלביש אותך ילד??

בואו ונתחיל מהשיער, התסרוקת שהכי מזוהה עם ג'סטין היא כמובן- הקסדה. ב2011 בליבריות ברחבי העולם הוכו בתדהמה כשהקסדה המפורסמת קוצצה לטובת קוצים. אין מה להתווכח- זה יותר יפה, יותר בוגר, יותר עדכני ומתאים לג'סטין.
(עדיף מקרחת… לא?)

נמשיך לאקססורי הכי מעיק ולא נחוץ- משקפיים.

אז נכון שעכשיו הגיק שיק באופנה, וכמעט כולם הולכים עם משקפים של חנונים. אבל ג'סטין- אתה לא כולם! שכחת? עם 35 מליון עוקבים בטוויטר ו65 מליון לייקים בפייסבוק, אתה בהחלט לא כמו כולם ואתה מגניב גם בלי להתאמץ. אז תפסיק.

נרד מטה (ליטרלי) לעבר המכנסיים. עם כל העושר, המעריצות, הפרסום והתהילה, ג'סטין כנראה לא שמע על המצאה די גאונית ושמה: חגורה.
בין אם זה ביום, בלילה, בהופעות, או סתם על השטיח האדום, לעיתים תמצאו את המכנסיים של הילדון למטה למטה, במורד הרחוב. האם זה מגניב? לא.

יש שיר שאומר ש: "נעליים קונים מהר וגרביים לא חסר…" או במקרה של ג'סטין גם נעליים לא חסר. כל הסוגים, כל הצבעים, וזה מד-ה-י-ם-! גם אני רוצה!

ודאי שמתם לב שבימים האחרונים בין מבזקי הפרסומות, יש פרסומת לבושם החדש של ג'סטין, "girlfriend". זהו הבושם השני של ביבר, אחרי הבושם הראשון "Someday".
הריחות מדהימים, הבקבוקים מעוצבים בקפידה, והכי חשוב זה שג'סטין חתום על הבושם. אז אם אתן רוצות להריח כמו שביבר רוצה שתריחו, תקנו את אחד מהבשמים.

לכל עניין ג'לנה (ג'סטין + סלינה גומז, האקסית המיתולוגית) אני לא נכנסת. זה סיפור יותר מידי מסובך. רק אומר שסלינה גרמה לביבר להפוך לגבר, ולהתלבש מכובד ומחויט. באסה שנפרדו. אני מקווה שלפחות שהיא השאירה לו כמה טיפים אופנתיים…

לאחרונה התחיל הילדון להסתובב עם מסיכה על הפרצוף. בהתחלה זה היה מסיכת אב"כ, אז יכלנו לחשוב שג'סטין מדהה עם המלחמות הרבות שעברה מדינת ישראל וכאות מחווה מסתובב עם הדבר הזה על הפרצוף. אך כמה ימים אחרי הצילום עם האב"כ, נתפס מסתובב עם מסיכה מוזהבת מסתורית אחרת. אז כנראה שזה שיגעון ילדות שיחלוף. (או סתם צומי?)

בשבוע שעבר ג'סטין חגג יומולדת 19. לפי הציוץ שצייץ בטוויטר זה היה: Worst birthday! בואו נאחל לו שבשנה הבאה יבין הבחור שהעובדה שלא הכניסו את החברים בני ה14 שלו למועדון לילה לונדוני, זה לא סיבה להגיד שהיה לך את היומולדת הכי גרוע.
בכל זאת, אתה ג'סטין ביבר.מיכל דאבי
בת 18, מכורה לערוץ E וחולמת להיות גיא פינס הבאה.
  • Facebook

הוספת תגובה