רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

Ke$ha

  |   16 במאי 2013

היום נעסוק באחת מהתופעות המוזרות של הוליווד: קישה רבותיי, קישה.
אתם ודאי זוכרים אותה מהלהיט Tik tok, ואולי חשבתם שמאז הפריצה הגדולה נעלמה כשהייתה.
אבל אתם טועים. קישה כאן, והיא כאן כדי להישאר. וכפי שהוליווד הוכיחה לנו בעבר- אם זה לא השירים/ הכישרון שלך שישאירו אותך בתודעה, כמה פרובוקציות זולות יעשו את העבודה.

כדי לפשט את העניין, ערכתי מדריך למשתמש הנקרא: "איך להפוך לקישה?"
אם תעקבו אחר ההוראות בדריכות, גם אתם תהיו זמרים מפוצצים בכסף מבלי לעבוד יותר מידי ק(י)שה.

1. שיער: במידה וקמתם בבוקר בלי רצון להסתרק, פשוט תופיעו כמו שאתם על השטיח האדום. אתם הרי לא שמים על אפח'ד ואין לכם ראש עכשיו למחליקי שיער ופנים.

קרה ובמקרה קמתם עם מצב רוח טוב, ובא לכם להפתיע? לכו למעצב השיער הקרוב לביתכם ובקשו ממנו תסרוקת של טרול.

2. איפור: מלהתאפר לא תוכלו להתחמק. אל דאגה, לא מדובר על איפור בנאלי של בחורה נורמאלית. כל שעליכם לעשות זה לצייר על פרצופכם כוכב, לפזר נצנצים בכמות נדיבה- והרי לכם אתם מאופרים.

3. בגדים: גם כאן לא מדובר בהשקעה רבה. אין צורך ללכת לתור אחר בגדי מעצבים כנהוג בעיר הסרטים. בסך הכל צריך לקנות בגדים בשוק הפשפשים, לגזור אותם לרצועות רצועות וללבוש. כן, כשזה גזור. בדיוק ככה.

4. התנהגות: נבלו את פיכם בכל הזדמנות שתוכלו. הכניסו ללקסיקון שלכם את המילים: *** ו**** ו****%$^ . הפנו אצבע שלישית למצלמה בכל הזדמנות, ואם אתם עצלים מידי, קעקעו על שפתכם כל קללה שתמצאו לנכון.

5.אם הגעת עד שלב זה ואת עדיין רוצה להיות Ke$ha, אז חשוב שתדעי הופעות: בכל זאת את זמרת גדולה ואת חבה תודה ענקית למעריצים שלך שהביאוך עד הלום ולא השאירו אותך בחצר האחורית של הוליווד. השקיעי בהופעות שלך, מירחי על פרצופך ועל גופך צבעים זוהרים בחושך. כי זה המופע המרהיב שאת מספקת לכל קוני הכרטיסים.

הפכתם לקישה? צלמו את עצמכם והעלו לאינסטגרם תחת התיוגים #crazykesha #bffblog
הקישה הטובה בותר תזכה בתהילת עולם ככוכבת שהכי וואנבי ליידי גאגא.מיכל דאבי
בת 18, מכורה לערוץ E וחולמת להיות גיא פינס הבאה.
  • Facebook

הוספת תגובה